İlan No
#13635

Açıklama


Ev
2 Kişi (en fazla)
En az 7 Gece
1 Yatak

Uygunluk

Dolu Günler Boş Günler

Özellikler


Restoran
200 m
Market
100 m
Deniz/Plaj
200 m

Uydu Yayını
Tost Makinesi
Klima
Çocuk Havuzu
Ortak Havuz
Denize Yakın
Çamaşır Makinesi
Bulaşık Makinesi
Fırın
Site İçinde
Otopark
İnternet
Duşakabin
Şezlong
Buzdolabı
TV
Denize Uzaklık: 200m
Oda Sayısı: 1
Banyo Sayısı: 1

Kurallar


Bebeklere Uygun (0-2)
Çocuklara Uygun Değil (2-12)
Evcil Hayvanlara Uygun Değil
Etkinlik Düzenlenemez
Sigara İçilemez

Check-in: 16:00
Check-out: 10:00
Kural Tipi: Katı

İlanverenlerin rezervasyonu iptal ettiği durumlarda ödenen toplam tutarın tamamı Misafire iade edilir. Rezervasyon, check-in saatine 60 gün kalaya kadar Misafir tarafından iptal edilirse toplam rezervasyon tutarının %60’ı iade edilir ve %40’lık bir kesinti uygulanır. Rezervasyon, toplam rezervasyon tutarının %40’ının tahsil edildiği Kapıda ödeme seçeneğiyle gerçekleştiyse 60 gün kalaya kadar Misafir tarafından yapılan iptal işlemlerinde Misafire herhangi bir iade yapılmasına gerek kalmaz. Rezervasyon, check-in saatine 60 günden az bir süre kaldığında Misafir tarafından iptal edilirse herhangi bir iade yapılmaz ve %100’lük bir kesinti uygulanır. Misafir tarafından iletilen Rezervasyon tarih değişikliği talepleri ilan sahibi tarafından onaylandığı taktirde ücretsiz olarak tatildekirala.com tarafından gerçekleştirilir. İlan sahibi onaylamazsa misafir iptal koşulları doğrultusunda işlem gerçekleştirebilir. TatildeKirala.com, doğabilecek sıkıntıları önlemek ve Misafir veya ilan sahibinin memnuniyetini korumak adına dilediği zamanda tüm tutarı Misafire iade ederek rezervasyonu iptal etme hakkına sahiptir.

İlan Sahibi


Volkan
İlan Sahibi: Volkan
Üye olduğu tarihi: 12.06.2018
Bulunduğu il: Muğla
Her zaman TatildeKirala.com aracılığıyla iletişim kurun. Ödemenizi korumak için TatildeKirala.com dışında asla para transferi yapmayın ya da iletişim kurmayın. Daha fazla bilgi için 0850 241 09 31 numaralı telefondan bizimle iletişime geçin.
Her zaman TatildeKirala.com aracılığıyla iletişim kurun. Ödemenizi korumak için TatildeKirala.com dışında asla para transferi yapmayın ya da iletişim kurmayın. Daha fazla bilgi için 0850 241 09 31 numaralı telefondan bizimle iletişime geçin.

Konumu


5 Misafir Yorumu
4.2/5


Teşekkürler
4/5
Süleyman O.

iki kişi için güzel bir seçenekti.daha çok denize gitmeyi seçtik.


İyi durumda bir ev
4/5
Özen Ç.

Ev güzel iyi durumda ,Denize çok yakın manzara gün batımıda müthiş.Ev sahibide çok ilgiliydi.


Deniz manzara güzel
5/5
Berat Ş.

sezonda da gittiğimiz için havuz site için yetersiz kalıyor.evden deniz manzara çok güzel.


Otellere göre fiyat iyi
4/5
Rasim G.

Açıkcası fiyatı biraz yüksekti ama otellere göre iyi uygundu.terastan güneşin batışını izlemek ,sabah deniz kenarında yürüyüş çok keyifliydi.evdeki eşyalar modern ve güzeldi.


Havuzu çok büyük değil
4/5
Buğra C.

Çocuksuz bir çift olarak burayı seçtik.Ev 2 kişi için yetrli boyutta manzaramız çok güzeldi.Havuz küçük olsada deniz yakın olduğu için denize gitmeyi tercih ettik.


Benzer İlanlar