İlan No
#14139

Açıklama


Villa
7 Kişi (en fazla)
225 m2
En az 3 Gece
5 Yatak

Uygunluk

Dolu Günler Boş Günler

Özellikler


Deniz/Plaj
1.5 km

Özel Havuz
Uydu Yayını
Kapalı Otopark
Tost Makinesi
Engelli Erişimi
Klima
Muhafazakar
Denize Uzaklık: 1500m
Oda Sayısı: 3
Banyo Sayısı: 3

Kurallar


Bebeklere Uygun (0-2)
Çocuklara Uygun (2-12)
Evcil Hayvanlara Uygun Değil
Etkinlik Düzenlenemez
Sigara İçilemez

Check-in: 16:00
Check-out: 10:00
Kural Tipi: Katı
Hasar Depozitosu: 500,00

İlanverenlerin rezervasyonu iptal ettiği durumlarda ödenen toplam tutarın tamamı Misafire iade edilir. Rezervasyon, check-in saatine 60 gün kalaya kadar Misafir tarafından iptal edilirse toplam rezervasyon tutarının %60’ı iade edilir ve %40’lık bir kesinti uygulanır. Rezervasyon, toplam rezervasyon tutarının %40’ının tahsil edildiği Kapıda ödeme seçeneğiyle gerçekleştiyse 60 gün kalaya kadar Misafir tarafından yapılan iptal işlemlerinde Misafire herhangi bir iade yapılmasına gerek kalmaz. Rezervasyon, check-in saatine 60 günden az bir süre kaldığında Misafir tarafından iptal edilirse herhangi bir iade yapılmaz ve %100’lük bir kesinti uygulanır. Misafir tarafından iletilen Rezervasyon tarih değişikliği talepleri ilan sahibi tarafından onaylandığı taktirde ücretsiz olarak tatildekirala.com tarafından gerçekleştirilir. İlan sahibi onaylamazsa misafir iptal koşulları doğrultusunda işlem gerçekleştirebilir. TatildeKirala.com, doğabilecek sıkıntıları önlemek ve Misafir veya ilan sahibinin memnuniyetini korumak adına dilediği zamanda tüm tutarı Misafire iade ederek rezervasyonu iptal etme hakkına sahiptir.

İlan Sahibi


Gökhan
İlan Sahibi: Gökhan
Üye olduğu tarihi: 10.04.2019
Her zaman TatildeKirala.com aracılığıyla iletişim kurun. Ödemenizi korumak için TatildeKirala.com dışında asla para transferi yapmayın ya da iletişim kurmayın. Daha fazla bilgi için 0850 241 09 31 numaralı telefondan bizimle iletişime geçin.
Her zaman TatildeKirala.com aracılığıyla iletişim kurun. Ödemenizi korumak için TatildeKirala.com dışında asla para transferi yapmayın ya da iletişim kurmayın. Daha fazla bilgi için 0850 241 09 31 numaralı telefondan bizimle iletişime geçin.

Konumu


1 Misafir Yorumu
4/5


her şey güzeldi
4/5 Temmuz 2019 tarihinde konaklamış
mahmut k.

ilk villa tatili deneyimimiz olmasına rağmen gayet memnun kaldık.Odaların, havuzun, banyoların temizliği gayet iyiydi.Havuzun korunaklı olması ailemizi ve beni çok memnun ettik.Tek sorun diye bileceğimiz konu üst katlara suyun tazyikinin az olmasıydı ama o konuda da bizim ihmalimiz olduğunu düşünüyorum sorumlu arkadaşı uyarmadığımız için.Genel olarak her şeyden memnun kaldık Gökhan Beye ilgi alakasından dolayı teşekkür ederiz.Gelecek sene tercihimiz yine burası olacaktır.


Benzer İlanlar