İlan No
#13705

Açıklama


Ev
2 Kişi (en fazla)
45 m2
En az 1 Gece
0 Yatak

Uygunluk

Dolu Günler Boş Günler

ÖzelliklerUydu Yayını
Sigara İçilebilir
Kurutucu
Oda Kasası
Engelli Erişimi
Klima
Doğalgaz Isıtma
Corona Virüs Tedbiri Alan Villalar
Oda Sayısı: 2
Banyo Sayısı: 1

Kurallar


Bebeklere Uygun (0-2)
Çocuklara Uygun (2-12)
Evcil Hayvanlara Uygun Değil
Etkinlik Düzenlenemez
Sigara İçilebilir

Check-in: 14:00
Check-out: 12:00
Kural Tipi: Esnek

İlanverenlerin rezervasyonu iptal ettiği durumlarda ödenen toplam tutarın tamamı Misafire iade edilir. Rezervasyon, check-in saatine 30 gün kalaya kadar Misafir tarafından iptal edilirse tüm tutar iade edilir. Rezervasyon, check-in saatine 7 gün ile 30 gün arasında bir süre kaldığında Misafir tarafından iptal edilirse rezervasyon tutarının %60’ı iade edilir ve %40’lık bir kesinti uygulanır. Rezervasyon, toplam rezervasyon tutarının %40’ının tahsil edildiği Kapıda ödeme seçeneğiyle gerçekleştiyse 30 günden az bir süre kalan iptal işlemlerinde Misafire herhangi bir iade yapılmasına gerek kalmaz. Rezervasyon, check-in saatine 7 günden az bir süre kaldığında Misafir tarafından iptal edilirse herhangi bir iade yapılmaz ve %100’lük bir kesinti uygulanır. Misafir tarafından iletilen Rezervasyon tarih değişikliği talepleri ilan sahibi tarafından onaylandığı taktirde ücretsiz olarak tatildekirala.com tarafından gerçekleştirilir. İlan sahibi onaylamazsa misafir iptal koşulları doğrultusunda işlem gerçekleştirebilir. TatildeKirala.com, doğabilecek sıkıntıları önlemek ve Misafir veya ilan sahibinin memnuniyetini korumak adına dilediği zamanda tüm tutarı Misafire iade ederek rezervasyonu iptal etme hakkına sahiptir.

İlan Sahibi


SEFER
İlan Sahibi: SEFER
Üye olduğu tarihi: 27.02.2019
Bulunduğu il: Balıkesir
UZAKTAKİ YENİ EVİNİZ 1+1 ve 2+1 daireler, güncel teknolojinin kullanıldığı Akıllı Otomasyon Sistemi ve ekipmanlarla donatıldı. Tüm dairelerde Reflekte ayna içerisine gizlenmiş FULL HD LED televizyon, TEKA marka beyaz eşyalar, King Size Yataklar, kişiye özel tasarlanmış mobilyalar ve Interaktif IP TV sistemlerinin yanısıra kişiye özel şifreli Wİ-Fİ internet sistemi kullanıldı. Lüks, Konfor ve Rahatlık tüm ince detayları ile düşünülerek; sabahları AÇIK BÜFE KAHVALTI HİZMETİ, KURU TEMİZLEME, VİP OTO KİRALAMA HİZMETLERİ sizin için bir araya getirildi.
Her zaman TatildeKirala.com aracılığıyla iletişim kurun. Ödemenizi korumak için TatildeKirala.com dışında asla para transferi yapmayın ya da iletişim kurmayın. Daha fazla bilgi için 0850 241 09 31 numaralı telefondan bizimle iletişime geçin.
Her zaman TatildeKirala.com aracılığıyla iletişim kurun. Ödemenizi korumak için TatildeKirala.com dışında asla para transferi yapmayın ya da iletişim kurmayın. Daha fazla bilgi için 0850 241 09 31 numaralı telefondan bizimle iletişime geçin.

Konumu


2 Misafir Yorumu
4/5


Fİyat süper
4/5
Sevilay K.

Fiyat performans olarak çok iyi bir ev.


Otelden uygun
4/5
Adem K.

İş dolayısıyla geldiğim Balıkesirde, otel konforunda bir evdi fiyatı ise otelden tabi ki daha uygun


Benzer İlanlar