İlan No
#14262

Açıklama


Dubleks Ev
6 Kişi (en fazla)
150 m2
En az 1 Gece
3 Yatak

Uygunluk

Dolu Günler Boş Günler

Özellikler


Deniz/Plaj
4 km

Küvetli Banyo
Vantilatör
Sigara İçilebilir
Çocuk Yatağı (ücretli)
Klima
Ortak Havuz
Deniz Manzaralı
Corona Virüs Tedbiri Alan Villalar
Denize Uzaklık: 4000m
Oda Sayısı: 3
Banyo Sayısı: 3

Kurallar


Bebeklere Uygun (0-2)
Çocuklara Uygun (2-12)
Evcil Hayvanlara Uygun
Etkinlik Düzenlenemez
Sigara İçilebilir

Check-in: 14:00
Check-out: 11:00
Kural Tipi: Orta
Hasar Depozitosu: 700,00

İlanverenlerin rezervasyonu iptal ettiği durumlarda ödenen toplam tutarın tamamı Misafire iade edilir. Rezervasyon, check-in saatine 30 gün kalaya kadar Misafir tarafından iptal edilirse toplam rezervasyon tutarının %60’ı iade edilir ve %40’lık bir kesinti uygulanır. Rezervasyon, toplam rezervasyon tutarının %40’ının tahsil edildiği Kapıda ödeme seçeneğiyle gerçekleştiyse 30 gün kalaya kadar Misafir tarafından yapılan iptal işlemlerinde Misafire herhangi bir iade yapılmasına gerek kalmaz. Rezervasyon, check-in saatine 30 günden az bir süre kaldığında Misafir tarafından iptal edilirse herhangi bir iade yapılmaz ve %100’lük bir kesinti uygulanır. Misafir tarafından iletilen Rezervasyon tarih değişikliği talepleri ilan sahibi tarafından onaylandığı taktirde ücretsiz olarak tatildekirala.com tarafından gerçekleştirilir. İlan sahibi onaylamazsa misafir iptal koşulları doğrultusunda işlem gerçekleştirebilir. TatildeKirala.com, doğabilecek sıkıntıları önlemek ve Misafir veya ilan sahibinin memnuniyetini korumak adına dilediği zamanda tüm tutarı Misafire iade ederek rezervasyonu iptal etme hakkına sahiptir.

İlan Sahibi


ROJDA
İlan Sahibi: ROJDA
Üye olduğu tarihi: 15.04.2019
Her zaman TatildeKirala.com aracılığıyla iletişim kurun. Ödemenizi korumak için TatildeKirala.com dışında asla para transferi yapmayın ya da iletişim kurmayın. Daha fazla bilgi için 0850 241 09 31 numaralı telefondan bizimle iletişime geçin.
Her zaman TatildeKirala.com aracılığıyla iletişim kurun. Ödemenizi korumak için TatildeKirala.com dışında asla para transferi yapmayın ya da iletişim kurmayın. Daha fazla bilgi için 0850 241 09 31 numaralı telefondan bizimle iletişime geçin.

Konumu


3 Misafir Yorumu
4.3/5


Temiz bir villada konakladık
5/5
Melike Tuba T.

Biz geldiğimiz için özenle hazırlanarak temizlenmişti bu açıdan gerçekten çok mmemnun kaldık.Herşey fotoğraflardaki gibi aslında düzenli ve güzel. Tavsiye ederiz


Çocuklar eğlendiler
4/5
Faik G.

İki oğlumla buraya geldik ve sürekli bir aktiviteye katıldık hiç sıkılmadılar güzel bir tatil oldu bizim için önerimdir.


Memnun kaldım tavsiyemdir
4/5
Hatice Seçil U.

İçi tertemiz site yeşil ve güvenli. Ailelere gönül rahatlığıyla önerebilirim. Bize öneren tatilde kiralaya ise teşekkür ederim.


Benzer İlanlar