İlan No
#14708

Açıklama


Villa
9 Kişi (en fazla)
280 m2
En az 3 Gece
4 Yatak

Uygunluk

Dolu Günler Boş Günler

Özellikler


Deniz/Plaj
1.5 km

Özel Havuz
Uydu Yayını
DVD Oynatıcı
Jakuzi
Kapalı Otopark
Müzik Seti / Radyo
Engelli Erişimi
Ranza
Klima
Çocuk Havuzu
Balayı
Ortak Havuz
Denize Yakın
Deniz Manzaralı
Denize Uzaklık: 1500m
Oda Sayısı: 4
Banyo Sayısı: 3

Kurallar


Bebeklere Uygun (0-2)
Çocuklara Uygun (2-12)
Evcil Hayvanlara Uygun Değil
Etkinlik Düzenlenebilir
Sigara İçilemez

Check-in: 11:00
Check-out: 09:00
Kural Tipi: Katı

İlanverenlerin rezervasyonu iptal ettiği durumlarda ödenen toplam tutarın tamamı Misafire iade edilir. Rezervasyon, check-in saatine 60 gün kalaya kadar Misafir tarafından iptal edilirse toplam rezervasyon tutarının %60’ı iade edilir ve %40’lık bir kesinti uygulanır. Rezervasyon, toplam rezervasyon tutarının %40’ının tahsil edildiği Kapıda ödeme seçeneğiyle gerçekleştiyse 60 gün kalaya kadar Misafir tarafından yapılan iptal işlemlerinde Misafire herhangi bir iade yapılmasına gerek kalmaz. Rezervasyon, check-in saatine 60 günden az bir süre kaldığında Misafir tarafından iptal edilirse herhangi bir iade yapılmaz ve %100’lük bir kesinti uygulanır. Misafir tarafından iletilen Rezervasyon tarih değişikliği talepleri ilan sahibi tarafından onaylandığı taktirde ücretsiz olarak tatildekirala.com tarafından gerçekleştirilir. İlan sahibi onaylamazsa misafir iptal koşulları doğrultusunda işlem gerçekleştirebilir. TatildeKirala.com, doğabilecek sıkıntıları önlemek ve Misafir veya ilan sahibinin memnuniyetini korumak adına dilediği zamanda tüm tutarı Misafire iade ederek rezervasyonu iptal etme hakkına sahiptir.

İlan Sahibi


kamuran
İlan Sahibi: kamuran
Üye olduğu tarihi: 22.04.2019
Her zaman TatildeKirala.com aracılığıyla iletişim kurun. Ödemenizi korumak için TatildeKirala.com dışında asla para transferi yapmayın ya da iletişim kurmayın. Daha fazla bilgi için 0850 241 09 31 numaralı telefondan bizimle iletişime geçin.
Her zaman TatildeKirala.com aracılığıyla iletişim kurun. Ödemenizi korumak için TatildeKirala.com dışında asla para transferi yapmayın ya da iletişim kurmayın. Daha fazla bilgi için 0850 241 09 31 numaralı telefondan bizimle iletişime geçin.

Konumu


4 Misafir Yorumu
4.5/5


Genişliğinden ferahlığından memnun kaldım
4/5
Ayşen H.

Açıkçası yemek yapmak zor olur diye düşünmüştüm ama ev ferah olunca hiç anlamadım bile. Bunaldığımda evin önündeki havuza girmek gibisi yok.


Çocuklar çok sevdi
4/5
Ali Osman Y.

Bizim çocuklar aquaparktan çıkmak istemediler. Güvenli ve temiz bir havuzu var. Sağolun


Güvenlikli ve uygun fiyatlı
5/5
Ceyhun İ.

Mmerhaba. Çocuklar için güvenlikli ve havuzlu bir yer arıyorduk ki buraya yönlendirildik. Otel fiyatlarından çok daha uyguna otel konforundan fazlasını elde ettik. Her şey için teşekkür etmek istiyorum. İyi günler..


Olanaklar çok geniş
5/5
Özlem O.

İnternet hızlı ve kesintisizdi. Sauna havuz otelde olan her türlü imkan sağlanmıştı. Denize arabayla çok yakın.


Benzer İlanlar