İlan No
#11915

Açıklama


Ev
4 Kişi (en fazla)
60 m2
En az 1 Gece
1 Yatak

Uygunluk

Dolu Günler Boş Günler

Özellikler


Restoran
50 m
Market
50 m
Deniz/Plaj
250 m

Uydu Yayını
Vantilatör
Tost Makinesi
Kurutucu
Müzik Seti / Radyo
Oda Kasası
Engelli Erişimi
Ortak Havuz
2021 Fiyatı Güncel İlanlar
Denize Uzaklık: 250m
Oda Sayısı: 1
Banyo Sayısı: 1

Kurallar


Bebeklere Uygun (0-2)
Çocuklara Uygun (2-12)
Evcil Hayvanlara Uygun Değil
Etkinlik Düzenlenemez
Sigara İçilemez

Check-in: 14:00
Check-out: 11:00
Kural Tipi: Katı

İlanverenlerin rezervasyonu iptal ettiği durumlarda ödenen toplam tutarın tamamı Misafire iade edilir. Rezervasyon, check-in saatine 60 gün kalaya kadar Misafir tarafından iptal edilirse toplam rezervasyon tutarının %60’ı iade edilir ve %40’lık bir kesinti uygulanır. Rezervasyon, toplam rezervasyon tutarının %40’ının tahsil edildiği Kapıda ödeme seçeneğiyle gerçekleştiyse 60 gün kalaya kadar Misafir tarafından yapılan iptal işlemlerinde Misafire herhangi bir iade yapılmasına gerek kalmaz. Rezervasyon, check-in saatine 60 günden az bir süre kaldığında Misafir tarafından iptal edilirse herhangi bir iade yapılmaz ve %100’lük bir kesinti uygulanır. Misafir tarafından iletilen Rezervasyon tarih değişikliği talepleri ilan sahibi tarafından onaylandığı taktirde ücretsiz olarak tatildekirala.com tarafından gerçekleştirilir. İlan sahibi onaylamazsa misafir iptal koşulları doğrultusunda işlem gerçekleştirebilir. TatildeKirala.com, doğabilecek sıkıntıları önlemek ve Misafir veya ilan sahibinin memnuniyetini korumak adına dilediği zamanda tüm tutarı Misafire iade ederek rezervasyonu iptal etme hakkına sahiptir.

İlan Sahibi


NUMAN
İlan Sahibi: NUMAN
Üye olduğu tarihi: 30.07.2018
Bulunduğu il: Antalya
Kurucu ceo Numan POLAT tarafından 2013 yılında kurulan şirketimiz 10 Adet 1+1 daire ile sektöre kazandırarak ekonomiye ve turizme olan katkılarına aralıksız devam etmektedir. Hizmette kalite, güvenilirlik, yenilikçi, çevreye saygı ve en önemlisi insana saygı ilkesiyle dünya çapında markalaşan tesisimiz ile gerek bulunduğu bölgede, gerekse ülke çapındaki ihtiyaçları takip eden firmamız dünyadaki yenilikçi ve teknolojik gelişmeleri yakından takip etmektedir.
Her zaman TatildeKirala.com aracılığıyla iletişim kurun. Ödemenizi korumak için TatildeKirala.com dışında asla para transferi yapmayın ya da iletişim kurmayın. Daha fazla bilgi için 0850 241 09 31 numaralı telefondan bizimle iletişime geçin.
Her zaman TatildeKirala.com aracılığıyla iletişim kurun. Ödemenizi korumak için TatildeKirala.com dışında asla para transferi yapmayın ya da iletişim kurmayın. Daha fazla bilgi için 0850 241 09 31 numaralı telefondan bizimle iletişime geçin.

Konumu


1 Misafir Yorumu
4/5


fiyatına göre güzel bir ev
4/5
Gökçe Ç.

Küçük ama ihtiyacımız olan her şeyi bize sunan bir ev oldu. Hem merkezde olması hem denize yakın olması çok büyük avantaj oldu.k


Benzer İlanlar