İlan No
#13256

Açıklama


Villa
5 Kişi (en fazla)
140 m2
En az 5 Gece
0 Yatak

Uygunluk

Dolu Günler Boş Günler

Özellikler


Deniz/Plaj
3 km

Uydu Yayını
Jakuzi
Küvetli Banyo
Tost Makinesi
Kurutucu
Klima
Çocuk Havuzu
Denize Uzaklık: 3000m
Oda Sayısı: 2
Banyo Sayısı: 2

Kurallar


Bebeklere Uygun (0-2)
Çocuklara Uygun (2-12)
Evcil Hayvanlara Uygun Değil
Etkinlik Düzenlenemez
Sigara İçilemez

Check-in: 14:00
Check-out: 11:00
Kural Tipi: Katı

İlanverenlerin rezervasyonu iptal ettiği durumlarda ödenen toplam tutarın tamamı Misafire iade edilir. Rezervasyon, check-in saatine 60 gün kalaya kadar Misafir tarafından iptal edilirse toplam rezervasyon tutarının %60’ı iade edilir ve %40’lık bir kesinti uygulanır. Rezervasyon, toplam rezervasyon tutarının %40’ının tahsil edildiği Kapıda ödeme seçeneğiyle gerçekleştiyse 60 gün kalaya kadar Misafir tarafından yapılan iptal işlemlerinde Misafire herhangi bir iade yapılmasına gerek kalmaz. Rezervasyon, check-in saatine 60 günden az bir süre kaldığında Misafir tarafından iptal edilirse herhangi bir iade yapılmaz ve %100’lük bir kesinti uygulanır. Misafir tarafından iletilen Rezervasyon tarih değişikliği talepleri ilan sahibi tarafından onaylandığı taktirde ücretsiz olarak tatildekirala.com tarafından gerçekleştirilir. İlan sahibi onaylamazsa misafir iptal koşulları doğrultusunda işlem gerçekleştirebilir. TatildeKirala.com, doğabilecek sıkıntıları önlemek ve Misafir veya ilan sahibinin memnuniyetini korumak adına dilediği zamanda tüm tutarı Misafire iade ederek rezervasyonu iptal etme hakkına sahiptir.

İlan Sahibi


Özdemir
İlan Sahibi: Özdemir
Üye olduğu tarihi: 17.01.2019
Her zaman TatildeKirala.com aracılığıyla iletişim kurun. Ödemenizi korumak için TatildeKirala.com dışında asla para transferi yapmayın ya da iletişim kurmayın. Daha fazla bilgi için 0850 241 09 31 numaralı telefondan bizimle iletişime geçin.
Her zaman TatildeKirala.com aracılığıyla iletişim kurun. Ödemenizi korumak için TatildeKirala.com dışında asla para transferi yapmayın ya da iletişim kurmayın. Daha fazla bilgi için 0850 241 09 31 numaralı telefondan bizimle iletişime geçin.

Konumu


5 Misafir Yorumu
4.2/5


güvenli oluşu rahat ettirdi
4/5
Volkan B.

Çevresi nezih ve site güvenilirdi. Hiçbir olumsuzlukla karşılaşmadım


çocuklar burayı sevdi
4/5
Gönül C.

Çocukların için uygun ve güzel alanlar olmasından dolayı çok sevdiler burayı


uyguna tatil yapılabiliyormuş
4/5
Korcan Ö.

Uygun bir miktarla da tatil yapılabiliyormuş. Yoksa bu sene tatil yapamayacaktım iyiki denek gelmişim ve vesile olmuşsunuz çok sağolun


sevimli dairemiz
4/5
Nevin T.

Dairemiz kullanışlı ve bizim istediğimiz standartlardaydı.o yüzden istediğim gibi tatildi


sinema salonu bile düşünülmüş
5/5
Melda B.

Eğlence alanlarının olduğu birçok seçenek vardı.


Benzer İlanlar