İlan No
#14346

Açıklama


Villa
7 Kişi (en fazla)
210 m2
En az 7 Gece
5 Yatak

Uygunluk

Dolu Günler Boş Günler

Özellikler


Restoran
1000 m
Market
1000 m
Deniz/Plaj
40 m
Havuz Boyutları
En: 3m - Boy: 7m
Yükseklik: 1.6m

Uydu Yayını
Şömine
Küvetli Banyo
Kapalı Otopark
Tost Makinesi
Klima
Denize Yakın
Deniz Manzaralı
Elektrik Kullanımı Fiyata Dahil Değildir
2021 Fiyatı Güncel İlanlar
İndirimli Yeni İlanlar
Denize Uzaklık: 40m
Oda Sayısı: 3
Banyo Sayısı: 3

Kurallar


Bebeklere Uygun Değil (0-2)
Çocuklara Uygun (2-12)
Evcil Hayvanlara Uygun Değil
Etkinlik Düzenlenemez
Sigara İçilemez

Check-in: 14:00
Check-out: 12:00
Kural Tipi: Orta
Hasar Depozitosu: 2.000,00

İlanverenlerin rezervasyonu iptal ettiği durumlarda ödenen toplam tutarın tamamı Misafire iade edilir. Rezervasyon, check-in saatine 30 gün kalaya kadar Misafir tarafından iptal edilirse toplam rezervasyon tutarının %60’ı iade edilir ve %40’lık bir kesinti uygulanır. Rezervasyon, toplam rezervasyon tutarının %40’ının tahsil edildiği Kapıda ödeme seçeneğiyle gerçekleştiyse 30 gün kalaya kadar Misafir tarafından yapılan iptal işlemlerinde Misafire herhangi bir iade yapılmasına gerek kalmaz. Rezervasyon, check-in saatine 30 günden az bir süre kaldığında Misafir tarafından iptal edilirse herhangi bir iade yapılmaz ve %100’lük bir kesinti uygulanır. Misafir tarafından iletilen Rezervasyon tarih değişikliği talepleri ilan sahibi tarafından onaylandığı taktirde ücretsiz olarak tatildekirala.com tarafından gerçekleştirilir. İlan sahibi onaylamazsa misafir iptal koşulları doğrultusunda işlem gerçekleştirebilir. TatildeKirala.com, doğabilecek sıkıntıları önlemek ve Misafir veya ilan sahibinin memnuniyetini korumak adına dilediği zamanda tüm tutarı Misafire iade ederek rezervasyonu iptal etme hakkına sahiptir.

İlan Sahibi


barış
İlan Sahibi: barış
Üye olduğu tarihi: 26.03.2019
Bulunduğu il: İstanbul
Her zaman TatildeKirala.com aracılığıyla iletişim kurun. Ödemenizi korumak için TatildeKirala.com dışında asla para transferi yapmayın ya da iletişim kurmayın. Daha fazla bilgi için 0850 241 09 31 numaralı telefondan bizimle iletişime geçin.
Her zaman TatildeKirala.com aracılığıyla iletişim kurun. Ödemenizi korumak için TatildeKirala.com dışında asla para transferi yapmayın ya da iletişim kurmayın. Daha fazla bilgi için 0850 241 09 31 numaralı telefondan bizimle iletişime geçin.

Konumu


6 Misafir Yorumu
4.8/5


Manzarası ve özellikleri çok iyi
5/5
Kıvanç T.

Kapalı otoparkı olan güvenlikli bir site. Tam deniz kıyısında. Çok başarılı buldum hem ev sahibine hem de tatilde kiralaya teşekkürler.


düzenli bahçe güzel ev
5/5
Ayşin K.

bahçede çok keyifli zamanlar geçirdik. yazın zaten evlere girmek istemiyoruz yemeklerimizi genelde bahçede yedik nadiren de restoranlara çıktık. havuzunun temizliği için ayrıca teşekkürler.


Ev çok temizdi
5/5
Hatice Nesli E.

Çok güzel temizlenmiş halılar perdeler çarşaflar her yer ışıl ışıldı geldiğimizde. Bahçe de düzayaktı ve temizlemek çok rahat oldu. Güzel ferah bir tatil yaşadık.


Deniz kenarında
4/5
Aslıhan Ö.

Denizin tam karşısında harika bir konumda bu villa. Dışarısı ve içerisi aynen fotoğraflardaki gibiydi. Manzaranın güzelliği gidince daha iyi anlaşılıyor.


Elit bir site
5/5
Oğuz Kaan T.

Site konumu ve düzeni itibariyle çok iyiydi. Açıkçası kalitesinden dolayı içime çok sindi. Verdiğimiz ücret oldukça makuldu. Teşekkürler


Misafirlere özel olanaklar
5/5
Tutku P.

Basketbol sahasından özel plaja kadar çok güzel imkanları olan bir yer. İçeride yürüyüş yapmaktan keyif aldım


Benzer İlanlar