İlan No
#15315

Açıklama


Bahçe Katı
6 Kişi (en fazla)
75 m2
En az 7 Gece
2 Yatak

Villamız Ula'nın Akyaka mahallesinde yer almaktadır. Tamamen konaklayan misafirlerimize özel havuzu hem balayı hem muhafazakar misafirlerimize eşsiz bir tatil imkanı sunar. Salonda bulunan çek yat ile maksimum 6 kişiye kadar konaklama yapılabilir. 2 adet çift kişilik yatak, salonda açıkabilir kanepe bulunuyor.

Not: 200 TL temizlik ücreti, 500 TL hasar depozitosu alınmaktadır.

Günlük Ortalama Kiralama Ücretleri


Nisan
1.375,00₺
Mayıs
1.375,00₺
Haziran
1.375,00₺

Temmuz
1.375,00₺
Ağustos
1.464,00₺
Eylül
850,00₺

Uygunluk

Dolu Günler Boş Günler

Özellikler


Özel Havuz
Uydu Yayını
Klima
Ücretsiz Çocuk Yatağı
Balayı
Muhafazakar
Denize Uzaklık: 3000m
Oda Sayısı: 2
Banyo Sayısı: 1

Kurallar


Bebeklere Uygun (0-2)
Çocuklara Uygun (2-12)
Evcil Hayvanlara Uygun Değil
Etkinlik Düzenlenemez
Sigara İçilemez

Check-in: 16:00
Check-out: 10:00
Kural Tipi: Orta

İlanverenlerin rezervasyonu iptal ettiği durumlarda ödenen toplam tutarın tamamı Misafire iade edilir. Rezervasyon, check-in saatine 30 gün kalaya kadar Misafir tarafından iptal edilirse toplam rezervasyon tutarının %60’ı iade edilir ve %40’lık bir kesinti uygulanır. Rezervasyon, toplam rezervasyon tutarının %40’ının tahsil edildiği Kapıda ödeme seçeneğiyle gerçekleştiyse 30 gün kalaya kadar Misafir tarafından yapılan iptal işlemlerinde Misafire herhangi bir iade yapılmasına gerek kalmaz. Rezervasyon, check-in saatine 30 günden az bir süre kaldığında Misafir tarafından iptal edilirse herhangi bir iade yapılmaz ve %100’lük bir kesinti uygulanır. Misafir tarafından iletilen Rezervasyon tarih değişikliği talepleri ilan sahibi tarafından onaylandığı taktirde ücretsiz olarak tatildekirala.com tarafından gerçekleştirilir. İlan sahibi onaylamazsa misafir iptal koşulları doğrultusunda işlem gerçekleştirebilir. TatildeKirala.com, doğabilecek sıkıntıları önlemek ve Misafir veya ilan sahibinin memnuniyetini korumak adına dilediği zamanda tüm tutarı Misafire iade ederek rezervasyonu iptal etme hakkına sahiptir.

İlan Sahibi


Burak Ozan
İlan Sahibi: Burak Ozan
Üye olduğu tarihi: 14.07.2019
Bulunduğu il: Muğla
Merhaba ben Burak, uzun yıllar hem yurt içinde hem yurt dışında telekomünikasyon sektöründe çalıştım. Sonrası malum o büyük şehrin keşmekeşinden sıkılıp ait olduğum topraklara, yeşil ile mavinin kucaklaştığı eşsiz Egeme döndüm. Şimdi Akyaka da doğanın muhteşem güzelikleri içinde yaşıyorum, huzur ve mutluluğun ne demek olduğunu öğreniyorum. Ve bu güzellikleri yalnız yaşamanın anlamsız olduğuna karar verdim ve paylaşmanın önemini bildiğim için bu muhteşemliğin keyfini sizinde yaşamanızı istedim.
Her zaman TatildeKirala.com aracılığıyla iletişim kurun. Ödemenizi korumak için TatildeKirala.com dışında asla para transferi yapmayın ya da iletişim kurmayın. Daha fazla bilgi için 0850 241 09 31 numaralı telefondan bizimle iletişime geçin.
Her zaman TatildeKirala.com aracılığıyla iletişim kurun. Ödemenizi korumak için TatildeKirala.com dışında asla para transferi yapmayın ya da iletişim kurmayın. Daha fazla bilgi için 0850 241 09 31 numaralı telefondan bizimle iletişime geçin.

Konumu


Benzer İlanlar