İlan No
#11278

Açıklama


Ev Odası
3 Kişi (en fazla)
10 m2
En az 1 Gece
2 Yatak

Muğla'nın Milas İlçesine bağlı kıyıkışlacık beldesinde bulunan 50 dönümlük kamp alanımızda çadır, karavan ve 12 adet 1 oda ve banyodan oluşan maksimum 3 kişi kapasiteli taş evler bulunmaktadır. Çadırlarımız , 2 odalı 4 kişi ve 2 kişi kapasitelidir. Kamp çadırlarını kiralayacağınız gibi kendi çadırlarınızla da konaklama yapabilirsiniz. Odaların kahvaltısı 3 kişilikdir. Ortak kullanımlı geniş mutfak alanı, mangal yeri, wc ve duş yerleri bulunmaktadır.

Sahilde bulunan kapalı alanda tavla, okey oynayabileceğiniz oyun alanı, bu alanın üst katında mavi ile yeşilin birleştiği deniz manzarası eşliğinde çayınızı ya da kahvenizi yudumlarken dinleneceğiniz oturma alanı oluşturulmuştur.

Günlük kahvaltı tabak ve sınırsız çay 20 TL/ günlük dür.

Milas merkez 36 Km mesafedir. Bodrum merkez 60 Km mesafedir. Marketler 3 Km mesafedir. Bodrum Havalimanı 33 Km mesafedir. İasos Antik kent sitesi 10 DK yürüme mesafedir.

Günlük Ortalama Kiralama Ücretleri


Nisan
242,00
Mayıs
242,00
Haziran
242,00

Temmuz
242,00
Ağustos
242,00
Eylül
242,00

Uygunluk

Dolu Günler Boş Günler

Özellikler


Sigara İçilebilir
Evcil Hayvan Kabul Edilir
Denize Yakın
Doğa Manzaralı
Bahçe
Denize Uzaklık: 1m
Oda Sayısı: 1
Banyo Sayısı: 1

Kurallar


Bebeklere Uygun (0-2)
Çocuklara Uygun (2-12)
Evcil Hayvanlara Uygun Değil
Etkinlik Düzenlenemez
Sigara İçilemez

Check-in: 12:00
Check-out: 12:00
Kural Tipi: Katı

İlanverenlerin rezervasyonu iptal ettiği durumlarda ödenen toplam tutarın tamamı Misafire iade edilir. Rezervasyon, check-in saatine 60 gün kalaya kadar Misafir tarafından iptal edilirse toplam rezervasyon tutarının %60’ı iade edilir ve %40’lık bir kesinti uygulanır. Rezervasyon, toplam rezervasyon tutarının %40’ının tahsil edildiği Kapıda ödeme seçeneğiyle gerçekleştiyse 60 gün kalaya kadar Misafir tarafından yapılan iptal işlemlerinde Misafire herhangi bir iade yapılmasına gerek kalmaz. Rezervasyon, check-in saatine 60 günden az bir süre kaldığında Misafir tarafından iptal edilirse herhangi bir iade yapılmaz ve %100’lük bir kesinti uygulanır. Misafir tarafından iletilen Rezervasyon tarih değişikliği talepleri ilan sahibi tarafından onaylandığı taktirde ücretsiz olarak tatildekirala.com tarafından gerçekleştirilir. İlan sahibi onaylamazsa misafir iptal koşulları doğrultusunda işlem gerçekleştirebilir. TatildeKirala.com, doğabilecek sıkıntıları önlemek ve Misafir veya ilan sahibinin memnuniyetini korumak adına dilediği zamanda tüm tutarı Misafire iade ederek rezervasyonu iptal etme hakkına sahiptir.

İlan Sahibi


Gültekin
İlan Sahibi: Gültekin
Üye olduğu tarihi: 08.06.2018
Bulunduğu il: Muğla
Her zaman TatildeKirala.com aracılığıyla iletişim kurun. Ödemenizi korumak için TatildeKirala.com dışında asla para transferi yapmayın ya da iletişim kurmayın. Daha fazla bilgi için 0850 241 09 31 numaralı telefondan bizimle iletişime geçin.
Her zaman TatildeKirala.com aracılığıyla iletişim kurun. Ödemenizi korumak için TatildeKirala.com dışında asla para transferi yapmayın ya da iletişim kurmayın. Daha fazla bilgi için 0850 241 09 31 numaralı telefondan bizimle iletişime geçin.

Konumu


1 Yorum
4/5


Çocuklar için harika
4/5
Hande Sur
Çocukluğumda yaşadığım kamp tecrübemi oğluma bu denli güzel ve temiz bir kampta yaşattığım için çok mutluyum. Oğlumun sürekli koşturup oynadığı, yeni arkadaşlar edindiği bir tatil oldu. Gelecek sene için şimdiden ailelerle anlaşıp yerimizi ayırttık.
05.09.2018 tarihinde yazılmış

Benzer İlanlar