İlan No
#12532

Açıklama


Villa
8 Kişi (en fazla)
En az 5 Gece
4 Yatak

Villamızın yatak odalarının balkonundan muhteşem dağ manzarası sizleri beklemektedir .Toplamda 4 yatak odası ile 3 banyosu bulunmaktadır ve 8 kişiye kadar misafirlerimize hizmet vermektedir. Günlük ihtiyaçları karşılayacak mutfak malzemesi bulunmakta olup, buzdolabı, ocak, su ısıtıcısı ve çamaşır makinesi mevcuttur. Yaşam alanı ve tüm yatak odaları klimalı olup sıcak su güneş enerjisi panelleri ile sağlanmaktadır.

Mesafeler;
Havaalanı: 57 Km
Şehir Merkezi: 2 Km
Market: 1 Km
Restoran: 1 Km
Sahil: 3 Km
Toplu Taşıma: 1 Km

Olanaklar: Buzdolabı, elbise askıları, fırın, havuz, mutfak, TV, temel ihtiyaçlar, çamaşır makinesi, ütü, ütü masası ve şezlong bulunmaktadır.

Villaya girişte hasar depozitosu alınmaktadır.

Ölüdeniz Günlük Kiralık Ortalama Fiyatları


Nisan
935,00
Mayıs
1.016,00
Haziran
1.265,00

Temmuz
1.485,00
Ağustos
1.485,00
Eylül
1.250,00

Uygunluk

Dolu Günler Boş Günler

Özellikler


Özel Havuz
Uydu Yayını
Tost Makinesi
Klima
Balayı
Fethiye Fırsatları
Doğa Manzaralı
Kalabalık Aileler İçin Uygun
Yeni Sezonda Fiyatı Belirli Evler
Denize Uzaklık: 3000m
Oda Sayısı: 4
Banyo Sayısı: 2

Kurallar


Bebeklere Uygun (0-2)
Çocuklara Uygun (2-12)
Evcil Hayvanlara Uygun Değil
Etkinlik Düzenlenemez
Sigara İçilemez

Check-in: 16:00
Check-out: 10:00
Kural Tipi: Orta
Hasar Depozitosu: 500,00

İlanverenlerin rezervasyonu iptal ettiği durumlarda ödenen toplam tutarın tamamı Misafire iade edilir. Rezervasyon, check-in saatine 30 gün kalaya kadar Misafir tarafından iptal edilirse toplam rezervasyon tutarının %60’ı iade edilir ve %40’lık bir kesinti uygulanır. Rezervasyon, toplam rezervasyon tutarının %40’ının tahsil edildiği Kapıda ödeme seçeneğiyle gerçekleştiyse 30 gün kalaya kadar Misafir tarafından yapılan iptal işlemlerinde Misafire herhangi bir iade yapılmasına gerek kalmaz. Rezervasyon, check-in saatine 30 günden az bir süre kaldığında Misafir tarafından iptal edilirse herhangi bir iade yapılmaz ve %100’lük bir kesinti uygulanır. Misafir tarafından iletilen Rezervasyon tarih değişikliği talepleri ilan sahibi tarafından onaylandığı taktirde ücretsiz olarak tatildekirala.com tarafından gerçekleştirilir. İlan sahibi onaylamazsa misafir iptal koşulları doğrultusunda işlem gerçekleştirebilir. TatildeKirala.com, doğabilecek sıkıntıları önlemek ve Misafir veya ilan sahibinin memnuniyetini korumak adına dilediği zamanda tüm tutarı Misafire iade ederek rezervasyonu iptal etme hakkına sahiptir.

İlan Sahibi


Cem
İlan Sahibi: Cem
Üye olduğu tarihi: 13.11.2018
Her zaman TatildeKirala.com aracılığıyla iletişim kurun. Ödemenizi korumak için TatildeKirala.com dışında asla para transferi yapmayın ya da iletişim kurmayın. Daha fazla bilgi için 0850 241 09 31 numaralı telefondan bizimle iletişime geçin.
Her zaman TatildeKirala.com aracılığıyla iletişim kurun. Ödemenizi korumak için TatildeKirala.com dışında asla para transferi yapmayın ya da iletişim kurmayın. Daha fazla bilgi için 0850 241 09 31 numaralı telefondan bizimle iletişime geçin.

Konumu


Benzer İlanlar