İlan No
#15399

Açıklama


Villa
4 Kişi (en fazla)
60 m2
En az 2 Gece
2 Yatak

'' Unutmayın; evinizde gibi değil, evinizdesiniz''...​

Modern apart otel mantığında, butik otel konforunda, özel mimari tasarımımızla, evinizdeki hijyen güvencesiyle, konforlu ve huzurlu tatil imkanını, profesyonel işletme anlayışımızla, samimi ve sıcak bir atmosferde siz değerli misafirlerimize sunuyoruz.

Dairelerimiz merkezi konumda olup Kaş'a 5 dakika, plaja 500m. mesafededir. Sıkılmış olduğunuz bina ve trafik problemleriyle karşılaşmayacağınız, muhteşem deniz ve doğa manzarasıyla, bahçesinde barbekü alanı ve havuzuyla,​huzurlu bir tatil geçirmeniz için sizleri bekliyoruz.
Dairelerimizde ihtiyaçlarınıza cevap verebilecek tüm eşyalar mevcuttur.
Fotoğraflar kiralanacak daireye aittir.

Günlük Ortalama Kiralama Ücretleri


Nisan
627,00₺
Mayıs
627,00₺
Haziran
627,00₺

Temmuz
627,00₺
Ağustos
627,00₺
Eylül
627,00₺

Uygunluk

Dolu Günler Boş Günler

Özellikler


Uydu Yayını
Şömine
Kapalı Otopark
Tost Makinesi
Klima
Balayı
Ortak Havuz
Denize Yakın
Deniz Manzaralı
Denize Uzaklık: 500m
Oda Sayısı: 2
Banyo Sayısı: 1

Kurallar


Bebeklere Uygun (0-2)
Çocuklara Uygun (2-12)
Evcil Hayvanlara Uygun Değil
Etkinlik Düzenlenemez
Sigara İçilemez

Check-in: 13:00
Check-out: 11:00
Kural Tipi: Orta

İlanverenlerin rezervasyonu iptal ettiği durumlarda ödenen toplam tutarın tamamı Misafire iade edilir. Rezervasyon, check-in saatine 30 gün kalaya kadar Misafir tarafından iptal edilirse toplam rezervasyon tutarının %60’ı iade edilir ve %40’lık bir kesinti uygulanır. Rezervasyon, toplam rezervasyon tutarının %40’ının tahsil edildiği Kapıda ödeme seçeneğiyle gerçekleştiyse 30 gün kalaya kadar Misafir tarafından yapılan iptal işlemlerinde Misafire herhangi bir iade yapılmasına gerek kalmaz. Rezervasyon, check-in saatine 30 günden az bir süre kaldığında Misafir tarafından iptal edilirse herhangi bir iade yapılmaz ve %100’lük bir kesinti uygulanır. Misafir tarafından iletilen Rezervasyon tarih değişikliği talepleri ilan sahibi tarafından onaylandığı taktirde ücretsiz olarak tatildekirala.com tarafından gerçekleştirilir. İlan sahibi onaylamazsa misafir iptal koşulları doğrultusunda işlem gerçekleştirebilir. TatildeKirala.com, doğabilecek sıkıntıları önlemek ve Misafir veya ilan sahibinin memnuniyetini korumak adına dilediği zamanda tüm tutarı Misafire iade ederek rezervasyonu iptal etme hakkına sahiptir.

İlan Sahibi


emrah
İlan Sahibi: emrah
Üye olduğu tarihi: 31.07.2019
Her zaman TatildeKirala.com aracılığıyla iletişim kurun. Ödemenizi korumak için TatildeKirala.com dışında asla para transferi yapmayın ya da iletişim kurmayın. Daha fazla bilgi için 0850 241 09 31 numaralı telefondan bizimle iletişime geçin.
Her zaman TatildeKirala.com aracılığıyla iletişim kurun. Ödemenizi korumak için TatildeKirala.com dışında asla para transferi yapmayın ya da iletişim kurmayın. Daha fazla bilgi için 0850 241 09 31 numaralı telefondan bizimle iletişime geçin.

Konumu


Benzer İlanlar