İlan No
#13600

Açıklama


Gulet
Kaptanlı
Dizel
En Fazla 18 Kişi
16 Yatak


Tekne Türü: Gulet

Tuvalet Sayısı: 8

Banyo Sayısı: 8

Marina: RODOS

Kiralama Tipi: Kaptanlı

Yapım Yılı: 2010

Yenilenme Yılı: 2018

Uzunluk (Metre): 28

Marka: Gulet

Klima: Var

Yakıt Tankı (Litre): 3000

Yakıt Tipi: Dizel

Master Kabin Sayısı: 1

Double Kabin Sayısı: 5

Uygunluk

Dolu Günler Boş Günler

Kurallar


Check-in: 16:00
Check-out: 09:00
Kural Tipi: Orta

İlanverenlerin rezervasyonu iptal ettiği durumlarda ödenen toplam tutarın tamamı Misafire iade edilir. Rezervasyon, check-in saatine 30 gün kalaya kadar Misafir tarafından iptal edilirse toplam rezervasyon tutarının %60’ı iade edilir ve %40’lık bir kesinti uygulanır. Rezervasyon, toplam rezervasyon tutarının %40’ının tahsil edildiği Kapıda ödeme seçeneğiyle gerçekleştiyse 30 gün kalaya kadar Misafir tarafından yapılan iptal işlemlerinde Misafire herhangi bir iade yapılmasına gerek kalmaz. Rezervasyon, check-in saatine 30 günden az bir süre kaldığında Misafir tarafından iptal edilirse herhangi bir iade yapılmaz ve %100’lük bir kesinti uygulanır. Misafir tarafından iletilen Rezervasyon tarih değişikliği talepleri ilan sahibi tarafından onaylandığı taktirde ücretsiz olarak tatildekirala.com tarafından gerçekleştirilir. İlan sahibi onaylamazsa misafir iptal koşulları doğrultusunda işlem gerçekleştirebilir. TatildeKirala.com, doğabilecek sıkıntıları önlemek ve Misafir veya ilan sahibinin memnuniyetini korumak adına dilediği zamanda tüm tutarı Misafire iade ederek rezervasyonu iptal etme hakkına sahiptir.

İlan Sahibi


Ali
İlan Sahibi: Ali
Üye olduğu tarihi: 19.02.2019
Bulunduğu il: Muğla
Her zaman TatildeKirala.com aracılığıyla iletişim kurun. Ödemenizi korumak için TatildeKirala.com dışında asla para transferi yapmayın ya da iletişim kurmayın. Daha fazla bilgi için 0850 241 09 31 numaralı telefondan bizimle iletişime geçin.
Her zaman TatildeKirala.com aracılığıyla iletişim kurun. Ödemenizi korumak için TatildeKirala.com dışında asla para transferi yapmayın ya da iletişim kurmayın. Daha fazla bilgi için 0850 241 09 31 numaralı telefondan bizimle iletişime geçin.

Konumu


3 Misafir Yorumu
4.7/5


Deneyimli ve bilgili kaptan
5/5
Eda Ş.

Teknede bütün ekip sizin hazırlanmış bekliyordu.Kaptan çok deneyimli ve bilgiliydi.Çok güzel bir gezintisi yaşattı bize ve arkadaşalrımıza teşekkürler.


Konforlu bir tekne
5/5
Gülay T.

Daha öncede tekne tatili yapmıştık.Çok seviyoruz denizi.bu tekne ise diğerlerine nazaran daha geniş ve konforluydu.Teşekkürler.


Tatildekirala süper
4/5
Tolga A.

İletişimi yüksek bir firmayla çalışmanın faydasını gördük.İsteklerimiz doğrultusunda bizi çok güzel yönlendirdiğiniz için çok teşekkür ederiz.


Benzer İlanlar