İlan No
#13596

Açıklama


Gulet
Kaptanlı
Dizel
En Fazla 17 Kişi
16 Yatak


Tekne Türü: Gulet

Kamara Sayısı: 8

Tuvalet Sayısı: 8

Banyo Sayısı: 8

Marina: Rodos

Kiralama Tipi: Kaptanlı

Yapım Yılı: 2011

Yenilenme Yılı: 2018

Uzunluk (Metre): 26

Marka: gulet

Klima: Var

Yakıt Tankı (Litre): 4000

Yakıt Tipi: Dizel

Double Kabin Sayısı: 3

Twin Kabin Sayısı: 2

Uygunluk

Dolu Günler Boş Günler

Kurallar


Check-in: 16:00
Check-out: 09:00
Kural Tipi: Orta

İlanverenlerin rezervasyonu iptal ettiği durumlarda ödenen toplam tutarın tamamı Misafire iade edilir. Rezervasyon, check-in saatine 30 gün kalaya kadar Misafir tarafından iptal edilirse toplam rezervasyon tutarının %60’ı iade edilir ve %40’lık bir kesinti uygulanır. Rezervasyon, toplam rezervasyon tutarının %40’ının tahsil edildiği Kapıda ödeme seçeneğiyle gerçekleştiyse 30 gün kalaya kadar Misafir tarafından yapılan iptal işlemlerinde Misafire herhangi bir iade yapılmasına gerek kalmaz. Rezervasyon, check-in saatine 30 günden az bir süre kaldığında Misafir tarafından iptal edilirse herhangi bir iade yapılmaz ve %100’lük bir kesinti uygulanır. Misafir tarafından iletilen Rezervasyon tarih değişikliği talepleri ilan sahibi tarafından onaylandığı taktirde ücretsiz olarak tatildekirala.com tarafından gerçekleştirilir. İlan sahibi onaylamazsa misafir iptal koşulları doğrultusunda işlem gerçekleştirebilir. TatildeKirala.com, doğabilecek sıkıntıları önlemek ve Misafir veya ilan sahibinin memnuniyetini korumak adına dilediği zamanda tüm tutarı Misafire iade ederek rezervasyonu iptal etme hakkına sahiptir.

İlan Sahibi


Ali
İlan Sahibi: Ali
Üye olduğu tarihi: 19.02.2019
Bulunduğu il: Muğla
Her zaman TatildeKirala.com aracılığıyla iletişim kurun. Ödemenizi korumak için TatildeKirala.com dışında asla para transferi yapmayın ya da iletişim kurmayın. Daha fazla bilgi için 0850 241 09 31 numaralı telefondan bizimle iletişime geçin.
Her zaman TatildeKirala.com aracılığıyla iletişim kurun. Ödemenizi korumak için TatildeKirala.com dışında asla para transferi yapmayın ya da iletişim kurmayın. Daha fazla bilgi için 0850 241 09 31 numaralı telefondan bizimle iletişime geçin.

Konumu


4 Misafir Yorumu
4.3/5


Keyifli bir tekne tatili
4/5
Nigar K.

Geceleri yattakta yatmak yerine çocuklar uyuduktan sonra teknede dinlenme alanında gökyüzünü seyrederek uyumak harikaydı.Çalışanlar hiçşeyimizi eksik etmediler.çok keyif aldık.


Tekrar gelmek isteriz
5/5
İlyas K.

Bu gulet ile 8 yetişkin 7 çocuk koyları gezip tatil yapmam muhteşemdi.yemekler çok lezzetli ve özenle yapılmıştı.İlk defa deneyimlediğimiz bu tatil şeklini tekrarlamak istiyoruz.


Önerebileceğimiz bir tatil
4/5
Murat M.

Biraz çakinceli başladığımız gezide çekincelerimiz tekneye binmemizle son buldu.Ekipte teknede harikaydı.hiç kuşkusuz tekne tatilini herkese öneririm.


Unutulmaz bir tatil
4/5
Taner K.

İnanılmaz bir tatil yaşamamıza sebep olan tatildekirala ve ekibine teşekkür ederiz.


Benzer İlanlar