İlan No
#17500

Açıklama


Gulet
Kaptanlı
Dizel
En Fazla 6 Kişi
3 Yatak


Tekne Türü: Gulet

Kamara Sayısı: 3

Tuvalet Sayısı: 2

Banyo Sayısı: 2

Kiralama Tipi: Kaptanlı

Yapım Yılı: 2010

Yenilenme Yılı: 2015

Uzunluk (Metre): 15

Marka: Daff

Klima: Yok

Yakıt Tipi: Dizel

Single Kabin Sayısı: 2

Double Kabin Sayısı: 1

Bayrak: Turkey

Uygunluk

Dolu Günler Boş Günler

Kurallar


Check-in: 09:00
Check-out: 17:00
Kural Tipi: Orta

İlanverenlerin rezervasyonu iptal ettiği durumlarda ödenen toplam tutarın tamamı Misafire iade edilir. Rezervasyon, check-in saatine 30 gün kalaya kadar Misafir tarafından iptal edilirse toplam rezervasyon tutarının %60’ı iade edilir ve %40’lık bir kesinti uygulanır. Rezervasyon, toplam rezervasyon tutarının %40’ının tahsil edildiği Kapıda ödeme seçeneğiyle gerçekleştiyse 30 gün kalaya kadar Misafir tarafından yapılan iptal işlemlerinde Misafire herhangi bir iade yapılmasına gerek kalmaz. Rezervasyon, check-in saatine 30 günden az bir süre kaldığında Misafir tarafından iptal edilirse herhangi bir iade yapılmaz ve %100’lük bir kesinti uygulanır. Misafir tarafından iletilen Rezervasyon tarih değişikliği talepleri ilan sahibi tarafından onaylandığı taktirde ücretsiz olarak tatildekirala.com tarafından gerçekleştirilir. İlan sahibi onaylamazsa misafir iptal koşulları doğrultusunda işlem gerçekleştirebilir. TatildeKirala.com, doğabilecek sıkıntıları önlemek ve Misafir veya ilan sahibinin memnuniyetini korumak adına dilediği zamanda tüm tutarı Misafire iade ederek rezervasyonu iptal etme hakkına sahiptir.

İlan Sahibi


ibrahim
İlan Sahibi: ibrahim
Üye olduğu tarihi: 05.06.2020
Her zaman TatildeKirala.com aracılığıyla iletişim kurun. Ödemenizi korumak için TatildeKirala.com dışında asla para transferi yapmayın ya da iletişim kurmayın. Daha fazla bilgi için 0850 241 09 31 numaralı telefondan bizimle iletişime geçin.
Her zaman TatildeKirala.com aracılığıyla iletişim kurun. Ödemenizi korumak için TatildeKirala.com dışında asla para transferi yapmayın ya da iletişim kurmayın. Daha fazla bilgi için 0850 241 09 31 numaralı telefondan bizimle iletişime geçin.

Konumu


1 Misafir Yorumu
5/5


Keyifli bir deneyim
5/5 Ağustos 2020 tarihinde konaklamış
Anonim Misafir

Hayatımızdaki ilk tekne deneyimimizdi, buradan kiralarken karşımıza ne çıkacağını bilmiyorduk ancak beklentimizden çok daha güzel geçti. Öncelikle kaptanımız çok deneyimliydi, bizi Göcek ve Fethiye'nin en sakin ve güzel koylarına götürdü. Yemeklerin lezzeti de üst düzeydeydi. Kaptan ve gemici ile birlikte de keyifli vakit geçirdik. Bir de fotoğrafta belirtilmiyor ama 3 tane kamara var, 2 tanesi tek kişilik, bir tanesi 2-3 kişik. Ayrıca 3 tane de banyo bulunuyor. Buna rağmen biz hep güvertede açık havada yatmayı tercih ettik. Seneye görüşmek dileğiyle.

İlan verenin cevabı:
Bizlerde Sİzlerden memnun kaldık yine siz değerli misafirlerimizi tekrar ağırlamak isteriz. Sağlıcakla Kalın.

Benzer İlanlar