İlan No
#21876

Açıklama


Villa
6 Kişi (en fazla)
190 m2
En az 7 Gece
4 Yatak


Aradığını bulamadıysan aşağıdaki kiralık villa kategorilerini de inceleyebilirsin:

Uygunluk

Dolu Günler Boş Günler

Özellikler


Restoran
500 m
Market
500 m
Deniz/Plaj
10 m
Havuz Boyutları
En: 19m - Boy: 60m
Yükseklik: 1.6m

Denize Uzaklık: 10m
Oda Sayısı: 3
Banyo Sayısı: 3

Kurallar


Bebeklere Uygun (0-2)
Çocuklara Uygun (2-12)
Evcil Hayvanlara Uygun Değil
Etkinlik Düzenlenemez
Sigara İçilebilir

Check-in: 16:00
Check-out: 11:00
Kural Tipi: Katı
Hasar Depozitosu: 3.000,00

İlanverenlerin rezervasyonu iptal ettiği durumlarda ödenen toplam tutarın tamamı Misafire iade edilir. Rezervasyon, check-in saatine 60 gün kalaya kadar Misafir tarafından iptal edilirse toplam rezervasyon tutarının %60’ı iade edilir ve %40’lık bir kesinti uygulanır. Rezervasyon, toplam rezervasyon tutarının %40’ının tahsil edildiği Kapıda ödeme seçeneğiyle gerçekleştiyse 60 gün kalaya kadar Misafir tarafından yapılan iptal işlemlerinde Misafire herhangi bir iade yapılmasına gerek kalmaz. Rezervasyon, check-in saatine 60 günden az bir süre kaldığında Misafir tarafından iptal edilirse herhangi bir iade yapılmaz ve %100’lük bir kesinti uygulanır. Misafir tarafından iletilen Rezervasyon tarih değişikliği talepleri ilan sahibi tarafından onaylandığı taktirde ücretsiz olarak tatildekirala.com tarafından gerçekleştirilir. İlan sahibi onaylamazsa misafir iptal koşulları doğrultusunda işlem gerçekleştirebilir. TatildeKirala.com, doğabilecek sıkıntıları önlemek ve Misafir veya ilan sahibinin memnuniyetini korumak adına dilediği zamanda tüm tutarı Misafire iade ederek rezervasyonu iptal etme hakkına sahiptir.

İlan Sahibi


Adem
İlan Sahibi: Adem
Üye olduğu tarihi: 05.02.2019
Her zaman TatildeKirala.com aracılığıyla iletişim kurun. Ödemenizi korumak için TatildeKirala.com dışında asla para transferi yapmayın ya da iletişim kurmayın. Daha fazla bilgi için 0850 241 09 31 numaralı telefondan bizimle iletişime geçin.
Her zaman TatildeKirala.com aracılığıyla iletişim kurun. Ödemenizi korumak için TatildeKirala.com dışında asla para transferi yapmayın ya da iletişim kurmayın. Daha fazla bilgi için 0850 241 09 31 numaralı telefondan bizimle iletişime geçin.

Konumu


2 Misafir Yorumu
5/5


manzara keyfi
5/5
Mustafa Ali D.

Her sabah deniz manzarasına uyanmanın keyfi bambaşkaydı. Selimiye'nin doğası ve denizini tarif bile edemeyiz. Ev tertemizdi, çok rahat ettik. ev sahibi ve ilgilenen tüm ekiplere çok teşekkür ederiz. Seneye görüşmek dileğiyle... 🙋🏻‍♂️


Güzel bir tatildi.
5/5
Aysel Ö.

Haziran ayında ailemle birlikte gitmiştik. İlk defa villa tatili yaptığımız için tedirgin olduğumuz konular vardı ama tatildekirala müşteri temsilcileri ve ev sahibi çok yardımcı oldu. Ev çok temizdi, havuz bakımı her gün yapıldı. Denize sıfırdı ve çok güzel bir bahçesi vardı. Kesinlikle tavsiye ederim. Kendi evinizdeymişsiniz gibi hissettirmişti. Bir dahaki tatilimde kesinlikle ilk tercihim tatildekirala olacaktır.


Benzer İlanlar