İlan No
#13485

Açıklama


Ev
4 Kişi (en fazla)
80 m2
En az 7 Gece
3 Yatak

Uygunluk

Dolu Günler Boş Günler

Özellikler


Restoran
850 m
Market
850 m
Deniz/Plaj
15 m

Uydu Yayını
Otoban
Klima
Balayı
Denize Yakın
Deniz Manzaralı
Çamaşır Makinesi
Bulaşık Makinesi
Fırın
Ütü & Ütü Masası
Su Isıtıcı
Saç Kurutma Makinesi
2021 Fiyatı Güncel İlanlar
Denize Uzaklık: 15m
Oda Sayısı: 2
Banyo Sayısı: 1

Kurallar


Bebeklere Uygun (0-2)
Çocuklara Uygun (2-12)
Evcil Hayvanlara Uygun Değil
Etkinlik Düzenlenemez
Sigara İçilemez

Check-in: 15:00
Check-out: 10:00
Kural Tipi: Katı
Hasar Depozitosu: 500,00

İlanverenlerin rezervasyonu iptal ettiği durumlarda ödenen toplam tutarın tamamı Misafire iade edilir. Rezervasyon, check-in saatine 60 gün kalaya kadar Misafir tarafından iptal edilirse toplam rezervasyon tutarının %60’ı iade edilir ve %40’lık bir kesinti uygulanır. Rezervasyon, toplam rezervasyon tutarının %40’ının tahsil edildiği Kapıda ödeme seçeneğiyle gerçekleştiyse 60 gün kalaya kadar Misafir tarafından yapılan iptal işlemlerinde Misafire herhangi bir iade yapılmasına gerek kalmaz. Rezervasyon, check-in saatine 60 günden az bir süre kaldığında Misafir tarafından iptal edilirse herhangi bir iade yapılmaz ve %100’lük bir kesinti uygulanır. Misafir tarafından iletilen Rezervasyon tarih değişikliği talepleri ilan sahibi tarafından onaylandığı taktirde ücretsiz olarak tatildekirala.com tarafından gerçekleştirilir. İlan sahibi onaylamazsa misafir iptal koşulları doğrultusunda işlem gerçekleştirebilir. TatildeKirala.com, doğabilecek sıkıntıları önlemek ve Misafir veya ilan sahibinin memnuniyetini korumak adına dilediği zamanda tüm tutarı Misafire iade ederek rezervasyonu iptal etme hakkına sahiptir.

İlan Sahibi


Adem
İlan Sahibi: Adem
Üye olduğu tarihi: 05.02.2019
Her zaman TatildeKirala.com aracılığıyla iletişim kurun. Ödemenizi korumak için TatildeKirala.com dışında asla para transferi yapmayın ya da iletişim kurmayın. Daha fazla bilgi için 0850 241 09 31 numaralı telefondan bizimle iletişime geçin.
Her zaman TatildeKirala.com aracılığıyla iletişim kurun. Ödemenizi korumak için TatildeKirala.com dışında asla para transferi yapmayın ya da iletişim kurmayın. Daha fazla bilgi için 0850 241 09 31 numaralı telefondan bizimle iletişime geçin.

Konumu


4 Misafir Yorumu
4.5/5


Ev sahibi
5/5
Gamze T.

Kendi evimiz kadar rahat ettik.Özellikle de ev sahibinin güleryüzü bizi çok memnun etti.


Memnuniyet
4/5
Burhan C.

Bikaç sorun yaşadık ama ev sahibine ilettiğimizde hemen ilgilendi buda bizi çok memnun etti.


Fiyat çok iyi
4/5
Mücahit E.

6 kişilik aileler için çok ekonomik ve konum olarak çok iyi bir ev:)


İlk marmaris deneyimimiz
5/5
Uğur K.

Marmarise ilk ziyaretimizdi.Ailecek gidip şehri gezip keşfetmek istedik ve bunun içinde merkezi bi ev seçtik.Bu ev temiz son derece modern diyazn edilmiş tüm ihtiyaçlarımızı karşılayan bir ev oldu.Teşekkür tatildekirala


Benzer İlanlar