İlan No
#14327

Açıklama


Ev
4 Kişi (en fazla)
100 m2
En az 5 Gece
0 Yatak

Uygunluk

Dolu Günler Boş Günler

Özellikler


Restoran
900 m
Market
900 m
Deniz/Plaj
40 m

Sigara İçilebilir
Otoban
Klima
Denize Yakın
Deniz Manzaralı
Çamaşır Makinesi
Ütü & Ütü Masası
Su Isıtıcı
Saç Kurutma Makinesi
Duşakabin
2021 Fiyatı Güncel İlanlar
Denize Uzaklık: 40m
Oda Sayısı: 2
Banyo Sayısı: 1

Kurallar


Bebeklere Uygun Değil (0-2)
Çocuklara Uygun Değil (2-12)
Evcil Hayvanlara Uygun Değil
Etkinlik Düzenlenemez
Sigara İçilemez

Check-in: 15:00
Check-out: 11:00
Kural Tipi: Katı
Hasar Depozitosu: 500,00

İlanverenlerin rezervasyonu iptal ettiği durumlarda ödenen toplam tutarın tamamı Misafire iade edilir. Rezervasyon, check-in saatine 60 gün kalaya kadar Misafir tarafından iptal edilirse toplam rezervasyon tutarının %60’ı iade edilir ve %40’lık bir kesinti uygulanır. Rezervasyon, toplam rezervasyon tutarının %40’ının tahsil edildiği Kapıda ödeme seçeneğiyle gerçekleştiyse 60 gün kalaya kadar Misafir tarafından yapılan iptal işlemlerinde Misafire herhangi bir iade yapılmasına gerek kalmaz. Rezervasyon, check-in saatine 60 günden az bir süre kaldığında Misafir tarafından iptal edilirse herhangi bir iade yapılmaz ve %100’lük bir kesinti uygulanır. Misafir tarafından iletilen Rezervasyon tarih değişikliği talepleri ilan sahibi tarafından onaylandığı taktirde ücretsiz olarak tatildekirala.com tarafından gerçekleştirilir. İlan sahibi onaylamazsa misafir iptal koşulları doğrultusunda işlem gerçekleştirebilir. TatildeKirala.com, doğabilecek sıkıntıları önlemek ve Misafir veya ilan sahibinin memnuniyetini korumak adına dilediği zamanda tüm tutarı Misafire iade ederek rezervasyonu iptal etme hakkına sahiptir.

İlan Sahibi


Adem
İlan Sahibi: Adem
Üye olduğu tarihi: 05.02.2019
Her zaman TatildeKirala.com aracılığıyla iletişim kurun. Ödemenizi korumak için TatildeKirala.com dışında asla para transferi yapmayın ya da iletişim kurmayın. Daha fazla bilgi için 0850 241 09 31 numaralı telefondan bizimle iletişime geçin.
Her zaman TatildeKirala.com aracılığıyla iletişim kurun. Ödemenizi korumak için TatildeKirala.com dışında asla para transferi yapmayın ya da iletişim kurmayın. Daha fazla bilgi için 0850 241 09 31 numaralı telefondan bizimle iletişime geçin.

Konumu


4 Misafir Yorumu
5/5


Fiyatı hesaplı
5/5
Kürşat D.

Bikaç arkadaş burda 7 gün konakladık bütcelerizorlamadı ve hcbir problemle karşılaşmadık. TŞK


Konum olarak çok iyi yerde
5/5
Metin A.

Marmariste uygun fiyata kalıp denize ve gezmeye zaman ayırıcaksanız burası konum olarak ideal bir yerde kalıyor.


Memnuniyeet
5/5
Aycan T.

Hijyen olarak iyi durumdaydı. Konum olarak hem deniz kenarı hem de her yere yakın ollması çok kolaylık sağladı. Tatilde kiralaya ve ev sahibine tşk


Deniz manzarasına doğru
5/5
Taner Ö.

Pencereden ve balkondan direk olarak denize bakıyor açıkçası beklentimizin üstünde bir performansa sahip. Arkadaşlarla geldik uygun fiyata konakladık


Benzer İlanlar