İlan No
#14503

Açıklama


Müstakil Giriş
4 Kişi (en fazla)
60 m2
En az 3 Gece
2 Yatak

Uygunluk

Dolu Günler Boş Günler

Özellikler


Deniz/Plaj
10 m

Denize Yakın
Deniz Manzaralı
Denize Uzaklık: 10m
Oda Sayısı: 1
Banyo Sayısı: 1

Kurallar


Bebeklere Uygun (0-2)
Çocuklara Uygun (2-12)
Evcil Hayvanlara Uygun Değil
Etkinlik Düzenlenemez
Sigara İçilemez

Check-in: 14:00
Check-out: 10:00
Kural Tipi: Orta

İlanverenlerin rezervasyonu iptal ettiği durumlarda ödenen toplam tutarın tamamı Misafire iade edilir. Rezervasyon, check-in saatine 30 gün kalaya kadar Misafir tarafından iptal edilirse toplam rezervasyon tutarının %60’ı iade edilir ve %40’lık bir kesinti uygulanır. Rezervasyon, toplam rezervasyon tutarının %40’ının tahsil edildiği Kapıda ödeme seçeneğiyle gerçekleştiyse 30 gün kalaya kadar Misafir tarafından yapılan iptal işlemlerinde Misafire herhangi bir iade yapılmasına gerek kalmaz. Rezervasyon, check-in saatine 30 günden az bir süre kaldığında Misafir tarafından iptal edilirse herhangi bir iade yapılmaz ve %100’lük bir kesinti uygulanır. Misafir tarafından iletilen Rezervasyon tarih değişikliği talepleri ilan sahibi tarafından onaylandığı taktirde ücretsiz olarak tatildekirala.com tarafından gerçekleştirilir. İlan sahibi onaylamazsa misafir iptal koşulları doğrultusunda işlem gerçekleştirebilir. TatildeKirala.com, doğabilecek sıkıntıları önlemek ve Misafir veya ilan sahibinin memnuniyetini korumak adına dilediği zamanda tüm tutarı Misafire iade ederek rezervasyonu iptal etme hakkına sahiptir.

İlan Sahibi


Gülsen
İlan Sahibi: Gülsen
Üye olduğu tarihi: 06.05.2019
Her zaman TatildeKirala.com aracılığıyla iletişim kurun. Ödemenizi korumak için TatildeKirala.com dışında asla para transferi yapmayın ya da iletişim kurmayın. Daha fazla bilgi için 0850 241 09 31 numaralı telefondan bizimle iletişime geçin.
Her zaman TatildeKirala.com aracılığıyla iletişim kurun. Ödemenizi korumak için TatildeKirala.com dışında asla para transferi yapmayın ya da iletişim kurmayın. Daha fazla bilgi için 0850 241 09 31 numaralı telefondan bizimle iletişime geçin.

Konumu


5 Misafir Yorumu
4.8/5


Lovely sea view, recommend!!
5/5
Betina J.

Fantastic location, basic but clean room with balcony and view of the lovely sea. Outstanding hospitality and quick response to requests. Amazing value for money.


Güzel
4/5
Şemsettin D.

fiyata göre hizmetin iyi olduğunu düşünüyorum. manzara ve denize sıfır olması gereçekten çok güzel ve avantajlıydı. teşekkürler.


Tavsiye ediyoruz
5/5
Yıldız K.

Yaz sezonunda konumunun daha çok avantajını görebileceğiniz; çözüm ve anlayış odaklı bir ev sahibinin, güzel Marmaris’deki evi. Seneye yaz planlarımıza çoktan ekledik.


Lovely place, amazing views
5/5
Christian I.

Amazing place and view! We love it. :)


Harika
5/5
Fikri Ç.

Hem evin konumu, manzarası, hem de ev sahibinin konukseverliği ve tavsiyeleri harikaydı. Otopark problemi olmaması ve imkanları tatmin ediciydi. Kesinlikle tavsiye edebileceğim bir ev ve ev sahibi.


Benzer İlanlar