İlan No
#14923

Açıklama


Villa
5 Kişi (en fazla)
90 m2
En az 5 Gece
4 Yatak

Uygunluk

Dolu Günler Boş Günler

Özellikler


Deniz/Plaj 1 m

Klima
Balayı
Denize Yakın
Deniz Manzaralı
Denize Uzaklık: 1m
Oda Sayısı: 2
Banyo Sayısı: 2

Kurallar


Bebeklere Uygun (0-2)
Çocuklara Uygun (2-12)
Evcil Hayvanlara Uygun Değil
Etkinlik Düzenlenemez
Sigara İçilemez

Check-in: 15:00
Check-out: 10:00
Kural Tipi: Orta
Hasar Depozitosu: 500,00

İlanverenlerin rezervasyonu iptal ettiği durumlarda ödenen toplam tutarın tamamı Misafire iade edilir. Rezervasyon, check-in saatine 30 gün kalaya kadar Misafir tarafından iptal edilirse toplam rezervasyon tutarının %60’ı iade edilir ve %40’lık bir kesinti uygulanır. Rezervasyon, toplam rezervasyon tutarının %40’ının tahsil edildiği Kapıda ödeme seçeneğiyle gerçekleştiyse 30 gün kalaya kadar Misafir tarafından yapılan iptal işlemlerinde Misafire herhangi bir iade yapılmasına gerek kalmaz. Rezervasyon, check-in saatine 30 günden az bir süre kaldığında Misafir tarafından iptal edilirse herhangi bir iade yapılmaz ve %100’lük bir kesinti uygulanır. Misafir tarafından iletilen Rezervasyon tarih değişikliği talepleri ilan sahibi tarafından onaylandığı taktirde ücretsiz olarak tatildekirala.com tarafından gerçekleştirilir. İlan sahibi onaylamazsa misafir iptal koşulları doğrultusunda işlem gerçekleştirebilir. TatildeKirala.com, doğabilecek sıkıntıları önlemek ve Misafir veya ilan sahibinin memnuniyetini korumak adına dilediği zamanda tüm tutarı Misafire iade ederek rezervasyonu iptal etme hakkına sahiptir.

İlan Sahibi


Mine
İlan Sahibi: Mine
Üye olduğu tarihi: 21.04.2019
Bulunduğu il: Muğla
Her zaman TatildeKirala.com aracılığıyla iletişim kurun. Ödemenizi korumak için TatildeKirala.com dışında asla para transferi yapmayın ya da iletişim kurmayın. Daha fazla bilgi için 0850 241 09 31 numaralı telefondan bizimle iletişime geçin.
Her zaman TatildeKirala.com aracılığıyla iletişim kurun. Ödemenizi korumak için TatildeKirala.com dışında asla para transferi yapmayın ya da iletişim kurmayın. Daha fazla bilgi için 0850 241 09 31 numaralı telefondan bizimle iletişime geçin.

Konumu


5 Misafir Yorumu
4.8/5


Temiz
5/5
Mehtap E.

Evin içi dışı konforlu ferah... Çift wc ve temiz olmasından dolayı çok memnunuz. Ulaşım çok kolay oldu. Tatilde kirala ekibine anlayışlarından dolayı ayrıca teşekkürler


Güzel
4/5
Kadir L.

Eşyalar bakımlı ve temizdi. denizi güzeldi.


Memnun kaldık
5/5
Hanife T.

Deniz kıyısında romantik vakit geçirmelik bi mekan. Temiz bir ev. Anlayışlı bir ev sahibi.


TŞK
5/5
Rezzan K.

Mrb ailemle kalabalıktan uzaklaşmak için tercih ettik ev bahçe aynı göründüğü gibi biz memnun kaldık herkeze tşk


Aileye uygun
5/5
Ayşe Y.

Aileniz ile sessiz sakin bir tatil istiyorsanız hiç düşünmeden kalabileceginiz bir ev.Bahçesi çok geniş çocuklar hiç sıkılmadılar. gezmek istiyorsanız aracınız ile gelmenizi öneririm park yeri sıkıntısı yaşanmıyor


Benzer İlanlar