İlan No
#14673

Açıklama


Ev
4 Kişi (en fazla)
110 m2
En az 3 Gece
3 Yatak

Uygunluk

Dolu Günler Boş Günler

Özellikler


Restoran
200 m
Market
300 m
Deniz/Plaj
600 m

Uydu Yayını
Jakuzi
Sigara İçilebilir
Ranza
Klima
Çocuk Parkı
Çamaşır Makinesi
Bulaşık Makinesi
Ütü & Ütü Masası
Su Isıtıcı
Elektrik Kullanımı Fiyata Dahil Değildir
Saç Kurutma Makinesi
Asansör
Su Kullanımı Fiyata Dahil Değildir
Buzdolabı
TV
Balkon
Balkon Masası
Corona Virüs Tedbiri Alan Villalar
Ev Güvenlik Sistemi
2021 Fiyatı Güncel İlanlar
Denize Uzaklık: 600m
Oda Sayısı: 2
Banyo Sayısı: 1

Kurallar


Bebeklere Uygun (0-2)
Çocuklara Uygun (2-12)
Evcil Hayvanlara Uygun Değil
Etkinlik Düzenlenemez
Sigara İçilebilir

Check-in: 14:00
Check-out: 09:00
Kural Tipi: Katı
Hasar Depozitosu: 500,00

İlanverenlerin rezervasyonu iptal ettiği durumlarda ödenen toplam tutarın tamamı Misafire iade edilir. Rezervasyon, check-in saatine 60 gün kalaya kadar Misafir tarafından iptal edilirse toplam rezervasyon tutarının %60’ı iade edilir ve %40’lık bir kesinti uygulanır. Rezervasyon, toplam rezervasyon tutarının %40’ının tahsil edildiği Kapıda ödeme seçeneğiyle gerçekleştiyse 60 gün kalaya kadar Misafir tarafından yapılan iptal işlemlerinde Misafire herhangi bir iade yapılmasına gerek kalmaz. Rezervasyon, check-in saatine 60 günden az bir süre kaldığında Misafir tarafından iptal edilirse herhangi bir iade yapılmaz ve %100’lük bir kesinti uygulanır. Misafir tarafından iletilen Rezervasyon tarih değişikliği talepleri ilan sahibi tarafından onaylandığı taktirde ücretsiz olarak tatildekirala.com tarafından gerçekleştirilir. İlan sahibi onaylamazsa misafir iptal koşulları doğrultusunda işlem gerçekleştirebilir. TatildeKirala.com, doğabilecek sıkıntıları önlemek ve Misafir veya ilan sahibinin memnuniyetini korumak adına dilediği zamanda tüm tutarı Misafire iade ederek rezervasyonu iptal etme hakkına sahiptir.

İlan Sahibi


Ebru
İlan Sahibi: Ebru
Üye olduğu tarihi: 05.05.2019
Bulunduğu il: Aydın
Her zaman TatildeKirala.com aracılığıyla iletişim kurun. Ödemenizi korumak için TatildeKirala.com dışında asla para transferi yapmayın ya da iletişim kurmayın. Daha fazla bilgi için 0850 241 09 31 numaralı telefondan bizimle iletişime geçin.
Her zaman TatildeKirala.com aracılığıyla iletişim kurun. Ödemenizi korumak için TatildeKirala.com dışında asla para transferi yapmayın ya da iletişim kurmayın. Daha fazla bilgi için 0850 241 09 31 numaralı telefondan bizimle iletişime geçin.

Konumu


2 Misafir Yorumu
5/5


fiyat performans olarak çok iyi
5/5
Oğulcan A.

çok ucuza tatil yaptık. yine gelicez.


Kuşadası merkezde konum çok iyi
5/5
Işıl D.

her sene bodrumdan sıkıldık bu sene değişiklik yapalım dedik iyi ki yapmışız iyi ki de bu evde kalmışız diyoruz. konum olarak her yere ço kyakındı. fiyat olarak bulunmayacak bir fırsat yakaladık. kendi harcamalarımıza daha fazla bütçe ayırabildik.


Benzer İlanlar