İlan No
#14721

Açıklama


Villa
6 Kişi (en fazla)
300 m2
En az 7 Gece
0 Yatak

Uygunluk

Dolu Günler Boş Günler

Özellikler


Restoran
5 km
Market
5 km
Deniz/Plaj
4 m
Havuz Boyutları
En: 4m - Boy: 10m
Yükseklik: 1.6m

Denize Uzaklık: 4m
Oda Sayısı: 3
Banyo Sayısı: 3

Kurallar


Bebeklere Uygun (0-2)
Çocuklara Uygun Değil (2-12)
Evcil Hayvanlara Uygun Değil
Etkinlik Düzenlenemez
Sigara İçilemez

Check-in: 16:00
Check-out: 10:00
Kural Tipi: Katı
Hasar Depozitosu: 500,00

İlanverenlerin rezervasyonu iptal ettiği durumlarda ödenen toplam tutarın tamamı Misafire iade edilir. Rezervasyon, check-in saatine 60 gün kalaya kadar Misafir tarafından iptal edilirse toplam rezervasyon tutarının %60’ı iade edilir ve %40’lık bir kesinti uygulanır. Rezervasyon, toplam rezervasyon tutarının %40’ının tahsil edildiği Kapıda ödeme seçeneğiyle gerçekleştiyse 60 gün kalaya kadar Misafir tarafından yapılan iptal işlemlerinde Misafire herhangi bir iade yapılmasına gerek kalmaz. Rezervasyon, check-in saatine 60 günden az bir süre kaldığında Misafir tarafından iptal edilirse herhangi bir iade yapılmaz ve %100’lük bir kesinti uygulanır. Misafir tarafından iletilen Rezervasyon tarih değişikliği talepleri ilan sahibi tarafından onaylandığı taktirde ücretsiz olarak tatildekirala.com tarafından gerçekleştirilir. İlan sahibi onaylamazsa misafir iptal koşulları doğrultusunda işlem gerçekleştirebilir. TatildeKirala.com, doğabilecek sıkıntıları önlemek ve Misafir veya ilan sahibinin memnuniyetini korumak adına dilediği zamanda tüm tutarı Misafire iade ederek rezervasyonu iptal etme hakkına sahiptir.

İlan Sahibi


aysel
İlan Sahibi: aysel
Üye olduğu tarihi: 27.06.2018
Bulunduğu il: Antalya
Her zaman TatildeKirala.com aracılığıyla iletişim kurun. Ödemenizi korumak için TatildeKirala.com dışında asla para transferi yapmayın ya da iletişim kurmayın. Daha fazla bilgi için 0850 241 09 31 numaralı telefondan bizimle iletişime geçin.
Her zaman TatildeKirala.com aracılığıyla iletişim kurun. Ödemenizi korumak için TatildeKirala.com dışında asla para transferi yapmayın ya da iletişim kurmayın. Daha fazla bilgi için 0850 241 09 31 numaralı telefondan bizimle iletişime geçin.

Konumu


8 Misafir Yorumu
4.4/5


Temiz havuz ve bahçe
4/5
Sinem G.

Dışı modern içi çok şık bir ev.. Ahşaplar yerler mutfak gerçekten çok temizdi. Havuza içim rahat girdim.


Deniz dağ manzarası...
4/5
Talha A.

Vaktimizin çoğunu güzel bahçede geçirdik. Dışarıdaki masa ve sandalyeler gölgede kaldığı için hafif rüzgar da esince geriye inanılmaz keyif veren bir manzaraya doymak kalıyor.. Geceleri havuza girmek ayrı güzeldi.


Fiyatından memnunuz
5/5
Buse Ç.

Sezonda Kaşta uygun ev bulmak gerçekten imkansızdı ve biz bunu başardık. Tatilde kirala ekibine çok teşekkür ederiz..


Ferah mobilyalar
5/5
Merve A.

Sade zarif bir zevkle döşenmiş biz gittiğimizde yeni temizlenmişti ev oldukça ferah ve havadardı. İlgileri için ev sahibine ve tatilde kiralaya teşekkürler


konum güzel
4/5
Halime K.

merkeze arabayla indik fakat deniz geçekten yakın dalgaların sesi bile geliyor huzur dolu bir yer


6 kişi kaldık memnunuz
4/5
Aydın B.

Beylerle bir hafta kaldık cok rahat ettik . Özel aracımız ile geldik plajlar cok yakın Bahçe esiyor daha ne olsun.


Eşsiz manzara
4/5
Erhan C.

Denizden gelen dalga sesleri ile bahçede manzaraya karşı oturmak tüm senenin yorgunluğunu aldı uzaklara götürdü


tüm odalarda klima
5/5
Deniz Ç.

temmuz ayında kaşın bunaltıcı havasında ne yaparız diye düşünüyorduk ama tüm odalarda klima olması gerçekten çok güzeldi. hafif yüksekte kaldığı için bahçede esiyordu ve neredeyse hiç bunalmadık diyebiliim. her şey güzeldi tşkler


Benzer İlanlar