İlan No
#13340

Açıklama


Villa
4 Kişi (en fazla)
100 m2
En az 5 Gece
2 Yatak

Uygunluk

Dolu Günler Boş Günler

Özellikler


Restoran
2 km
Market
1000 m
Deniz/Plaj
2 km

Özel Havuz
Uydu Yayını
DVD Oynatıcı
Şömine
Küvetli Banyo
Kapalı Otopark
Klima
Balayı
Denize Yakın
Deniz Manzaralı
Çamaşır Makinesi
Bulaşık Makinesi
Su Isıtıcı
Saç Kurutma Makinesi
İnternet
Buzdolabı
TV
Teras
Balkon
Bahçe Masası
2021 Fiyatı Güncel İlanlar
Denize Uzaklık: 2000m
Oda Sayısı: 2
Banyo Sayısı: 1

Kurallar


Bebeklere Uygun (0-2)
Çocuklara Uygun (2-12)
Evcil Hayvanlara Uygun Değil
Etkinlik Düzenlenemez
Sigara İçilemez

Check-in: 16:00
Check-out: 09:00
Kural Tipi: Katı
Hasar Depozitosu: 1.000,00

İlanverenlerin rezervasyonu iptal ettiği durumlarda ödenen toplam tutarın tamamı Misafire iade edilir. Rezervasyon, check-in saatine 60 gün kalaya kadar Misafir tarafından iptal edilirse toplam rezervasyon tutarının %60’ı iade edilir ve %40’lık bir kesinti uygulanır. Rezervasyon, toplam rezervasyon tutarının %40’ının tahsil edildiği Kapıda ödeme seçeneğiyle gerçekleştiyse 60 gün kalaya kadar Misafir tarafından yapılan iptal işlemlerinde Misafire herhangi bir iade yapılmasına gerek kalmaz. Rezervasyon, check-in saatine 60 günden az bir süre kaldığında Misafir tarafından iptal edilirse herhangi bir iade yapılmaz ve %100’lük bir kesinti uygulanır. Misafir tarafından iletilen Rezervasyon tarih değişikliği talepleri ilan sahibi tarafından onaylandığı taktirde ücretsiz olarak tatildekirala.com tarafından gerçekleştirilir. İlan sahibi onaylamazsa misafir iptal koşulları doğrultusunda işlem gerçekleştirebilir. TatildeKirala.com, doğabilecek sıkıntıları önlemek ve Misafir veya ilan sahibinin memnuniyetini korumak adına dilediği zamanda tüm tutarı Misafire iade ederek rezervasyonu iptal etme hakkına sahiptir.

İlan Sahibi


Mehmet Ali
İlan Sahibi: Mehmet Ali
Üye olduğu tarihi: 28.01.2019
Bulunduğu il: Antalya
Her zaman TatildeKirala.com aracılığıyla iletişim kurun. Ödemenizi korumak için TatildeKirala.com dışında asla para transferi yapmayın ya da iletişim kurmayın. Daha fazla bilgi için 0850 241 09 31 numaralı telefondan bizimle iletişime geçin.
Her zaman TatildeKirala.com aracılığıyla iletişim kurun. Ödemenizi korumak için TatildeKirala.com dışında asla para transferi yapmayın ya da iletişim kurmayın. Daha fazla bilgi için 0850 241 09 31 numaralı telefondan bizimle iletişime geçin.

Konumu


4 Misafir Yorumu
4.5/5


sakinliği özlemişim
5/5
Selcan Ö.

İstanbul'un kargaşasından sonra burası bana terapi niteliğindeydi. O kadar özlemişimki bu sakinliği keşke böyle bir yerde yaşasam dedirtiyor.


tatil hiç bitmeseydi keşke
4/5
Ertuğrul K.

Zamanın nasıl geçtiğini anlamadığım, her gününden ayrı bir keyif aldığım ferah veeşsiz manzaralı bu eve seneye tekrar gelcem


Hobi bahçesi
4/5
Gökalp T.

Minik bir hobi bahçesi bile bulunan doğanın sunduğu imkanları fazlasıyla kullanabildiğimiz güzel birkaç gün geçirdik teşekkürler.


mimarisi çok güzel
5/5
Uygar E.

Mimarisi doğal taşlarla yapılmış ve samimiyet barındıran bu güzel evde bir buçuk hafta kadar kaldık. Herşeyi istediğimiz şekilde olduğu için içimize sinen bir tatil oldu.


Benzer İlanlar