İlan No
#12298

Açıklama


Villa
4 Kişi (en fazla)
260 m2
En az 7 Gece
3 Yatak

Uygunluk

Dolu Günler Boş Günler

Özellikler


Restoran
3.5 km
Market
3.5 km
Deniz/Plaj
12 km
Havuz Boyutları
En: 4m - Boy: 11.5m
Yükseklik: 1.55m

Özel Havuz
DVD Oynatıcı
Şömine
Jakuzi
Tost Makinesi
Çocuk Yatağı (ücretli)
Klima
Ücretsiz Çocuk Yatağı
Çocuk Havuzu
Balayı
Muhafazakar
Deniz Manzaralı
Doğa Manzaralı
Çamaşır Makinesi
Bulaşık Makinesi
Fırın
Kahve Makinesi
Corona Virüs Tedbiri Alan Villalar
Denize Uzaklık: 12000m
Oda Sayısı: 2
Banyo Sayısı: 2

Kurallar


Bebeklere Uygun (0-2)
Çocuklara Uygun (2-12)
Evcil Hayvanlara Uygun Değil
Etkinlik Düzenlenemez
Sigara İçilemez

Check-in: 16:00
Check-out: 10:00
Kural Tipi: Katı
Hasar Depozitosu: 500,00

İlanverenlerin rezervasyonu iptal ettiği durumlarda ödenen toplam tutarın tamamı Misafire iade edilir. Rezervasyon, check-in saatine 60 gün kalaya kadar Misafir tarafından iptal edilirse toplam rezervasyon tutarının %60’ı iade edilir ve %40’lık bir kesinti uygulanır. Rezervasyon, toplam rezervasyon tutarının %40’ının tahsil edildiği Kapıda ödeme seçeneğiyle gerçekleştiyse 60 gün kalaya kadar Misafir tarafından yapılan iptal işlemlerinde Misafire herhangi bir iade yapılmasına gerek kalmaz. Rezervasyon, check-in saatine 60 günden az bir süre kaldığında Misafir tarafından iptal edilirse herhangi bir iade yapılmaz ve %100’lük bir kesinti uygulanır. Misafir tarafından iletilen Rezervasyon tarih değişikliği talepleri ilan sahibi tarafından onaylandığı taktirde ücretsiz olarak tatildekirala.com tarafından gerçekleştirilir. İlan sahibi onaylamazsa misafir iptal koşulları doğrultusunda işlem gerçekleştirebilir. TatildeKirala.com, doğabilecek sıkıntıları önlemek ve Misafir veya ilan sahibinin memnuniyetini korumak adına dilediği zamanda tüm tutarı Misafire iade ederek rezervasyonu iptal etme hakkına sahiptir.

İlan Sahibi


aysel
İlan Sahibi: aysel
Üye olduğu tarihi: 27.06.2018
Bulunduğu il: Antalya
Her zaman TatildeKirala.com aracılığıyla iletişim kurun. Ödemenizi korumak için TatildeKirala.com dışında asla para transferi yapmayın ya da iletişim kurmayın. Daha fazla bilgi için 0850 241 09 31 numaralı telefondan bizimle iletişime geçin.
Her zaman TatildeKirala.com aracılığıyla iletişim kurun. Ödemenizi korumak için TatildeKirala.com dışında asla para transferi yapmayın ya da iletişim kurmayın. Daha fazla bilgi için 0850 241 09 31 numaralı telefondan bizimle iletişime geçin.

Konumu


3 Misafir Yorumu
5/5


En güzel manzara
5/5
Maide Z.

Aysel Hanım , nazik, ilgili ve güler yüzlü bir ev sahibi idi. Kalkan'ın en güzel manzarasına sahip bir mekanda tatil yapma fırsatı yakaladık . Bundan sonra Kalkan'daki tatil evimiz kesinlikle Tatilde Kiraladan olacak. Herkese çok teşekkürler.Çok keyifliydi. Kalkan'a gittiğimde tekrar aynı yerde kalmak isterim.


Perfect!!
5/5
Ingo B.

This villa is an absolute dream!


Öneririm
5/5
Anıl M.

Aysel Hanım bizi şehrin girişinde karşıladı ve odamıza kadar eşlik etti. Kaldığımız ev tamamen anlatıldığı gibi, manzara birebir aynı güzellikte, ev aynı temizlikteydi. Ailemle birlikte geçirdiğimiz 7 gün bizim için her anlamda çok keyifliydi. Herkese öneririm. Tatilde Kiralaya teşekkürler


Benzer İlanlar