İlan No
#13636

Açıklama


Bahçe Katı
7 Kişi (en fazla)
65 m2
En az 4 Gece
7 Yatak

Ortalama Günlük Kiralama Ücretleri


Nisan
578₺
Mayıs
578₺
Haziran
578₺

Temmuz
578₺
Ağustos
578₺
Eylül
578₺

Uygunluk

Dolu Günler Boş Günler

Özellikler


Uydu Yayını
Şömine
Sigara İçilebilir
Çocuk Yatağı (ücretli)
Oda Kasası
Ranza
Klima
Denize Yakın
Doğa Manzaralı
Bahçe
Çocuk Parkı
Çamaşır Makinesi
Bulaşık Makinesi
Fırın
Ütü & Ütü Masası
Su Isıtıcı
Saç Kurutma Makinesi
Barbekü / Mangal
İnternet
Duşakabin
Buzdolabı
Ekmek Kızartma Makinesi
TV
Bahçe Masası
Corona Virüs Tedbiri Alan Villalar
Denize Uzaklık: 75m
Oda Sayısı: 1
Banyo Sayısı: 1

Kurallar


Bebeklere Uygun (0-2)
Çocuklara Uygun (2-12)
Evcil Hayvanlara Uygun Değil
Etkinlik Düzenlenebilir
Sigara İçilebilir

Check-in: 14:00
Check-out: 11:00
Kural Tipi: Katı

İlanverenlerin rezervasyonu iptal ettiği durumlarda ödenen toplam tutarın tamamı Misafire iade edilir. Rezervasyon, check-in saatine 60 gün kalaya kadar Misafir tarafından iptal edilirse toplam rezervasyon tutarının %60’ı iade edilir ve %40’lık bir kesinti uygulanır. Rezervasyon, toplam rezervasyon tutarının %40’ının tahsil edildiği Kapıda ödeme seçeneğiyle gerçekleştiyse 60 gün kalaya kadar Misafir tarafından yapılan iptal işlemlerinde Misafire herhangi bir iade yapılmasına gerek kalmaz. Rezervasyon, check-in saatine 60 günden az bir süre kaldığında Misafir tarafından iptal edilirse herhangi bir iade yapılmaz ve %100’lük bir kesinti uygulanır. Misafir tarafından iletilen Rezervasyon tarih değişikliği talepleri ilan sahibi tarafından onaylandığı taktirde ücretsiz olarak tatildekirala.com tarafından gerçekleştirilir. İlan sahibi onaylamazsa misafir iptal koşulları doğrultusunda işlem gerçekleştirebilir. TatildeKirala.com, doğabilecek sıkıntıları önlemek ve Misafir veya ilan sahibinin memnuniyetini korumak adına dilediği zamanda tüm tutarı Misafire iade ederek rezervasyonu iptal etme hakkına sahiptir.

İlan Sahibi


Tonguç
İlan Sahibi: Tonguç
Üye olduğu tarihi: 04.12.2018
Bulunduğu il: İzmir
Denize 75m yakınlıkta bulunan bina bahçe içerisindedir ve karşısında bir park bulunur. Bahçe katında bulunan daireler kendilerine özel bahçe alanına sahiptir. Üst kattaki daireler için de bahçede büyük bir çardak alanı oluşturulmuştur. Apartların çoğunluğunda oturma ve / veya yemek alanı vardır. Tüm birimlerde buzdolabı ve set üstü ocakla donatılmış mutfak da bulunmaktadır. Çoğunluğunda bulaşık makinesi, çamaşır makinesi, fırın bulunur. Tüm birimlerde soğuk-sıcak kullanım suyuna ek olarak, içme suyu musluğu bulunur. Tüm birimlerde klima bulunur. Bazı birimler çift klimalı ve full eşyalıdır. Bazı birimlerde çelik kasa bulunur. Her birimde özel banyo bulunmaktadır. Havlular ve nevresimler temin edilir. Tüm birimlerde düz ekran uydu TV bulunmaktadır. Tesis genelinde ücretsiz Wi-Fi erişimi sağlanmaktadır. 200m mesafede A101 market, 350m mesafede MİGROS market ve 50m mesafede 3 ayrı bakkal dükkanı bulunur.
Her zaman TatildeKirala.com aracılığıyla iletişim kurun. Ödemenizi korumak için TatildeKirala.com dışında asla para transferi yapmayın ya da iletişim kurmayın. Daha fazla bilgi için 0850 241 09 31 numaralı telefondan bizimle iletişime geçin.
Her zaman TatildeKirala.com aracılığıyla iletişim kurun. Ödemenizi korumak için TatildeKirala.com dışında asla para transferi yapmayın ya da iletişim kurmayın. Daha fazla bilgi için 0850 241 09 31 numaralı telefondan bizimle iletişime geçin.

Konumu


Benzer İlanlar