İlan No
#13829

Açıklama


Müstakil Giriş
5 Kişi (en fazla)
60 m2
En az 2 Gece
0 Yatak

Uygunluk

Dolu Günler Boş Günler

Özellikler


Deniz/Plaj
2 km

Uydu Yayını
Şömine
Vantilatör
Sigara İçilebilir
Evcil Hayvan Kabul Edilir
Denize Yakın
Denize Uzaklık: 2000m
Oda Sayısı: 1
Banyo Sayısı: 1

Kurallar


Bebeklere Uygun (0-2)
Çocuklara Uygun (2-12)
Evcil Hayvanlara Uygun Değil
Etkinlik Düzenlenemez
Sigara İçilebilir

Check-in: 14:00
Check-out: 12:00
Kural Tipi: Orta

İlanverenlerin rezervasyonu iptal ettiği durumlarda ödenen toplam tutarın tamamı Misafire iade edilir. Rezervasyon, check-in saatine 30 gün kalaya kadar Misafir tarafından iptal edilirse toplam rezervasyon tutarının %60’ı iade edilir ve %40’lık bir kesinti uygulanır. Rezervasyon, toplam rezervasyon tutarının %40’ının tahsil edildiği Kapıda ödeme seçeneğiyle gerçekleştiyse 30 gün kalaya kadar Misafir tarafından yapılan iptal işlemlerinde Misafire herhangi bir iade yapılmasına gerek kalmaz. Rezervasyon, check-in saatine 30 günden az bir süre kaldığında Misafir tarafından iptal edilirse herhangi bir iade yapılmaz ve %100’lük bir kesinti uygulanır. Misafir tarafından iletilen Rezervasyon tarih değişikliği talepleri ilan sahibi tarafından onaylandığı taktirde ücretsiz olarak tatildekirala.com tarafından gerçekleştirilir. İlan sahibi onaylamazsa misafir iptal koşulları doğrultusunda işlem gerçekleştirebilir. TatildeKirala.com, doğabilecek sıkıntıları önlemek ve Misafir veya ilan sahibinin memnuniyetini korumak adına dilediği zamanda tüm tutarı Misafire iade ederek rezervasyonu iptal etme hakkına sahiptir.

İlan Sahibi


Belgin
İlan Sahibi: Belgin
Üye olduğu tarihi: 12.03.2019
Bulunduğu il: İzmir
Her zaman TatildeKirala.com aracılığıyla iletişim kurun. Ödemenizi korumak için TatildeKirala.com dışında asla para transferi yapmayın ya da iletişim kurmayın. Daha fazla bilgi için 0850 241 09 31 numaralı telefondan bizimle iletişime geçin.
Her zaman TatildeKirala.com aracılığıyla iletişim kurun. Ödemenizi korumak için TatildeKirala.com dışında asla para transferi yapmayın ya da iletişim kurmayın. Daha fazla bilgi için 0850 241 09 31 numaralı telefondan bizimle iletişime geçin.

Konumu


3 Misafir Yorumu
4.7/5


Evcil hayvan kabul ediliyordu
5/5
Yaman Ö.

Bu sene aldığımız köpeğimiz herkül'ü yazın yanımızda tatile götürmemiz gerekiyordu ve ona göre seçim yapmakta zorlanacağımızı düşünmüştük ama hiç öyle olmadı burası kabul ediyordu çok tşk.


İlk kez otel dışında tatil
5/5
Ayşenur H.

İlk kez otel dışı tatilimizdi ailece. Başka bölgelerde aşırı sıcaklık bunaltırken buranın havası tam istediğim gibiydi.


Özgürce kafa dinlemelik
4/5
Sevgi İ.

Özgürce doğal bir tatil yapmak için ideal bir yer Foça. Sadece sivrisinekler vardı ilaçla onlarından önlemini aldık.


Benzer İlanlar