İlan No
#13835

Açıklama


Villa
10 Kişi (en fazla)
150 m2
En az 7 Gece
0 Yatak

Uygunluk

Dolu Günler Boş Günler

Özellikler


Deniz/Plaj
4 km

Özel Havuz
Uydu Yayını
DVD Oynatıcı
Küvetli Banyo
Klima
Çocuk Havuzu
Denize Uzaklık: 4000m
Oda Sayısı: 5
Banyo Sayısı: 3

Kurallar


Bebeklere Uygun (0-2)
Çocuklara Uygun (2-12)
Evcil Hayvanlara Uygun Değil
Etkinlik Düzenlenemez
Sigara İçilemez

Check-in: 16:00
Check-out: 10:00
Kural Tipi: Katı
Hasar Depozitosu: 1.000,00

İlanverenlerin rezervasyonu iptal ettiği durumlarda ödenen toplam tutarın tamamı Misafire iade edilir. Rezervasyon, check-in saatine 60 gün kalaya kadar Misafir tarafından iptal edilirse toplam rezervasyon tutarının %60’ı iade edilir ve %40’lık bir kesinti uygulanır. Rezervasyon, toplam rezervasyon tutarının %40’ının tahsil edildiği Kapıda ödeme seçeneğiyle gerçekleştiyse 60 gün kalaya kadar Misafir tarafından yapılan iptal işlemlerinde Misafire herhangi bir iade yapılmasına gerek kalmaz. Rezervasyon, check-in saatine 60 günden az bir süre kaldığında Misafir tarafından iptal edilirse herhangi bir iade yapılmaz ve %100’lük bir kesinti uygulanır. Misafir tarafından iletilen Rezervasyon tarih değişikliği talepleri ilan sahibi tarafından onaylandığı taktirde ücretsiz olarak tatildekirala.com tarafından gerçekleştirilir. İlan sahibi onaylamazsa misafir iptal koşulları doğrultusunda işlem gerçekleştirebilir. TatildeKirala.com, doğabilecek sıkıntıları önlemek ve Misafir veya ilan sahibinin memnuniyetini korumak adına dilediği zamanda tüm tutarı Misafire iade ederek rezervasyonu iptal etme hakkına sahiptir.

İlan Sahibi


kadir
İlan Sahibi: kadir
Üye olduğu tarihi: 13.03.2019
Her zaman TatildeKirala.com aracılığıyla iletişim kurun. Ödemenizi korumak için TatildeKirala.com dışında asla para transferi yapmayın ya da iletişim kurmayın. Daha fazla bilgi için 0850 241 09 31 numaralı telefondan bizimle iletişime geçin.
Her zaman TatildeKirala.com aracılığıyla iletişim kurun. Ödemenizi korumak için TatildeKirala.com dışında asla para transferi yapmayın ya da iletişim kurmayın. Daha fazla bilgi için 0850 241 09 31 numaralı telefondan bizimle iletişime geçin.

Konumu


7 Misafir Yorumu
4.6/5


Sanki kendi yazlık evim gibiydi
5/5
Bilal K.

Ev pırıl pırıl, eşyalar yeni sanki kendiniz döşemişsiniz hissiyatı uyandıran bir ortamı var ve bu yüzden insan rahat ediyor.


İyiki gelmişiz dedirtti
4/5
Demet Sema E.

İyiki gelmişiz dediğimiz bir tatil oldu sunulan her olanak için teşekkürler.


Eşsiz kumsallar çok yakınınızda
5/5
Alperen K.

Farklı kumsallar görmek isterseniz arabayla civardaki plajlara da uğrayın derim. Gelmişken gezmenizi öneririm.


Eğlence ve sakinlik bir arada
5/5
Ozan D.

Evin çevresi sakin ama 5dk lık uzaklıkta ise eğlence yerlerine gidilebiliyor. Ruh halinize göre ne yapmak istediğinize kolayca karar verebileceğiniz imkanlar sunan bir bölge.


Çocuklar burayı sevdi
5/5
Gülsüm M.

Büyük odalar, geniş bir ev. 3 aile geldik ve oda sayısının avantajını yaşadık. Yetişkinlerin sevdiği gibi bizim çocuklarda bahçesinde ve havuzunda çok eğlendiler. Hatta giderken tekkrar gelelim diye tutturdular.


Denize araçla ulaşım daha kolay
4/5
Özlem S.

Sadece denize ulaşım biraz uzak ama araba ile gelirseniz sorun olmayacaktır.


Fethiyeye geleceklere tavsiye
4/5
Nihan Y.

Doğanın içinde ihtiyaç duyulan herşey olan bu villa fethiyeye gelmek isteyenler için tavsiyemdir pişman olmazsınız.


Benzer İlanlar