İlan No
#14293

Açıklama


Villa
7 Kişi (en fazla)
En az 4 Gece
4 Yatak

Uygunluk

Dolu Günler Boş Günler

ÖzelliklerÖzel Havuz
Uydu Yayını
Küvetli Banyo
Tost Makinesi
Klima
Ücretsiz Çocuk Yatağı
Balayı
Muhafazakar
Denize Yakın
Oda Sayısı: 3
Banyo Sayısı: 3

Kurallar


Bebeklere Uygun (0-2)
Çocuklara Uygun (2-12)
Evcil Hayvanlara Uygun Değil
Etkinlik Düzenlenemez
Sigara İçilemez

Check-in: 15:00
Check-out: 11:00
Kural Tipi: Katı
Hasar Depozitosu: 500,00

İlanverenlerin rezervasyonu iptal ettiği durumlarda ödenen toplam tutarın tamamı Misafire iade edilir. Rezervasyon, check-in saatine 60 gün kalaya kadar Misafir tarafından iptal edilirse toplam rezervasyon tutarının %60’ı iade edilir ve %40’lık bir kesinti uygulanır. Rezervasyon, toplam rezervasyon tutarının %40’ının tahsil edildiği Kapıda ödeme seçeneğiyle gerçekleştiyse 60 gün kalaya kadar Misafir tarafından yapılan iptal işlemlerinde Misafire herhangi bir iade yapılmasına gerek kalmaz. Rezervasyon, check-in saatine 60 günden az bir süre kaldığında Misafir tarafından iptal edilirse herhangi bir iade yapılmaz ve %100’lük bir kesinti uygulanır. Misafir tarafından iletilen Rezervasyon tarih değişikliği talepleri ilan sahibi tarafından onaylandığı taktirde ücretsiz olarak tatildekirala.com tarafından gerçekleştirilir. İlan sahibi onaylamazsa misafir iptal koşulları doğrultusunda işlem gerçekleştirebilir. TatildeKirala.com, doğabilecek sıkıntıları önlemek ve Misafir veya ilan sahibinin memnuniyetini korumak adına dilediği zamanda tüm tutarı Misafire iade ederek rezervasyonu iptal etme hakkına sahiptir.

İlan Sahibi


Onur
İlan Sahibi: Onur
Üye olduğu tarihi: 13.04.2019
Bulunduğu il: Muğla
Her zaman TatildeKirala.com aracılığıyla iletişim kurun. Ödemenizi korumak için TatildeKirala.com dışında asla para transferi yapmayın ya da iletişim kurmayın. Daha fazla bilgi için 0850 241 09 31 numaralı telefondan bizimle iletişime geçin.
Her zaman TatildeKirala.com aracılığıyla iletişim kurun. Ödemenizi korumak için TatildeKirala.com dışında asla para transferi yapmayın ya da iletişim kurmayın. Daha fazla bilgi için 0850 241 09 31 numaralı telefondan bizimle iletişime geçin.

Konumu


5 Misafir Yorumu
4.8/5


Konumundan çok memnun kaldık
4/5
Ömer Efe Ç.

Denize merkeze kafelere çok yakın bir konumda yer alıyor. Evin bahçesi de serin ve temizdi kafa dinleyebildiğimiz bir yerdi. öneriyorum


Teşekkürler yardımlarınız için
5/5
Merve Zelal E.

Turlar ve aktiviteler konusunda ev sahibi de tatilde kirala Fatma Hn da çok yardımcı oldular. Evin her şeyinden memnun kaldık.


Temiz ev bakımlı havuzlu
5/5
Neslican B.

1 yaşındaki bebeğimle buraya geldik açıkçası en büyük korkum hikyeniydi fakat gerçekten hassas davranılmış. Çok güzel temizlenerek teslim edilmişti. Bebek için yatak olmasında çok mutlu oldum. İncelikleri için ev sahibine ve tatilda kiralaya çok teşekkürler


Ölüdenizde çok uygun fiyat
5/5
Yusuf P.

Ölüdenizde çok güzel koylar olduğu için buraya gelmek istiyorduk ve ilk defa villa kiralayarak burada kaldık. Evin hiçbir sorunu yoktu temiz ve düzenliydi güzel de bir bahçesi vardı. Konum olarak da bize çok uydu. Yamaç paraşütü yapmaya gittik.. Değişik deneyimler yaşadığımız güzel bir yaz tatili oldu. Öncü oldukları için tatilde kiralaya çok teşekkürler.


Fotoğrafın aynısıyla karşılaştım
5/5
Nilüfer A.

Korunaklı bir bahçesi geniş bir havuzu olan şık bir yer fotoğraflar gerçeği yansıtıyor. Çok teşekkürler


Benzer İlanlar