İlan No
#13059

Açıklama


Dubleks Ev
7 Kişi (en fazla)
En az 5 Gece
4 Yatak

Uygunluk

Dolu Günler Boş Günler

Özellikler


Restoran
350 m
Market
1.5 km
Deniz/Plaj
500 m

Özel Havuz
Uydu Yayını
DVD Oynatıcı
Tost Makinesi
Klima
2021 Fiyatı Güncel İlanlar
Denize Uzaklık: 500m
Oda Sayısı: 3
Banyo Sayısı: 2

Kurallar


Bebeklere Uygun (0-2)
Çocuklara Uygun (2-12)
Evcil Hayvanlara Uygun Değil
Etkinlik Düzenlenemez
Sigara İçilemez

Check-in: 16:00
Check-out: 10:00
Kural Tipi: Katı
Hasar Depozitosu: 1.000,00

İlanverenlerin rezervasyonu iptal ettiği durumlarda ödenen toplam tutarın tamamı Misafire iade edilir. Rezervasyon, check-in saatine 60 gün kalaya kadar Misafir tarafından iptal edilirse toplam rezervasyon tutarının %60’ı iade edilir ve %40’lık bir kesinti uygulanır. Rezervasyon, toplam rezervasyon tutarının %40’ının tahsil edildiği Kapıda ödeme seçeneğiyle gerçekleştiyse 60 gün kalaya kadar Misafir tarafından yapılan iptal işlemlerinde Misafire herhangi bir iade yapılmasına gerek kalmaz. Rezervasyon, check-in saatine 60 günden az bir süre kaldığında Misafir tarafından iptal edilirse herhangi bir iade yapılmaz ve %100’lük bir kesinti uygulanır. Misafir tarafından iletilen Rezervasyon tarih değişikliği talepleri ilan sahibi tarafından onaylandığı taktirde ücretsiz olarak tatildekirala.com tarafından gerçekleştirilir. İlan sahibi onaylamazsa misafir iptal koşulları doğrultusunda işlem gerçekleştirebilir. TatildeKirala.com, doğabilecek sıkıntıları önlemek ve Misafir veya ilan sahibinin memnuniyetini korumak adına dilediği zamanda tüm tutarı Misafire iade ederek rezervasyonu iptal etme hakkına sahiptir.

İlan Sahibi


Volkan
İlan Sahibi: Volkan
Üye olduğu tarihi: 12.06.2018
Bulunduğu il: Muğla
Her zaman TatildeKirala.com aracılığıyla iletişim kurun. Ödemenizi korumak için TatildeKirala.com dışında asla para transferi yapmayın ya da iletişim kurmayın. Daha fazla bilgi için 0850 241 09 31 numaralı telefondan bizimle iletişime geçin.
Her zaman TatildeKirala.com aracılığıyla iletişim kurun. Ödemenizi korumak için TatildeKirala.com dışında asla para transferi yapmayın ya da iletişim kurmayın. Daha fazla bilgi için 0850 241 09 31 numaralı telefondan bizimle iletişime geçin.

Konumu


3 Misafir Yorumu
5/5


ev oldukça büyüktü
5/5
Hülya B.

evin büyük olması büyük avantaj kalabalık gidince fiyat uyguna geliyor. temizliği ve ev araç gereci tamdı. bizden tam not aldı. site olması da avantaj.


herkese hitab eden biryer
5/5
Sanem Ç.

tavsiyem buraya giderseniz caretta plajına mutlaka uğrayın 500 metre uzaklıkta harika kumu olan bir plaj. Çocuklar havuzu büyükler olarak biz de denizi çok sevdik.


harika plaj
5/5
Sarper D.

caretta plajını çok sevdik üstelik çok yakındı, iki aile gittik rahat bir ev bahçesi fln büyük çocuklar havuzda vakit geçirmeyi de çok sevdi.


Benzer İlanlar