İlan No
#16598

Açıklama


Ev
4 Kişi (en fazla)
65 m2
En az 3 Gece
3 Yatak

Uygunluk

Dolu Günler Boş Günler

Özellikler


Deniz/Plaj
700 m

Uydu Yayını
Klima
Çocuk Havuzu
Ortak Havuz
Denize Yakın
Doğa Manzaralı
Bahçe
Çamaşır Makinesi
Otopark
İnternet
Duşakabin
Buzdolabı
TV
Balkon
Balkon Masası
Denize Uzaklık: 700m
Oda Sayısı: 2
Banyo Sayısı: 1

Kurallar


Bebeklere Uygun Değil (0-2)
Çocuklara Uygun Değil (2-12)
Evcil Hayvanlara Uygun Değil
Etkinlik Düzenlenemez
Sigara İçilemez

Check-in: 15:00
Check-out: 10:00
Kural Tipi: Esnek

İlanverenlerin rezervasyonu iptal ettiği durumlarda ödenen toplam tutarın tamamı Misafire iade edilir. Rezervasyon, check-in saatine 30 gün kalaya kadar Misafir tarafından iptal edilirse tüm tutar iade edilir. Rezervasyon, check-in saatine 7 gün ile 30 gün arasında bir süre kaldığında Misafir tarafından iptal edilirse rezervasyon tutarının %60’ı iade edilir ve %40’lık bir kesinti uygulanır. Rezervasyon, toplam rezervasyon tutarının %40’ının tahsil edildiği Kapıda ödeme seçeneğiyle gerçekleştiyse 30 günden az bir süre kalan iptal işlemlerinde Misafire herhangi bir iade yapılmasına gerek kalmaz. Rezervasyon, check-in saatine 7 günden az bir süre kaldığında Misafir tarafından iptal edilirse herhangi bir iade yapılmaz ve %100’lük bir kesinti uygulanır. Misafir tarafından iletilen Rezervasyon tarih değişikliği talepleri ilan sahibi tarafından onaylandığı taktirde ücretsiz olarak tatildekirala.com tarafından gerçekleştirilir. İlan sahibi onaylamazsa misafir iptal koşulları doğrultusunda işlem gerçekleştirebilir. TatildeKirala.com, doğabilecek sıkıntıları önlemek ve Misafir veya ilan sahibinin memnuniyetini korumak adına dilediği zamanda tüm tutarı Misafire iade ederek rezervasyonu iptal etme hakkına sahiptir.

İlan Sahibi


Berşan
İlan Sahibi: Berşan
Üye olduğu tarihi: 12.02.2019
Her zaman TatildeKirala.com aracılığıyla iletişim kurun. Ödemenizi korumak için TatildeKirala.com dışında asla para transferi yapmayın ya da iletişim kurmayın. Daha fazla bilgi için 0850 241 09 31 numaralı telefondan bizimle iletişime geçin.
Her zaman TatildeKirala.com aracılığıyla iletişim kurun. Ödemenizi korumak için TatildeKirala.com dışında asla para transferi yapmayın ya da iletişim kurmayın. Daha fazla bilgi için 0850 241 09 31 numaralı telefondan bizimle iletişime geçin.

Konumu


3 Misafir Yorumu
4.7/5


İyi bir fiyata, iyi bir tercih
5/5
Özkan Ç.

Evin içi genel olarak temizdi, yataklar rahat mutfak eşyaları(bulaşık makinesi hariç) yeterli düzeyde temin edilmiş. İyi bir fiyata iyi bir evde kaldık. Denize yakın ve havuzu olan yerler için çekirdek aileyseniz böyle evler bana mantıklı geliyor. Sorunsuz keyifli bir tatil oldu.


Konumu çok rahat
4/5
Berk Ç.

Evin konumunu çok beğendim. Hem restorana, markete yakın hemde plaja.Yakınlarında toplu taşıma güzergahı da var. Ölüdeniz'e de rahat gidiliyor. Temiz ve rahat bir evde kaldık, tavsiye ederim.


Aile konaklamasına çok uygun
5/5
Hatice Ş.

Site yemyeşildi. Havuzların temizliği iyi yapılmış, genel oalrak yoğunda değildi. Konumu nedeniyle denize ulaşmamız açısından çok rahattı. Ev temiz ve aile konaklamasına da uygun.


Benzer İlanlar