İlan No
#13789

Açıklama


Villa
6 Kişi (en fazla)
170 m2
En az 5 Gece
0 Yatak

Uygunluk

Dolu Günler Boş Günler

Özellikler


Restoran
1.5 km
Market
1.2 km
Deniz/Plaj
900 m

Özel Havuz
Muhafazakar
2021 Fiyatı Güncel İlanlar
Denize Uzaklık: 900m
Oda Sayısı: 3
Banyo Sayısı: 2

Kurallar


Bebeklere Uygun (0-2)
Çocuklara Uygun (2-12)
Evcil Hayvanlara Uygun Değil
Etkinlik Düzenlenemez
Sigara İçilemez

Check-in: 13:00
Check-out: 11:00
Kural Tipi: Orta
Hasar Depozitosu: 500,00

İlanverenlerin rezervasyonu iptal ettiği durumlarda ödenen toplam tutarın tamamı Misafire iade edilir. Rezervasyon, check-in saatine 30 gün kalaya kadar Misafir tarafından iptal edilirse toplam rezervasyon tutarının %60’ı iade edilir ve %40’lık bir kesinti uygulanır. Rezervasyon, toplam rezervasyon tutarının %40’ının tahsil edildiği Kapıda ödeme seçeneğiyle gerçekleştiyse 30 gün kalaya kadar Misafir tarafından yapılan iptal işlemlerinde Misafire herhangi bir iade yapılmasına gerek kalmaz. Rezervasyon, check-in saatine 30 günden az bir süre kaldığında Misafir tarafından iptal edilirse herhangi bir iade yapılmaz ve %100’lük bir kesinti uygulanır. Misafir tarafından iletilen Rezervasyon tarih değişikliği talepleri ilan sahibi tarafından onaylandığı taktirde ücretsiz olarak tatildekirala.com tarafından gerçekleştirilir. İlan sahibi onaylamazsa misafir iptal koşulları doğrultusunda işlem gerçekleştirebilir. TatildeKirala.com, doğabilecek sıkıntıları önlemek ve Misafir veya ilan sahibinin memnuniyetini korumak adına dilediği zamanda tüm tutarı Misafire iade ederek rezervasyonu iptal etme hakkına sahiptir.

İlan Sahibi


ercan
İlan Sahibi: ercan
Üye olduğu tarihi: 07.02.2019
Bulunduğu il: Aydın
Her zaman TatildeKirala.com aracılığıyla iletişim kurun. Ödemenizi korumak için TatildeKirala.com dışında asla para transferi yapmayın ya da iletişim kurmayın. Daha fazla bilgi için 0850 241 09 31 numaralı telefondan bizimle iletişime geçin.
Her zaman TatildeKirala.com aracılığıyla iletişim kurun. Ödemenizi korumak için TatildeKirala.com dışında asla para transferi yapmayın ya da iletişim kurmayın. Daha fazla bilgi için 0850 241 09 31 numaralı telefondan bizimle iletişime geçin.

Konumu


3 Misafir Yorumu
4.7/5


Sakinliği özlemişiz
5/5
Sena Ö.

Sessiz sakin gürültüden tam anlamıyla uzaktık. Etraftan rahatsız edilme olasılığı olmayan kendimize ait havuzumuzda ve bahçemizde tatilimizi tamamladık


Seneye yazın yine geliriz
4/5
Eren D.

çok araştırdık gelmeden tesadüfen buraya bulunca istediklerimizi içerdiği için geldik. Büyük ihtimalle seneye yine buraya geleceğiz


Temizz
5/5
Hasan Basri A.

Biz 1 hafta 5 kişi konakladık ve memnunduk. Evde eksik bir şey yoktu. Çarşaftan havlulara kadar mis gibiydi


Benzer İlanlar