İlan No
#13790

Açıklama


Villa
6 Kişi (en fazla)
170 m2
En az 5 Gece
0 Yatak

Uygunluk

Dolu Günler Boş Günler

Özellikler


Restoran
900 m
Market
900 m
Deniz/Plaj
900 m

Özel Havuz
Uydu Yayını
Küvetli Banyo
Tost Makinesi
Klima
Balayı
TV
2021 Fiyatı Güncel İlanlar
Denize Uzaklık: 900m
Oda Sayısı: 3
Banyo Sayısı: 2

Kurallar


Bebeklere Uygun (0-2)
Çocuklara Uygun (2-12)
Evcil Hayvanlara Uygun Değil
Etkinlik Düzenlenemez
Sigara İçilemez

Check-in: 13:00
Check-out: 11:00
Kural Tipi: Orta
Hasar Depozitosu: 500,00

İlanverenlerin rezervasyonu iptal ettiği durumlarda ödenen toplam tutarın tamamı Misafire iade edilir. Rezervasyon, check-in saatine 30 gün kalaya kadar Misafir tarafından iptal edilirse toplam rezervasyon tutarının %60’ı iade edilir ve %40’lık bir kesinti uygulanır. Rezervasyon, toplam rezervasyon tutarının %40’ının tahsil edildiği Kapıda ödeme seçeneğiyle gerçekleştiyse 30 gün kalaya kadar Misafir tarafından yapılan iptal işlemlerinde Misafire herhangi bir iade yapılmasına gerek kalmaz. Rezervasyon, check-in saatine 30 günden az bir süre kaldığında Misafir tarafından iptal edilirse herhangi bir iade yapılmaz ve %100’lük bir kesinti uygulanır. Misafir tarafından iletilen Rezervasyon tarih değişikliği talepleri ilan sahibi tarafından onaylandığı taktirde ücretsiz olarak tatildekirala.com tarafından gerçekleştirilir. İlan sahibi onaylamazsa misafir iptal koşulları doğrultusunda işlem gerçekleştirebilir. TatildeKirala.com, doğabilecek sıkıntıları önlemek ve Misafir veya ilan sahibinin memnuniyetini korumak adına dilediği zamanda tüm tutarı Misafire iade ederek rezervasyonu iptal etme hakkına sahiptir.

İlan Sahibi


ercan
İlan Sahibi: ercan
Üye olduğu tarihi: 07.02.2019
Bulunduğu il: Aydın
Her zaman TatildeKirala.com aracılığıyla iletişim kurun. Ödemenizi korumak için TatildeKirala.com dışında asla para transferi yapmayın ya da iletişim kurmayın. Daha fazla bilgi için 0850 241 09 31 numaralı telefondan bizimle iletişime geçin.
Her zaman TatildeKirala.com aracılığıyla iletişim kurun. Ödemenizi korumak için TatildeKirala.com dışında asla para transferi yapmayın ya da iletişim kurmayın. Daha fazla bilgi için 0850 241 09 31 numaralı telefondan bizimle iletişime geçin.

Konumu


6 Misafir Yorumu
4.2/5


bakımsız beklentılerımızi karşılamadı
1/5 Ağustos 2019 tarihinde konaklamış
Anonim Misafir

ozellıkle havuz yosunlu ve bakımsızdı bakım yapılmasına ragmen temızlenmedı cocukların hevesı kaçmasın yuzsun dıye fazla ses cıkarmadık ama memnun kalmadık ev esyalar bakımsız banyodakı duşakabınler su kaçırıyor havlu asıcak askılık yok ...klımalar verımlı calışmıyor..havuz kenarındakı duşun duş başlıgı yok..sezon oncesı ne havuz temızlıgı ne ev bakımı yapılmamış mallesef..1 haftalık konaklama suresınce 1 defa klorlandı havuz yosun onleyıcı vs kullanılmadı ..


Yeni evlenenlere öneririm
5/5
Mahir Ö.

Balayımız için düğünden bir gün sonra geldik. Her yönü ile evde olmasını istediğimiz düzen vardı. Yeni evlenenlere önerirm


İstekleri karşılıyor
5/5
Şermin U.

Burası bütün istekleri gideren ve küçük sürprizle karşılaştığımız bir villaydı. Herhangi bir sorumuz olduğunda anında ulaşıp cevap alabildiğimiz ev sahibine de tşk.


Mutfak tam teçhizat
5/5
Hüseyin S.

her türlü yemeği yapmamızı sağlayan donanımlı ve düzenli bir mutfaktı. Öyle oluncada yemek yapmak kolay oldu


Çocuklara uygun
4/5
Selin N.

Dış mekan çok geniş çocukların sıkılmaya hiç zamanları olmadı bu da bizim için büyük avantajdı tabi.


Muhafazakar tip villa
5/5
Nazan A.

Villa çokk korunaklıydı dışarıdan görünecek noktası yok evin etrafı tamamen kapalıydı. Tatilimiz rahat geçti


Benzer İlanlar