İlan No
#13491

Açıklama


Müstakil Giriş
4 Kişi (en fazla)
40 m2
En az 7 Gece
3 Yatak

Uygunluk

Dolu Günler Boş Günler

Özellikler


Deniz/Plaj
30 m

Uydu Yayını
Sigara İçilebilir
Otoban
Klima
Balayı
Denize Yakın
Deniz Manzaralı
Doğa Manzaralı
Bahçe
Denize Uzaklık: 30m
Oda Sayısı: 1
Banyo Sayısı: 1

Kurallar


Bebeklere Uygun (0-2)
Çocuklara Uygun (2-12)
Evcil Hayvanlara Uygun Değil
Etkinlik Düzenlenemez
Sigara İçilemez

Check-in: 15:00
Check-out: 11:00
Kural Tipi: Katı

İlanverenlerin rezervasyonu iptal ettiği durumlarda ödenen toplam tutarın tamamı Misafire iade edilir. Rezervasyon, check-in saatine 60 gün kalaya kadar Misafir tarafından iptal edilirse toplam rezervasyon tutarının %60’ı iade edilir ve %40’lık bir kesinti uygulanır. Rezervasyon, toplam rezervasyon tutarının %40’ının tahsil edildiği Kapıda ödeme seçeneğiyle gerçekleştiyse 60 gün kalaya kadar Misafir tarafından yapılan iptal işlemlerinde Misafire herhangi bir iade yapılmasına gerek kalmaz. Rezervasyon, check-in saatine 60 günden az bir süre kaldığında Misafir tarafından iptal edilirse herhangi bir iade yapılmaz ve %100’lük bir kesinti uygulanır. Misafir tarafından iletilen Rezervasyon tarih değişikliği talepleri ilan sahibi tarafından onaylandığı taktirde ücretsiz olarak tatildekirala.com tarafından gerçekleştirilir. İlan sahibi onaylamazsa misafir iptal koşulları doğrultusunda işlem gerçekleştirebilir. TatildeKirala.com, doğabilecek sıkıntıları önlemek ve Misafir veya ilan sahibinin memnuniyetini korumak adına dilediği zamanda tüm tutarı Misafire iade ederek rezervasyonu iptal etme hakkına sahiptir.

İlan Sahibi


Adem
İlan Sahibi: Adem
Üye olduğu tarihi: 05.02.2019
Her zaman TatildeKirala.com aracılığıyla iletişim kurun. Ödemenizi korumak için TatildeKirala.com dışında asla para transferi yapmayın ya da iletişim kurmayın. Daha fazla bilgi için 0850 241 09 31 numaralı telefondan bizimle iletişime geçin.
Her zaman TatildeKirala.com aracılığıyla iletişim kurun. Ödemenizi korumak için TatildeKirala.com dışında asla para transferi yapmayın ya da iletişim kurmayın. Daha fazla bilgi için 0850 241 09 31 numaralı telefondan bizimle iletişime geçin.

Konumu


3 Misafir Yorumu
4.3/5


Site güvenliği
4/5
Ayten U.

Güvenlikli bir siteydi ve aynı zamandada doğayla iç içe çok huzurlu bir tatildi.Teşekkürler herkese


Fiyat
5/5
Mukaddes G.

Otel konforunda denizin hemen kıyısında ama uygun bir fiyata böyle bir tatil gerçekten çok güzeldi.


Datça
4/5
Abdullah Ç.

4 arkadaş arabamıza atlayıp datçaya geldik.Ne gürültü ne yorgunluk denizin ve doğanın içinde mükemmel bir tatildi.Oda kahvaltısı gayet yeterliydi.Aracımıza da otoparkının olması çok güzeldi.Ama eğer araçsız gelmeyi düşünürsenizde uygun fiyatlara araç kiralama servislerinin de olduğunu söyledir.


Benzer İlanlar