İlan No
#14960

Açıklama


Villa
10 Kişi (en fazla)
450 m2
En az 3 Gece
5 Yatak

Uygunluk

Dolu Günler Boş Günler

Özellikler


Deniz/Plaj
200 m

Özel Havuz
Uydu Yayını
Tost Makinesi
Müzik Seti / Radyo
Klima
Balayı
Muhafazakar
Denize Yakın
Deniz Manzaralı
Denize Uzaklık: 200m
Oda Sayısı: 5
Banyo Sayısı: 2

Kurallar


Bebeklere Uygun (0-2)
Çocuklara Uygun (2-12)
Evcil Hayvanlara Uygun Değil
Etkinlik Düzenlenemez
Sigara İçilemez

Check-in: 15:00
Check-out: 12:00
Kural Tipi: Katı
Hasar Depozitosu: 2.000,00

İlanverenlerin rezervasyonu iptal ettiği durumlarda ödenen toplam tutarın tamamı Misafire iade edilir. Rezervasyon, check-in saatine 60 gün kalaya kadar Misafir tarafından iptal edilirse toplam rezervasyon tutarının %60’ı iade edilir ve %40’lık bir kesinti uygulanır. Rezervasyon, toplam rezervasyon tutarının %40’ının tahsil edildiği Kapıda ödeme seçeneğiyle gerçekleştiyse 60 gün kalaya kadar Misafir tarafından yapılan iptal işlemlerinde Misafire herhangi bir iade yapılmasına gerek kalmaz. Rezervasyon, check-in saatine 60 günden az bir süre kaldığında Misafir tarafından iptal edilirse herhangi bir iade yapılmaz ve %100’lük bir kesinti uygulanır. Misafir tarafından iletilen Rezervasyon tarih değişikliği talepleri ilan sahibi tarafından onaylandığı taktirde ücretsiz olarak tatildekirala.com tarafından gerçekleştirilir. İlan sahibi onaylamazsa misafir iptal koşulları doğrultusunda işlem gerçekleştirebilir. TatildeKirala.com, doğabilecek sıkıntıları önlemek ve Misafir veya ilan sahibinin memnuniyetini korumak adına dilediği zamanda tüm tutarı Misafire iade ederek rezervasyonu iptal etme hakkına sahiptir.

İlan Sahibi


Fatma
İlan Sahibi: Fatma
Üye olduğu tarihi: 16.06.2019
Her zaman TatildeKirala.com aracılığıyla iletişim kurun. Ödemenizi korumak için TatildeKirala.com dışında asla para transferi yapmayın ya da iletişim kurmayın. Daha fazla bilgi için 0850 241 09 31 numaralı telefondan bizimle iletişime geçin.
Her zaman TatildeKirala.com aracılığıyla iletişim kurun. Ödemenizi korumak için TatildeKirala.com dışında asla para transferi yapmayın ya da iletişim kurmayın. Daha fazla bilgi için 0850 241 09 31 numaralı telefondan bizimle iletişime geçin.

Konumu


1 Misafir Yorumu
5/5


Thanks
5/5
Tamar ..

This is a spacious and comfortable house with a well-maintained pool. The house was clean and generally well stocked. There is A/C only in the main room and while there is a nice breeze because the house is on a hill, the bedrooms were still too warm to sleep comfortably. The location is good. You can get to Cesme, Alacati and the beaches within 10-15 minutes but you absolutely need a car. There were not many bugs or mosquitos but the house could use screen doors esp as you need to keep the doors open to get the breeze. Fatma was responsive and communicated quickly and well. Overall, I think the house is somewhat overpriced.


Benzer İlanlar