İlan No
#13536

Açıklama


Ev
3 Kişi (en fazla)
60 m2
En az 1 Gece
0 Yatak

Uygunluk

Dolu Günler Boş Günler

Özellikler


Restoran
50 m
Market
50 m
Deniz/Plaj
20 m

Uydu Yayını
Oda Kasası
Klima
Ücretsiz Çocuk Yatağı
Ortak Havuz
Denize Yakın
Çamaşır Makinesi
Bulaşık Makinesi
Site İçinde
Buzdolabı
2021 Fiyatı Güncel İlanlar
Denize Uzaklık: 20m
Oda Sayısı: 1
Banyo Sayısı: 2

Kurallar


Bebeklere Uygun (0-2)
Çocuklara Uygun (2-12)
Evcil Hayvanlara Uygun Değil
Etkinlik Düzenlenemez
Sigara İçilebilir

Check-in: 15:00
Check-out: 12:00
Kural Tipi: Esnek

İlanverenlerin rezervasyonu iptal ettiği durumlarda ödenen toplam tutarın Tatildekirala alıcı komisyonu haricindeki kısmı Misafire iade edilir. Rezervasyon, check-in saatine 30 gün kalaya kadar Misafir tarafından iptal edilirse tutarın Tatildekirala alıcı komisyonu haricindeki kısmı iade edilir. Rezervasyon, check-in saatine 7 gün ile 30 gün arasında bir süre kaldığında Misafir tarafından iptal edilirse rezervasyon tutarının %60’ı iade edilir ve %40’lık bir kesinti uygulanır. Rezervasyon, toplam rezervasyon tutarının %40’ının tahsil edildiği Kapıda ödeme seçeneğiyle gerçekleştiyse 30 günden az bir süre kalan iptal işlemlerinde Misafire herhangi bir iade yapılmasına gerek kalmaz. Rezervasyon, check-in saatine 7 günden az bir süre kaldığında Misafir tarafından iptal edilirse herhangi bir iade yapılmaz ve %100’lük bir kesinti uygulanır. Misafir tarafından iletilen Rezervasyon tarih değişikliği talepleri ilan sahibi tarafından onaylandığı taktirde ücretsiz olarak tatildekirala.com tarafından gerçekleştirilir. İlan sahibi onaylamazsa misafir iptal koşulları doğrultusunda işlem gerçekleştirebilir. TatildeKirala.com, doğabilecek sıkıntıları önlemek ve Misafir veya ilan sahibinin memnuniyetini korumak adına dilediği zamanda tüm tutarı Misafire iade ederek rezervasyonu iptal etme hakkına sahiptir.

İlan Sahibi


OYA
İlan Sahibi: OYA
Üye olduğu tarihi: 12.02.2019
Bulunduğu il: Muğla
Her zaman TatildeKirala.com aracılığıyla iletişim kurun. Ödemenizi korumak için TatildeKirala.com dışında asla para transferi yapmayın ya da iletişim kurmayın. Daha fazla bilgi için 0850 241 09 31 numaralı telefondan bizimle iletişime geçin.
Her zaman TatildeKirala.com aracılığıyla iletişim kurun. Ödemenizi korumak için TatildeKirala.com dışında asla para transferi yapmayın ya da iletişim kurmayın. Daha fazla bilgi için 0850 241 09 31 numaralı telefondan bizimle iletişime geçin.

Konumu


5 Misafir Yorumu
4.2/5


Keyifli bir tatil
4/5
Ahmet K.

Akşamı ayrı sabahı ayrı bir keyifliydi.tatilimiz unutulmazdı.Ev sahibine ve tatildekiralaya çok teşekkürler.


Beklentilerimiz karşıladı.
4/5
Zümre K.

Ortam çok güzeldi.Bu fiyata bodrumda böyle bir ev çok şaşırdık ama gittiğimizde beklentilerimiz hepsine karşılık bulduk.


öneri
4/5
Elif D.

Ev gayet temizdi.Deniz ve havuzun güzelliğine diyecek söz yok.


Tertemiz bir ev
4/5
Gencer D.

Çok temiz yepyeni ve tasarım bir ev çekirdek ailenizle deniz havuz ve güneşin tadını çıkarmak isterseniz gidebilceğiniz uygun fiyatlı çok güzel bir alternatif.


Bodrumda güzel bir hafta
5/5
Nilüfer D.

Bodrumda mesafeler uzak ama bu evde dışarıya çıkma isteğiniz hiç olmuyor.Temizliğin 2 günde bir olması istediğiniz zaman da kahvaltı servisi alıyor olabiliyor olmanız kesinlikle çok güzel.Çok memnun kaldık.Teşekkürler


Benzer İlanlar