İlan No
#13651

Açıklama


Ev
4 Kişi (en fazla)
En az 7 Gece
3 Yatak

Uygunluk

Dolu Günler Boş Günler

Özellikler


Restoran
20 m
Market
20 m
Deniz/Plaj
20 m

Uydu Yayını
Tost Makinesi
Klima
Çocuk Havuzu
Ortak Havuz
Denize Yakın
Site İçinde
İnternet
TV
Denize Uzaklık: 20m
Oda Sayısı: 2
Banyo Sayısı: 1

Kurallar


Bebeklere Uygun (0-2)
Çocuklara Uygun (2-12)
Evcil Hayvanlara Uygun Değil
Etkinlik Düzenlenemez
Sigara İçilemez

Check-in: 16:00
Check-out: 10:00
Kural Tipi: Katı
Hasar Depozitosu: 600,00

İlanverenlerin rezervasyonu iptal ettiği durumlarda ödenen toplam tutarın tamamı Misafire iade edilir. Rezervasyon, check-in saatine 60 gün kalaya kadar Misafir tarafından iptal edilirse toplam rezervasyon tutarının %60’ı iade edilir ve %40’lık bir kesinti uygulanır. Rezervasyon, toplam rezervasyon tutarının %40’ının tahsil edildiği Kapıda ödeme seçeneğiyle gerçekleştiyse 60 gün kalaya kadar Misafir tarafından yapılan iptal işlemlerinde Misafire herhangi bir iade yapılmasına gerek kalmaz. Rezervasyon, check-in saatine 60 günden az bir süre kaldığında Misafir tarafından iptal edilirse herhangi bir iade yapılmaz ve %100’lük bir kesinti uygulanır. Misafir tarafından iletilen Rezervasyon tarih değişikliği talepleri ilan sahibi tarafından onaylandığı taktirde ücretsiz olarak tatildekirala.com tarafından gerçekleştirilir. İlan sahibi onaylamazsa misafir iptal koşulları doğrultusunda işlem gerçekleştirebilir. TatildeKirala.com, doğabilecek sıkıntıları önlemek ve Misafir veya ilan sahibinin memnuniyetini korumak adına dilediği zamanda tüm tutarı Misafire iade ederek rezervasyonu iptal etme hakkına sahiptir.

İlan Sahibi


Volkan
İlan Sahibi: Volkan
Üye olduğu tarihi: 12.06.2018
Bulunduğu il: Muğla
Her zaman TatildeKirala.com aracılığıyla iletişim kurun. Ödemenizi korumak için TatildeKirala.com dışında asla para transferi yapmayın ya da iletişim kurmayın. Daha fazla bilgi için 0850 241 09 31 numaralı telefondan bizimle iletişime geçin.
Her zaman TatildeKirala.com aracılığıyla iletişim kurun. Ödemenizi korumak için TatildeKirala.com dışında asla para transferi yapmayın ya da iletişim kurmayın. Daha fazla bilgi için 0850 241 09 31 numaralı telefondan bizimle iletişime geçin.

Konumu


4 Misafir Yorumu
4.5/5


Tekrar gelinir
5/5
Şafak Y.

Ev tatilini temizlik yüzünden çok istemiyordum ama bu evde temizlik hizmetinin olması çok güzel bir ayrıntıydı benim için nede olsa dinlenmeye gidiyoruz değilmi:))Geri kalan imkanlarıda çok güzeldi yeniden gelmek istediğimiz bir ev oldu.


beklediğimizden fazlası
4/5
Berk A.

Temizlik konum deniz havuz bu kadarını beklemiyorduk.Tavsiye ediyoruz kesinlikle.


Memnun kaldık
4/5
Mustafa S.

Fiyat performans açısından gayet başarılı bir ev.


Ek hizmet olması güzel
5/5
Çağla K.

Biz aslında tatilimiz 4 kişilik olarak ayarlamıştık fakat sonradan annemde bize eklenmek istedi.Ek yatak hizmetini fark etmemiştik biz ancak siteyle iletişime geçtiğimizde böyle bir hizmetlerinin olduğunu söyleyince çok sevindik 5 kişi gayette rahat konakladık.Site içerindeki araçlarda denize giderken annem için çok iyi oldu.Evden genel anlamda menun kaldık.Ev sahibine teşekkür ederiz


Benzer İlanlar