İlan No
#13794

Açıklama


Dubleks Ev
6 Kişi (en fazla)
100 m2
En az 7 Gece
6 Yatak

Uygunluk

Dolu Günler Boş Günler

Özellikler


Deniz/Plaj 200 m

Denize Yakın
Bahçe
Çamaşır Makinesi
Barbekü / Mangal
Buzdolabı
Balkon
Balkon Masası
Denize Uzaklık: 200m
Oda Sayısı: 3
Banyo Sayısı: 1

Kurallar


Bebeklere Uygun (0-2)
Çocuklara Uygun (2-12)
Evcil Hayvanlara Uygun Değil
Etkinlik Düzenlenebilir
Sigara İçilebilir

Check-in: 13:00
Check-out: 11:00
Kural Tipi: Orta

İlanverenlerin rezervasyonu iptal ettiği durumlarda ödenen toplam tutarın tamamı Misafire iade edilir. Rezervasyon, check-in saatine 30 gün kalaya kadar Misafir tarafından iptal edilirse toplam rezervasyon tutarının %60’ı iade edilir ve %40’lık bir kesinti uygulanır. Rezervasyon, toplam rezervasyon tutarının %40’ının tahsil edildiği Kapıda ödeme seçeneğiyle gerçekleştiyse 30 gün kalaya kadar Misafir tarafından yapılan iptal işlemlerinde Misafire herhangi bir iade yapılmasına gerek kalmaz. Rezervasyon, check-in saatine 30 günden az bir süre kaldığında Misafir tarafından iptal edilirse herhangi bir iade yapılmaz ve %100’lük bir kesinti uygulanır. Misafir tarafından iletilen Rezervasyon tarih değişikliği talepleri ilan sahibi tarafından onaylandığı taktirde ücretsiz olarak tatildekirala.com tarafından gerçekleştirilir. İlan sahibi onaylamazsa misafir iptal koşulları doğrultusunda işlem gerçekleştirebilir. TatildeKirala.com, doğabilecek sıkıntıları önlemek ve Misafir veya ilan sahibinin memnuniyetini korumak adına dilediği zamanda tüm tutarı Misafire iade ederek rezervasyonu iptal etme hakkına sahiptir.

İlan Sahibi


Bedri
İlan Sahibi: Bedri
Üye olduğu tarihi: 09.03.2019
Bulunduğu il: Balıkesir
Balıkesir Altınoluk doğumluyum.Burada yaşıyorum.işim otelcilik ve turizm. .20 yıl Almanya da yaşadım.emekliyim. hobilerim seyahat etmek.doğa sporları offroad yapmak.yabancı dilim Almanca
Her zaman TatildeKirala.com aracılığıyla iletişim kurun. Ödemenizi korumak için TatildeKirala.com dışında asla para transferi yapmayın ya da iletişim kurmayın. Daha fazla bilgi için 0850 241 09 31 numaralı telefondan bizimle iletişime geçin.
Her zaman TatildeKirala.com aracılığıyla iletişim kurun. Ödemenizi korumak için TatildeKirala.com dışında asla para transferi yapmayın ya da iletişim kurmayın. Daha fazla bilgi için 0850 241 09 31 numaralı telefondan bizimle iletişime geçin.

Konumu


1 Misafir Yorumu
4/5


Şirin bahçeli
4/5
Perihan Y.

Selamlar.. Fiyat olarak cebimize uygun, bizi zorlamayan ve memnun eden tatildi.Tşk ederm


Benzer İlanlar