İlan No
#13708

Açıklama


Bahçe Katı
4 Kişi (en fazla)
70 m2
En az 5 Gece
0 Yatak

Uygunluk

Dolu Günler Boş Günler

Özellikler


Deniz/Plaj
700 m

Uydu Yayını
Ranza
Klima
Çocuk Havuzu
Ortak Havuz
Denize Yakın
Denize Uzaklık: 700m
Oda Sayısı: 2
Banyo Sayısı: 1

Kurallar


Bebeklere Uygun (0-2)
Çocuklara Uygun (2-12)
Evcil Hayvanlara Uygun Değil
Etkinlik Düzenlenemez
Sigara İçilemez

Check-in: 10:00
Check-out: 10:00
Kural Tipi: Katı
Hasar Depozitosu: 450,00

İlanverenlerin rezervasyonu iptal ettiği durumlarda ödenen toplam tutarın tamamı Misafire iade edilir. Rezervasyon, check-in saatine 60 gün kalaya kadar Misafir tarafından iptal edilirse toplam rezervasyon tutarının %60’ı iade edilir ve %40’lık bir kesinti uygulanır. Rezervasyon, toplam rezervasyon tutarının %40’ının tahsil edildiği Kapıda ödeme seçeneğiyle gerçekleştiyse 60 gün kalaya kadar Misafir tarafından yapılan iptal işlemlerinde Misafire herhangi bir iade yapılmasına gerek kalmaz. Rezervasyon, check-in saatine 60 günden az bir süre kaldığında Misafir tarafından iptal edilirse herhangi bir iade yapılmaz ve %100’lük bir kesinti uygulanır. Misafir tarafından iletilen Rezervasyon tarih değişikliği talepleri ilan sahibi tarafından onaylandığı taktirde ücretsiz olarak tatildekirala.com tarafından gerçekleştirilir. İlan sahibi onaylamazsa misafir iptal koşulları doğrultusunda işlem gerçekleştirebilir. TatildeKirala.com, doğabilecek sıkıntıları önlemek ve Misafir veya ilan sahibinin memnuniyetini korumak adına dilediği zamanda tüm tutarı Misafire iade ederek rezervasyonu iptal etme hakkına sahiptir.

İlan Sahibi


Abuzer
İlan Sahibi: Abuzer
Üye olduğu tarihi: 08.11.2018
Bulunduğu il: Antalya
KIRALIK DAİRE VİLLLA APART VE DİGERİ
Her zaman TatildeKirala.com aracılığıyla iletişim kurun. Ödemenizi korumak için TatildeKirala.com dışında asla para transferi yapmayın ya da iletişim kurmayın. Daha fazla bilgi için 0850 241 09 31 numaralı telefondan bizimle iletişime geçin.
Her zaman TatildeKirala.com aracılığıyla iletişim kurun. Ödemenizi korumak için TatildeKirala.com dışında asla para transferi yapmayın ya da iletişim kurmayın. Daha fazla bilgi için 0850 241 09 31 numaralı telefondan bizimle iletişime geçin.

Konumu


2 Misafir Yorumu
4.5/5


Güvenlikli site
5/5
Yadigar A.

Villa genel olrak iyi durumdaydı güvenlikli bir site olması açısından da önerebileceğim bir ev.Havuzu daha büyük olsa iyi olurdu.


Memnun kaldık
4/5
Gönül D.

Beklentilei karşılayan bir ev ama daha fazlası değil.Memnun kaldık.Teşekkürler tatildekirala


Benzer İlanlar