İlan No
#14372

Açıklama


Villa
8 Kişi (en fazla)
180 m2
En az 3 Gece
4 Yatak

Uygunluk

Dolu Günler Boş Günler

Özellikler


Deniz/Plaj
6 km

Özel Havuz
Uydu Yayını
Vantilatör
Tost Makinesi
Klima
Balayı
Muhafazakar
Denize Yakın
Deniz Manzaralı
Denize Uzaklık: 6000m
Oda Sayısı: 3
Banyo Sayısı: 3

Kurallar


Bebeklere Uygun (0-2)
Çocuklara Uygun (2-12)
Evcil Hayvanlara Uygun Değil
Etkinlik Düzenlenebilir
Sigara İçilemez

Check-in: 13:00
Check-out: 10:00
Kural Tipi: Katı

İlanverenlerin rezervasyonu iptal ettiği durumlarda ödenen toplam tutarın tamamı Misafire iade edilir. Rezervasyon, check-in saatine 60 gün kalaya kadar Misafir tarafından iptal edilirse toplam rezervasyon tutarının %60’ı iade edilir ve %40’lık bir kesinti uygulanır. Rezervasyon, toplam rezervasyon tutarının %40’ının tahsil edildiği Kapıda ödeme seçeneğiyle gerçekleştiyse 60 gün kalaya kadar Misafir tarafından yapılan iptal işlemlerinde Misafire herhangi bir iade yapılmasına gerek kalmaz. Rezervasyon, check-in saatine 60 günden az bir süre kaldığında Misafir tarafından iptal edilirse herhangi bir iade yapılmaz ve %100’lük bir kesinti uygulanır. Misafir tarafından iletilen Rezervasyon tarih değişikliği talepleri ilan sahibi tarafından onaylandığı taktirde ücretsiz olarak tatildekirala.com tarafından gerçekleştirilir. İlan sahibi onaylamazsa misafir iptal koşulları doğrultusunda işlem gerçekleştirebilir. TatildeKirala.com, doğabilecek sıkıntıları önlemek ve Misafir veya ilan sahibinin memnuniyetini korumak adına dilediği zamanda tüm tutarı Misafire iade ederek rezervasyonu iptal etme hakkına sahiptir.

İlan Sahibi


kamuran
İlan Sahibi: kamuran
Üye olduğu tarihi: 22.04.2019
Her zaman TatildeKirala.com aracılığıyla iletişim kurun. Ödemenizi korumak için TatildeKirala.com dışında asla para transferi yapmayın ya da iletişim kurmayın. Daha fazla bilgi için 0850 241 09 31 numaralı telefondan bizimle iletişime geçin.
Her zaman TatildeKirala.com aracılığıyla iletişim kurun. Ödemenizi korumak için TatildeKirala.com dışında asla para transferi yapmayın ya da iletişim kurmayın. Daha fazla bilgi için 0850 241 09 31 numaralı telefondan bizimle iletişime geçin.

Konumu


3 Misafir Yorumu
4.3/5


Ücret gayet uygundu
5/5
Mert T.

Erkek erkeğe alanya yapalım dedik burada konakladığımız için gayet makul bir ücret ödedik. Memnun kaldık tavsiyemiz.


Özel havuzlu beyaz villa
4/5
Zeynep İ.

Fotoğraftaki gibiydi beyaz ve temiz. Özel havuzu olmasından dolayı çok çıkmak istemedik evde ihtiyacımız olan şeyler vardı.


Ücretsiz wifi ekstra temizlik ücreti
4/5
Gizem Ç.

Girişte ekstra evin temizliği için ücret ödeniyor.Kalan her şey wifi dahil ücrete dahil. Sekiz kişi geldik kişi başı olarak çok uyguna geldi bize. Alanya merkeze ve plaja gitmek istediğimizde araba ile rahat ulaşım sağladık


Benzer İlanlar