İlan No
#15207

Açıklama


Villa
9 Kişi (en fazla)
220 m2
En az 1 Gece
8 Yatak

Bir misafirin hayal edebileceği her şeyi uzun süre düşündük ve en iyi çözümü bulduğumuza inandık. Tesis bünyesinde bol miktarda yeşil alan vardır ve daha geniş alan ormanlarla, parklarla ve güzel manzaralarla çevrilidir. Ek olarak, Olimpik büyüklükte bir havuza ve bebek eğlence tesislerine sahibiz. Villalarımızı dekore etmek ve döşemek için en yüksek kalitede profesyonelleri işe aldık ve bulabildiğimiz en iyi malzemeleri kullanarak en yüksek kalitede bir tatil köyü yarattık! Tüm bunlar siz değerli misafirlerimizin, bizimle kaldığınız süreden en iyi şekilde faydalanmanızı sağlamak için yapılmıştır.

Not: 1200 TL depozito alınmaktadır.

Kırkpınar Hasanpaşa Günlük Kiralık Ortalama Fiyatları


Nisan
1.980,00
Mayıs
1.980,00
Haziran
1.980,00

Temmuz
1.980,00
Ağustos
1.980,00
Eylül
1.980,00
Aylık İndirim: %10

Uygunluk

Dolu Günler Boş Günler

Özellikler


Uydu Yayını
Doğalgaz
Kalorifer
Sigara İçilebilir
Klima
Ücretsiz Çocuk Yatağı
Doğalgaz Isıtma
Ortak Havuz
Villa Fırsatları
Sapanca Fırsatları
Yeni Sezonda Fiyatı Belirli Evler
Oda Sayısı: 4
Banyo Sayısı: 2

Kurallar


Bebeklere Uygun (0-2)
Çocuklara Uygun (2-12)
Evcil Hayvanlara Uygun Değil
Etkinlik Düzenlenemez
Sigara İçilebilir

Check-in: 12:00
Check-out: 11:00
Kural Tipi: Orta
Hasar Depozitosu: 1.200,00

İlanverenlerin rezervasyonu iptal ettiği durumlarda ödenen toplam tutarın tamamı Misafire iade edilir. Rezervasyon, check-in saatine 30 gün kalaya kadar Misafir tarafından iptal edilirse toplam rezervasyon tutarının %60’ı iade edilir ve %40’lık bir kesinti uygulanır. Rezervasyon, toplam rezervasyon tutarının %40’ının tahsil edildiği Kapıda ödeme seçeneğiyle gerçekleştiyse 30 gün kalaya kadar Misafir tarafından yapılan iptal işlemlerinde Misafire herhangi bir iade yapılmasına gerek kalmaz. Rezervasyon, check-in saatine 30 günden az bir süre kaldığında Misafir tarafından iptal edilirse herhangi bir iade yapılmaz ve %100’lük bir kesinti uygulanır. Misafir tarafından iletilen Rezervasyon tarih değişikliği talepleri ilan sahibi tarafından onaylandığı taktirde ücretsiz olarak tatildekirala.com tarafından gerçekleştirilir. İlan sahibi onaylamazsa misafir iptal koşulları doğrultusunda işlem gerçekleştirebilir. TatildeKirala.com, doğabilecek sıkıntıları önlemek ve Misafir veya ilan sahibinin memnuniyetini korumak adına dilediği zamanda tüm tutarı Misafire iade ederek rezervasyonu iptal etme hakkına sahiptir.

İlan Sahibi


huseyin
İlan Sahibi: huseyin
Üye olduğu tarihi: 10.07.2019
Bulunduğu il: Sakarya
Her zaman TatildeKirala.com aracılığıyla iletişim kurun. Ödemenizi korumak için TatildeKirala.com dışında asla para transferi yapmayın ya da iletişim kurmayın. Daha fazla bilgi için 0850 241 09 31 numaralı telefondan bizimle iletişime geçin.
Her zaman TatildeKirala.com aracılığıyla iletişim kurun. Ödemenizi korumak için TatildeKirala.com dışında asla para transferi yapmayın ya da iletişim kurmayın. Daha fazla bilgi için 0850 241 09 31 numaralı telefondan bizimle iletişime geçin.

Konumu


Benzer İlanlar