İlan No
#12732

Açıklama


Villa
5 Kişi (en fazla)
120 m2
En az 3 Gece
0 Yatak

Şehrin gürültüsüne uzak korunaklı özel havuzlu villamız, tatillerinde mahremiyet arayan misafirlerine Caferli Köyü'nün çam ormanları içerisinde harika bir tatil imkanı sunmaktadır.

Biri ebeveyn banyolu 2 yatak odası, giriş katında yaşam alanı ve açık mutfağı, geniş bahçesi içerisinde tam korunaklı yüzme havuzu yer alan 11 adet villadan oluşan tesisimizde 24 saat güvenlik ve resepsiyon hizmeti verilmektedir.

Su tüketimlerinin tamamı konaklama ücretinin içindedir Elektrik tüketimlerinde ise günlük 30 kw fiyata dahildir.
Konaklama süresi bitiminde toplam kullanılabilir limitin üstünde tüketim olduğu zaman 65 krş kw başına tahsil edilir.

Girişte 500 TL hasar depozitosu alınmaktadır.

Günlük Ortalama Kiralama Ücretleri


Nisan
842,00
Mayıs
850,00
Haziran
871,00

Temmuz
944,00
Ağustos
944,00
Eylül
799,00

Uygunluk

Dolu Günler Boş Günler

Özellikler


Özel Havuz
Uydu Yayını
Klima
Ücretsiz Çocuk Yatağı
Balayı
Muhafazakar
Villa Fırsatları
Kuşadası Fırsatları
Doğa Manzaralı
Yeni Sezonda Fiyatı Belirli Evler
Bahçe
Fırın
Denize Uzaklık: 7500m
Oda Sayısı: 2
Banyo Sayısı: 3

Kurallar


Bebeklere Uygun (0-2)
Çocuklara Uygun (2-12)
Evcil Hayvanlara Uygun Değil
Etkinlik Düzenlenemez
Sigara İçilemez

Check-in: 15:00
Check-out: 11:00
Kural Tipi: Katı
Hasar Depozitosu: 500,00

İlanverenlerin rezervasyonu iptal ettiği durumlarda ödenen toplam tutarın tamamı Misafire iade edilir. Rezervasyon, check-in saatine 60 gün kalaya kadar Misafir tarafından iptal edilirse toplam rezervasyon tutarının %60’ı iade edilir ve %40’lık bir kesinti uygulanır. Rezervasyon, toplam rezervasyon tutarının %40’ının tahsil edildiği Kapıda ödeme seçeneğiyle gerçekleştiyse 60 gün kalaya kadar Misafir tarafından yapılan iptal işlemlerinde Misafire herhangi bir iade yapılmasına gerek kalmaz. Rezervasyon, check-in saatine 60 günden az bir süre kaldığında Misafir tarafından iptal edilirse herhangi bir iade yapılmaz ve %100’lük bir kesinti uygulanır. Misafir tarafından iletilen Rezervasyon tarih değişikliği talepleri ilan sahibi tarafından onaylandığı taktirde ücretsiz olarak tatildekirala.com tarafından gerçekleştirilir. İlan sahibi onaylamazsa misafir iptal koşulları doğrultusunda işlem gerçekleştirebilir. TatildeKirala.com, doğabilecek sıkıntıları önlemek ve Misafir veya ilan sahibinin memnuniyetini korumak adına dilediği zamanda tüm tutarı Misafire iade ederek rezervasyonu iptal etme hakkına sahiptir.

İlan Sahibi


Mehmet
İlan Sahibi: Mehmet
Üye olduğu tarihi: 06.12.2018
Bulunduğu il: Aydın
Her zaman TatildeKirala.com aracılığıyla iletişim kurun. Ödemenizi korumak için TatildeKirala.com dışında asla para transferi yapmayın ya da iletişim kurmayın. Daha fazla bilgi için 0850 241 09 31 numaralı telefondan bizimle iletişime geçin.
Her zaman TatildeKirala.com aracılığıyla iletişim kurun. Ödemenizi korumak için TatildeKirala.com dışında asla para transferi yapmayın ya da iletişim kurmayın. Daha fazla bilgi için 0850 241 09 31 numaralı telefondan bizimle iletişime geçin.

Konumu


Benzer İlanlar

Aydın, Kuşadası, Güzelçamlı

Doğada, Sakin, Huzur Dolu Daire

Aydın, Kuşadası, Güzelçamlı

Şehir Gürültüsünden Uzak Harika Daire