Kalkan'da Büyüleyici Güzellikte Deniz Manzarasına Sahip Kiralık Villa

#11875
9 Antalya, Kaş, Kalkan

Villamız, büyüleyici güzellikte bir Kalkan deniz manzarasına sahiptir. Tatiliniz süresince her sabah gözlerinizi bu güzel manzaraya açacak ve tüm yılın yorgunluğunu atacaksınız. 4 yatak odası, 4 banyosu bulunan villamız 9 kişilik kalabalık aileler ve arkadaş gruplarının birlikte tatil yapabilmelerine izin verir. Yatak odalarımızdan ikisinde çift kişilik yatak, diğer ikisinde ise 2'şer adet tek kişilik yataklar bulunmaktadır. 3 yatak odamızın kendine ait banyosu vardır. Salonumuzda oturma grubu, yemek masası, LCD televizyon, uydu alıcı, DVD oynatıcı mevcuttur. Mutfağımızda buzdolabı, bulaşık makinesi, mikrodalga fırın, su ısıtıcı ve yemek takımı yer almaktadır. Yüzme havuzumuz 7.3 X 3.8 metre ölçülerinde, 28 m2 büyüklüğünde, 1.75 metre derinliğindedir. Bahçemizde şezlong, güneş şemsiyesi, barbekü hazırdır. İADELİ DEPOZİTO: 500 TL (İlk gün girişte alınır. Villada herhangi bir hasar olmaması kaydı ile çıkışta size iade edilir.) İLK GÜN GİRİŞ: 15.00 SON GÜN ÇIKIŞ: 11.00
İlan Numarası 11875
Gecelik Fiyat 667,00
Min. Konaklama 7 Gece
Ev Tipi Villa
Kişi Sayısı (En Fazla) 9
Denize Uzaklık (m) 500
Özel Havuz Uydu Yayını DVD Oynatıcı
İlanverenlerin rezervasyonu iptal ettiği durumlarda ödenen toplam tutarın tamamı Misafire iade edilir.
Rezervasyon, check-in saatine 60 gün kalaya kadar Misafir tarafından iptal edilirse toplam rezervasyon tutarının %60’ı iade edilir ve %40’lık bir kesinti uygulanır. Rezervasyon, toplam rezervasyon tutarının %40’ının tahsil edildiği Kapıda ödeme seçeneğiyle gerçekleştiyse 60 gün kalaya kadar Misafir tarafından yapılan iptal işlemlerinde Misafire herhangi bir iade yapılmasına gerek kalmaz.
Rezervasyon, check-in saatine 60 günden az bir süre kaldığında Misafir tarafından iptal edilirse herhangi bir iade yapılmaz ve %100’lük bir kesinti uygulanır.
Misafir tarafından iletilen Rezervasyon tarih değişikliği talepleri ilan sahibi tarafından onaylandığı taktirde ücretsiz olarak tatildekirala.com tarafından gerçekleştirilir. İlan sahibi onaylamazsa misafir iptal koşulları doğrultusunda işlem gerçekleştirebilir.
TatildeKirala.com, doğabilecek sıkıntıları önlemek ve Misafir veya ilan sahibinin memnuniyetini korumak adına dilediği zamanda tüm tutarı Misafire iade ederek rezervasyonu iptal etme hakkına sahiptir.

İlan Sahibi

Üye olduğu tarihi: 12.07.2018
Bulunduğu il: Muğla


Her zaman TatildeKirala.com aracılığıyla iletişim kurun. Ödemenizi korumak için TatildeKirala.com dışında asla para transferi yapmayın ya da iletişim kurmayın. Daha fazla bilgi için 0850 241 09 31 numaralı telefondan bizimle iletişime geçin.

Evin Konumu

Toplam: ₺ {{prices.totalPrice | currency}}

Gecelik: 667,00

Rezervasyon

667,00 Gecelik Fiyat

7/24 destek ve detaylı bilgi için 0850 241 09 31
Paylaş

Benzer İlanlar