Göltürkbükü'nde Özel Havuzlu, Saunalı 3+1 Müstakil Villa

#11290
7 Muğla, Bodrum, Göltürkbükü

Yaz dönemi güncel fiyatları görmek için öncelikle giriş-çıkış tarihlerinizi seçiniz.

13 -17 HAZİRAN 2018 RAMAZAN BAYRAMI 1.200 TL Bodrum Göltürkbükü'nde yer alan özel yüzme havuzlu şirin bir villadır. Çok geniş bir arazi içerisinde CENNETKOY MEVKİİNDE konumlanan villamız özellikle havuzunun dışarıdan gözükmeyecek olması sayesinde balayı misafirleri ve muhafazakar aileler için çok güzel bir seçenek olacaktır. Üst katın tamamen yatak odaları olarak dizayn edildiği villanın diğer bir odası alt katta yer almaktadır. Toplam 5 yatağa sahip olan villamızda salondaki yatma imkanlarıyla beraber en fazla 7 kişi konaklayabilmektedir ( 5 yetişkin + 2 çoçuk). Salondaki yatma imkanlarında yetişkin yerine çocukların kalması daha rahat olacaktır. 2 adet villalarımız farklı olarak döşenmiş olabilir. Aileler ve Arkadaş Gurupları İçin Uygundur. 18- 26 AĞUSTOS 2018 KURBAN BAYRAMI FİYATLARIMIZ DEĞİŞİKLİK GÖSTERMEKTEDİR. LÜTFEN BİLGİ ALINIZ 1 Haftalık Kiralamalarda Elektrik su ve Temizlik Ücreti olarak 500 TL tahsil edilmektedir. Uzun Süreli kiralamalarda sayaç okunur. Elektrik Ve Su Tüketim Ücreti Kiracıya Aittir.
İlan Numarası 11290
Gecelik Fiyat 1.380,00
Min. Konaklama 7 Gece
Ev Tipi Villa
Kişi Sayısı (En Fazla) 7
Denize Uzaklık (m) 300
Özel Havuz Uydu Yayını Şömine
İlanverenlerin rezervasyonu iptal ettiği durumlarda ödenen toplam tutarın tamamı Misafire iade edilir.
Rezervasyon, check-in saatine 60 gün kalaya kadar Misafir tarafından iptal edilirse toplam rezervasyon tutarının %60’ı iade edilir ve %40’lık bir kesinti uygulanır. Rezervasyon, toplam rezervasyon tutarının %40’ının tahsil edildiği Kapıda ödeme seçeneğiyle gerçekleştiyse 60 gün kalaya kadar Misafir tarafından yapılan iptal işlemlerinde Misafire herhangi bir iade yapılmasına gerek kalmaz.
Rezervasyon, check-in saatine 60 günden az bir süre kaldığında Misafir tarafından iptal edilirse herhangi bir iade yapılmaz ve %100’lük bir kesinti uygulanır.
Misafir tarafından iletilen Rezervasyon tarih değişikliği talepleri ilan sahibi tarafından onaylandığı taktirde ücretsiz olarak tatildekirala.com tarafından gerçekleştirilir. İlan sahibi onaylamazsa misafir iptal koşulları doğrultusunda işlem gerçekleştirebilir.
TatildeKirala.com, doğabilecek sıkıntıları önlemek ve Misafir veya ilan sahibinin memnuniyetini korumak adına dilediği zamanda tüm tutarı Misafire iade ederek rezervasyonu iptal etme hakkına sahiptir.

İlan Sahibi

Gültekin

Gültekin

Üye olduğu tarihi: 08.06.2018
Bulunduğu il: Muğla


Her zaman TatildeKirala.com aracılığıyla iletişim kurun. Ödemenizi korumak için TatildeKirala.com dışında asla para transferi yapmayın ya da iletişim kurmayın. Daha fazla bilgi için 0850 241 09 31 numaralı telefondan bizimle iletişime geçin.

Evin Konumu

Toplam: ₺ {{prices.totalPrice | currency}}

Gecelik: 1.380,00

Rezervasyon

1.380,00 Gecelik Fiyat

7/24 destek ve detaylı bilgi için 0850 241 09 31
Paylaş

Benzer İlanlar