İlan No
#11290

Açıklama


Villa
7 Kişi (en fazla)
En az 3 Gece
0 Yatak

Bodrum Göltürkbükü'nde yer alan özel yüzme havuzlu şirin bir villadır. Çok geniş bir arazi içerisinde CENNETKOY MEVKİİNDE konumlanan villamız özellikle havuzunun dışarıdan gözükmeyecek olması sayesinde balayı misafirleri ve muhafazakar aileler için çok güzel bir seçenek olacaktır.

Üst katın tamamen yatak odaları olarak dizayn edildiği villanın diğer bir odası alt katta yer almaktadır. Toplam 5 yatağa sahip olan villamızda salondaki yatma imkanlarıyla beraber en fazla 7 kişi konaklayabilmektedir ( 5 yetişkin + 2 çoçuk). Salondaki yatma imkanlarında yetişkin yerine çocukların kalması daha rahat olacaktır.

2 adet villalarımız farklı olarak döşenmiş olabilir.

Aileler ve Arkadaş Gurupları İçin Uygundur.

1 Haftalık Kiralamalarda Elektrik su ve Temizlik Ücreti olarak 500 TL tahsil edilmektedir. Uzun Süreli kiralamalarda sayaç okunur.

Elektrik Ve Su Tüketim Ücreti Kiracıya Aittir.

Günlük Ortalama Kiralama Ücretleri


Nisan
677,00₺
Mayıs
1.099,00₺
Haziran
1.299,00₺

Temmuz
1.392,00₺
Ağustos
1.392,00₺
Eylül
1.392,00₺

Uygunluk

Dolu Günler Boş Günler

Özellikler


Özel Havuz
Uydu Yayını
Şömine
Denize Uzaklık: 300m
Oda Sayısı: 3
Banyo Sayısı: 1

Kurallar


Bebeklere Uygun Değil (0-2)
Çocuklara Uygun (2-12)
Evcil Hayvanlara Uygun Değil
Etkinlik Düzenlenemez
Sigara İçilemez

Check-in: 16:00
Check-out: 10:00
Kural Tipi: Katı

İlanverenlerin rezervasyonu iptal ettiği durumlarda ödenen toplam tutarın tamamı Misafire iade edilir. Rezervasyon, check-in saatine 60 gün kalaya kadar Misafir tarafından iptal edilirse toplam rezervasyon tutarının %60’ı iade edilir ve %40’lık bir kesinti uygulanır. Rezervasyon, toplam rezervasyon tutarının %40’ının tahsil edildiği Kapıda ödeme seçeneğiyle gerçekleştiyse 60 gün kalaya kadar Misafir tarafından yapılan iptal işlemlerinde Misafire herhangi bir iade yapılmasına gerek kalmaz. Rezervasyon, check-in saatine 60 günden az bir süre kaldığında Misafir tarafından iptal edilirse herhangi bir iade yapılmaz ve %100’lük bir kesinti uygulanır. Misafir tarafından iletilen Rezervasyon tarih değişikliği talepleri ilan sahibi tarafından onaylandığı taktirde ücretsiz olarak tatildekirala.com tarafından gerçekleştirilir. İlan sahibi onaylamazsa misafir iptal koşulları doğrultusunda işlem gerçekleştirebilir. TatildeKirala.com, doğabilecek sıkıntıları önlemek ve Misafir veya ilan sahibinin memnuniyetini korumak adına dilediği zamanda tüm tutarı Misafire iade ederek rezervasyonu iptal etme hakkına sahiptir.

İlan Sahibi


Gültekin
İlan Sahibi: Gültekin
Üye olduğu tarihi: 08.06.2018
Bulunduğu il: Muğla
Her zaman TatildeKirala.com aracılığıyla iletişim kurun. Ödemenizi korumak için TatildeKirala.com dışında asla para transferi yapmayın ya da iletişim kurmayın. Daha fazla bilgi için 0850 241 09 31 numaralı telefondan bizimle iletişime geçin.
Her zaman TatildeKirala.com aracılığıyla iletişim kurun. Ödemenizi korumak için TatildeKirala.com dışında asla para transferi yapmayın ya da iletişim kurmayın. Daha fazla bilgi için 0850 241 09 31 numaralı telefondan bizimle iletişime geçin.

Konumu


1 Yorum
5/5


Huzurlu tatil isteyenler kaçırmasın
5/5
Orhan Konuk
Çocuklarımızın unutamayacağı, sürekli koşturup havuzun tadını çıkardığı bir tatil oldu.Teşekkürler
04.09.2018 tarihinde yazılmış

Benzer İlanlar