Fethiye'de 6 Kişilik Tatil Evi

#12226
6 Muğla, Fethiye, Foça

Yaz dönemi güncel fiyatları görmek için öncelikle giriş-çıkış tarihlerinizi seçiniz.

Tatil evimiz, bünyesinde 5 büyük yüzme havuzu, 3 çocuk yüzme havuzu bulunan güvenlikli, elit bir site içerisinde yer almaktadır. 3 odası, 2 banyosu bulunan 6 kişinin konaklama yapabileceği 2 katlı bir dublekstir. Birinci katta salon, mutfak, WC, 2 yatak odası; çatı katında ise ebeveyn banyolu yatak odası ile harika bir deniz manzarası görebileceğiniz çatı katı terası yer almaktadır. Odalarımız klimalı olup kablosuz WiFi vardır. Mutfakta bulaşık makinesi, buzdolabı, çamaşır makinesi, ankastre ocak, ankastre fırın, çatal ve bıçak takımı, tencere ve tavalar bulunmaktadır. İADELİ DEPOZİTO: Eve girişte sizden 500 TL alıyoruz. Çıkış yaparken, herhangi bir hasar meydana gelmemiş ise bu tutarı size iade ediyoruz.
İlan Numarası 12226
Gecelik Fiyat 326,60
Min. Konaklama 7 Gece
Ev Tipi Dubleks
Kişi Sayısı (En Fazla) 6
Boyut (m2) 98
Denize Uzaklık (m) 250
Uydu Yayını DVD Oynatıcı
İlanverenlerin rezervasyonu iptal ettiği durumlarda ödenen toplam tutarın tamamı Misafire iade edilir.
Rezervasyon, check-in saatine 30 gün kalaya kadar Misafir tarafından iptal edilirse toplam rezervasyon tutarının %60’ı iade edilir ve %40’lık bir kesinti uygulanır. Rezervasyon, toplam rezervasyon tutarının %40’ının tahsil edildiği Kapıda ödeme seçeneğiyle gerçekleştiyse 30 gün kalaya kadar Misafir tarafından yapılan iptal işlemlerinde Misafire herhangi bir iade yapılmasına gerek kalmaz.
Rezervasyon, check-in saatine 30 günden az bir süre kaldığında Misafir tarafından iptal edilirse herhangi bir iade yapılmaz ve %100’lük bir kesinti uygulanır.
Misafir tarafından iletilen Rezervasyon tarih değişikliği talepleri ilan sahibi tarafından onaylandığı taktirde ücretsiz olarak tatildekirala.com tarafından gerçekleştirilir. İlan sahibi onaylamazsa misafir iptal koşulları doğrultusunda işlem gerçekleştirebilir.
TatildeKirala.com, doğabilecek sıkıntıları önlemek ve Misafir veya ilan sahibinin memnuniyetini korumak adına dilediği zamanda tüm tutarı Misafire iade ederek rezervasyonu iptal etme hakkına sahiptir.

İlan Sahibi

Üye olduğu tarihi: 12.06.2018
Bulunduğu il: Muğla


Her zaman TatildeKirala.com aracılığıyla iletişim kurun. Ödemenizi korumak için TatildeKirala.com dışında asla para transferi yapmayın ya da iletişim kurmayın. Daha fazla bilgi için 0850 241 09 31 numaralı telefondan bizimle iletişime geçin.

Evin Konumu

Toplam: ₺ {{prices.totalPrice | currency}}

Gecelik: 326,60

Rezervasyon

326,60 Gecelik Fiyat

7/24 destek ve detaylı bilgi için 0850 241 09 31
Paylaş

Benzer İlanlar