Alanya'da Denize 250 Metre Mesafede 2+1 Daire

#12943
5 Antalya, Alanya, Cumhuriyet

Antalya Alanya bulunan günlük kiralık dairemiz evinizin konforunda olup tüm ihtiyaçlarınızı karşılayacak şekildedir. Alanya`da ki dairemiz toplamda 110 m2 olup 2+1 dir. Dairemizde toplamda 6 kişi konakalayabilir. Daire içinde 2 çift kişilik yatak ve bir koltuk takımı bulunmaktadır. Siz değerli misafirlerimize temiz ve ferah bir kullanım alanı sunmaktayız. Dairemizin denize olan mesafesi yaklaşık 200 metredir. Dairemiz denize, toplu taşıma duraklarına, alışveriş merkezine, pazara yürüme mesafesindedir.Elektrik ve Su ücretleri kullanıldığı kadar alınır.Temizlik Ücreti 1 seferliğe mahsus 200 TL dir.
İlan Numarası 12943
Gecelik Fiyat 345,00
Min. Konaklama 2 Gece
Ev Tipi Apartman Dairesi
Kişi Sayısı (En Fazla) 5
Boyut (m2) 100
Denize Uzaklık (m) 250
Uydu Yayını Evcil Hayvan Kabul Edilir Klima
Çocuk Havuzu
İlanverenlerin rezervasyonu iptal ettiği durumlarda ödenen toplam tutarın tamamı Misafire iade edilir.
Rezervasyon, check-in saatine 60 gün kalaya kadar Misafir tarafından iptal edilirse toplam rezervasyon tutarının %60’ı iade edilir ve %40’lık bir kesinti uygulanır. Rezervasyon, toplam rezervasyon tutarının %40’ının tahsil edildiği Kapıda ödeme seçeneğiyle gerçekleştiyse 60 gün kalaya kadar Misafir tarafından yapılan iptal işlemlerinde Misafire herhangi bir iade yapılmasına gerek kalmaz.
Rezervasyon, check-in saatine 60 günden az bir süre kaldığında Misafir tarafından iptal edilirse herhangi bir iade yapılmaz ve %100’lük bir kesinti uygulanır.
Misafir tarafından iletilen Rezervasyon tarih değişikliği talepleri ilan sahibi tarafından onaylandığı taktirde ücretsiz olarak tatildekirala.com tarafından gerçekleştirilir. İlan sahibi onaylamazsa misafir iptal koşulları doğrultusunda işlem gerçekleştirebilir.
TatildeKirala.com, doğabilecek sıkıntıları önlemek ve Misafir veya ilan sahibinin memnuniyetini korumak adına dilediği zamanda tüm tutarı Misafire iade ederek rezervasyonu iptal etme hakkına sahiptir.

İlan Sahibi

Holiday

Holiday

Üye olduğu tarihi: 06.10.2018
Bulunduğu il: Antalya


Her zaman TatildeKirala.com aracılığıyla iletişim kurun. Ödemenizi korumak için TatildeKirala.com dışında asla para transferi yapmayın ya da iletişim kurmayın. Daha fazla bilgi için 0850 241 09 31 numaralı telefondan bizimle iletişime geçin.

Evin Konumu

Toplam: ₺ {{prices.totalPrice | currency}}

Gecelik: 345,00

Rezervasyon

345,00 Gecelik Fiyat

Kapıda ödemeli ilanlarda toplam tutarın %40'ını rezervasyon sırasında kredi kartınızla öderken %60'ını ise rezervasyon tarihi yaklaştığında doğrudan ilanverene ödersiniz.

7/24 destek ve detaylı bilgi için 0850 241 09 31
Paylaş

Benzer İlanlar