3 Odalı, 6 Kişi Kapasiteli Kiralık Apart

#12213
6 Muğla, Fethiye, Foça

Yaz dönemi güncel fiyatları görmek için öncelikle giriş-çıkış tarihlerinizi seçiniz.

Fethiye'deki apartımız, 3 yatak odası, 2 banyosu bulunan, 6 kişinin rahatlıkla konaklayabileceği donanım ve konfora sahip bir tatil seçeneğidir. Apartımızın birinci katında salon, mutfak, WC, 2 yatak odası, ve havuza bakan balkon; çatı katında ise ebeveyn banyolu yatak odası ile deniz manzaralı çatı katı terası bulunmaktadır. Site içerisindeki çocuk ve büyük havuzlarını kullanabilirsiniz. İADELİ DEPOZİTO: Aparta girişinizde 500 TL depozito alınarak, herhangi bir hasar vb. olmaması şartıyla bu tutar çıkış yaptığınız esnada size iade edilir.
İlan Numarası 12213
Gecelik Fiyat 382,95
Min. Konaklama 7 Gece
Ev Tipi Apartman Dairesi
Kişi Sayısı (En Fazla) 6
Boyut (m2) 85
Denize Uzaklık (m) 250
Uydu Yayını DVD Oynatıcı
İlanverenlerin rezervasyonu iptal ettiği durumlarda ödenen toplam tutarın tamamı Misafire iade edilir.
Rezervasyon, check-in saatine 30 gün kalaya kadar Misafir tarafından iptal edilirse toplam rezervasyon tutarının %60’ı iade edilir ve %40’lık bir kesinti uygulanır. Rezervasyon, toplam rezervasyon tutarının %40’ının tahsil edildiği Kapıda ödeme seçeneğiyle gerçekleştiyse 30 gün kalaya kadar Misafir tarafından yapılan iptal işlemlerinde Misafire herhangi bir iade yapılmasına gerek kalmaz.
Rezervasyon, check-in saatine 30 günden az bir süre kaldığında Misafir tarafından iptal edilirse herhangi bir iade yapılmaz ve %100’lük bir kesinti uygulanır.
Misafir tarafından iletilen Rezervasyon tarih değişikliği talepleri ilan sahibi tarafından onaylandığı taktirde ücretsiz olarak tatildekirala.com tarafından gerçekleştirilir. İlan sahibi onaylamazsa misafir iptal koşulları doğrultusunda işlem gerçekleştirebilir.
TatildeKirala.com, doğabilecek sıkıntıları önlemek ve Misafir veya ilan sahibinin memnuniyetini korumak adına dilediği zamanda tüm tutarı Misafire iade ederek rezervasyonu iptal etme hakkına sahiptir.

İlan Sahibi

Üye olduğu tarihi: 12.06.2018
Bulunduğu il: Muğla


Her zaman TatildeKirala.com aracılığıyla iletişim kurun. Ödemenizi korumak için TatildeKirala.com dışında asla para transferi yapmayın ya da iletişim kurmayın. Daha fazla bilgi için 0850 241 09 31 numaralı telefondan bizimle iletişime geçin.

Evin Konumu

Toplam: ₺ {{prices.totalPrice | currency}}

Gecelik: 382,95

Rezervasyon

382,95 Gecelik Fiyat

7/24 destek ve detaylı bilgi için 0850 241 09 31
Paylaş

Benzer İlanlar