Tatildekirala
İletişim

TATİLDE KİRALA TURİZM VE BİLGİ TEKNOLOJİLERİ ANONİM ŞİRKETİ KİŞİSEL VERİLERİN KORUNMASI SAĞLIK BİLGİLERİNE İLİŞKİN AÇIK RIZA METNİ

Tatilde Kirala Turizm ve Bilgi Teknolojileri Anonim Şirketi (“Şirket”) tarafından, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu (“KVKK”) tahtında tarafıma sunulan Aydınlatma Metnini okudum ve anladım.

Kimlik, iletişim, sağlık ve müşteri işlem bilgilerimin (sağlık bilgilerini içeren sağlık raporu, 1. Derece aile yakınlarının vefatına ilişkin ölüm belgesi ve yakınlığı gösterir belgeler dâhil olmak üzere); rezervasyon iptali, iadesi veya değişikliği taleplerinin Şirket’in internet sitesinde ilan edilen İptal Şartları’na uyguluğunun değerlendirilebilmesi ve bu kapsamda müşteriler tarafından iletilen dokümanların incelenmesi amacıyla Şirket tarafından işlenmesini ve saklanmasını kabul ederim.

Yukarıda belirtilen amaçlarla Şirket’in sağlık verilerimi içeren kişisel verilerimi, açık rızama istinaden mevzuattan kaynaklı yükümlülüklerin yerine getirilmesi ve sözleşmenin ifası amacıyla konaklama yeri sahipleri, yetkili kurum ve kuruluşlar, resmi kamu kurumu ve kuruluşları ve Şirket’in faaliyetleri ile ilgili sair alanlarda destek veren üçüncü kişiler (CRM (Müşteri İlişkileri Yönetimi), müşteri hizmetleri, bulut bilişim, e-posta, yedekleme, yazılım desteği veren firmalar, mesajlaşma hizmetleri sunan mobil altyapılar ve benzeri) ile paylaşabileceğini ve/veya bu kişilere erişime açabileceğini kabul ederim.

Müşteri Ad ve Soyad:

Veri Sorumlusu:Tatilde Kirala Turizm ve Bilgi Teknolojileri Anonim Şirketi

Posta adresi:Koru Mahallesi Ahmet Taner Kışlalı Caddesi, North Star Blok:4 İç Kapı No: 20 Çankaya/Ankara

E-posta adresi:[email protected]

KEP adresi:[email protected]

Dil Seçiniz...
Popüler Villa Kiralama Bölgeleri
Antalya Kiralık Villa
Popüler Villa Kiralama İlçeleri
Kurumsal

Dil Seçiniz...

Payment MethodsPayment Methods

12 aya varan taksit imkanları!

TatildeKirala.com Turizm Seyahat Acentası TÜRSAB A-10758 Belge ile Turizm Bakanlığına bağlıdır.

TatildeKirala.com sitesinde yer alan tüm metin, resim ve içeriklerin telif hakları saklıdır. Hiçbir şekilde basılı veya elektronik bir ortamda izinsiz kullanılamaz ve kopyalanamaz. Tüm otel bilgileri ve fiyatlar bilgilendirme amaçlı olup, değişiklik arz edebilir. Fiyat ve bilgi yanlışlıklarından TatildeKirala.com sorumlu tutulmaz.

ETBIS