İlan No
#14318

Açıklama


Gulet
Kaptanlı
Dizel
En Fazla 6 Kişi
3 Yatak


20 metre uzunluğundaki 3 kamaralı ahşap yatımız, 6 kişiye kadar misafir ağırlayabilmekte ve profesyonel 2 personeli ile Akdeniz ve Ege denizinin eşsiz koylarında mavi yolculuk tatilleri için tercih edilen bir yatımızdır. Yatımızın bütün kabinlerinde split klima, wc, duşa kabin, elbise dolabı, saç kurutma makinesi bulunmaktadır. Tüm misafirlerimiz için ayrı ayrı güneşlenme minderleri, önde ve arkada özel minderli dinlenme alanları, sandalye, masa, servis takımları, güvenlik ekipmanları, gözlük ve palet mevcuttur. Guletimizde personel için ayrı dinlenme ve yaşam alanları bulunmaktadır. Yatımızda tam teşekküllü mutfak, bar, buz makinesi, derin dondurucu, buzdolabı, müzik çalar ve Lcd TV bulunmaktadır. Teknemizdeki seyir cihazları ile; telsiz, radar, gps, ais transponder, can simidi, can yeleği, can salı, ve zodiak şişme bot ile kendinizi Yunan adalarında, Rodos, Kos, Simi, Tlos, Egenin muhteşem mavi sularında, Bodrum, Gökova, Bozburun, Marmaris ve Akdenizin eşsiz guzellikteki Fethiye, Göcek 12 adalar, Öludeniz, Kelebekler vadisi, Kalkan, Kaş, Kekova, Olimpos, Antalya bolgelerindeki tarihi koylarında güvende hissedeceksiniz.Fiyata Dahil Olanlar
• Türk karasularında liman masrafları ve çıkış işlemleri (Maksimum 3 liman).
• Standart yat ekipmanları, masa oyunları, şnorkel, gözlük, Palet, Olta takımları.
• Nevresim takımları, çarşaf, banyo havlusu.
• Yakıt giderleri mazot ve benzin.
• Personel servis hizmetleri.
• Palamar ücretleri.
• Yatta kullanım suyu.
• Yat sigortası (seyahat sigortası yaptırmanızı tavsiye ederiz).
• Klimalı yatlarda günlük 6-8 saat arasında klima kullanımı.
Fiyata Dahil Olmayanlar
• Yat kumanyası ve tüm içecekler.
• Yabancı karasularında liman vergileri ve gümrük masrafları.
• Yabancı liman ayakbastı ücretleri.
• Havalimani transferleri.
• Teknede varsa su sporları ekipman kullanımı ve benzin giderleri.
• Ören yerleri giriş ücretleri, kara turları.

Tekne Türü: Gulet

Kamara Sayısı: 3

Tuvalet Sayısı: 3

Banyo Sayısı: 3

Marina: FETHİYE LİMANI

Kiralama Tipi: Kaptanlı

Yapım Yılı: 2010

Yenilenme Yılı: 2017

Uzunluk (Metre): 20

Marka: GULET

Klima: Var

Yakıt Tankı (Litre): 1500

Yakıt Tipi: Dizel

Double Kabin Sayısı: 2

Günlük Kiralık Ortalama Fiyatları


Nisan
4.423,00
Mayıs
5.897,00
Haziran
5.948,00

Temmuz
6.752,00
Ağustos
7.348,00
Eylül
6.663,00

Uygunluk

Dolu Günler Boş Günler

Kurallar


Check-in: 15:00
Check-out: 09:00
Kural Tipi: Orta

İlanverenlerin rezervasyonu iptal ettiği durumlarda ödenen toplam tutarın tamamı Misafire iade edilir. Rezervasyon, check-in saatine 30 gün kalaya kadar Misafir tarafından iptal edilirse toplam rezervasyon tutarının %60’ı iade edilir ve %40’lık bir kesinti uygulanır. Rezervasyon, toplam rezervasyon tutarının %40’ının tahsil edildiği Kapıda ödeme seçeneğiyle gerçekleştiyse 30 gün kalaya kadar Misafir tarafından yapılan iptal işlemlerinde Misafire herhangi bir iade yapılmasına gerek kalmaz. Rezervasyon, check-in saatine 30 günden az bir süre kaldığında Misafir tarafından iptal edilirse herhangi bir iade yapılmaz ve %100’lük bir kesinti uygulanır. Misafir tarafından iletilen Rezervasyon tarih değişikliği talepleri ilan sahibi tarafından onaylandığı taktirde ücretsiz olarak tatildekirala.com tarafından gerçekleştirilir. İlan sahibi onaylamazsa misafir iptal koşulları doğrultusunda işlem gerçekleştirebilir. TatildeKirala.com, doğabilecek sıkıntıları önlemek ve Misafir veya ilan sahibinin memnuniyetini korumak adına dilediği zamanda tüm tutarı Misafire iade ederek rezervasyonu iptal etme hakkına sahiptir.

İlan Sahibi


Ali
İlan Sahibi: Ali
Üye olduğu tarihi: 19.02.2019
Bulunduğu il: Muğla
Her zaman TatildeKirala.com aracılığıyla iletişim kurun. Ödemenizi korumak için TatildeKirala.com dışında asla para transferi yapmayın ya da iletişim kurmayın. Daha fazla bilgi için 0850 241 09 31 numaralı telefondan bizimle iletişime geçin.
Her zaman TatildeKirala.com aracılığıyla iletişim kurun. Ödemenizi korumak için TatildeKirala.com dışında asla para transferi yapmayın ya da iletişim kurmayın. Daha fazla bilgi için 0850 241 09 31 numaralı telefondan bizimle iletişime geçin.

Konumu


3 Yorum
5/5


Ailelere uygun
5/5
Zeki Karakurt
Altı kişi olarak açıldık. Eşimi deniz tutabiliyor bu yüzden hazırlıklı gelmiştik fakat zaten içerisi ince düşünülerek hazırlanmış. Yardımları için hem personele hem de tailde kiralaya sonsuz teşekkürler güvenimizi boşa çıkarmadınız.
16.06.2018 tarihinde yazılmış
Teknik ekip tamdı
5/5
Ensar Ilgaz
Profesyonel olduklarını hissettiğim personel ve ekipmanlarla yolculuk yaptık. Güvenliği temizliği tam puan aldı. Fiyat olarak ise makul olduğunu düşünüyorum. Güvenle tercih edilebilir. Mutlaka yine gelicez.
20.07.2018 tarihinde yazılmış
Yelken heyecanı
5/5
Tanem Karaböcek
Çok güzel bir deneyim yaşadık. Ekip işini iyi biliyor. Gezimiz sırasında genel olarak hava çok yumuşaktı sadece bir gün rüzgarlı yakalaybildik o gün de yelkenlilerle açıldık. Heyecanlı farklı güzel bir tecrübe. Herkese tavsiye ediyorum!
20.07.2018 tarihinde yazılmış

Benzer İlanlar