İlan No
#13586

Açıklama


Gulet
Kaptanlı
Dizel
En Fazla 20 Kişi
20 Yatak


Tekne Türü: Gulet

Kamara Sayısı: 9

Tuvalet Sayısı: 10

Banyo Sayısı: 9

Marina: Fethiye

Kiralama Tipi: Kaptanlı

Yapım Yılı: 1994

Yenilenme Yılı: 2012

Uzunluk (Metre): 26

Marka: Gulet

Klima: Var

Yakıt Tankı (Litre): 2000

Yakıt Tipi: Dizel

Master Kabin Sayısı: 2

Double Kabin Sayısı: 8

Uygunluk

Dolu Günler Boş Günler

Kurallar


Check-in: 16:00
Check-out: 10:00
Kural Tipi: Orta

İlanverenlerin rezervasyonu iptal ettiği durumlarda ödenen toplam tutarın tamamı Misafire iade edilir. Rezervasyon, check-in saatine 30 gün kalaya kadar Misafir tarafından iptal edilirse toplam rezervasyon tutarının %60’ı iade edilir ve %40’lık bir kesinti uygulanır. Rezervasyon, toplam rezervasyon tutarının %40’ının tahsil edildiği Kapıda ödeme seçeneğiyle gerçekleştiyse 30 gün kalaya kadar Misafir tarafından yapılan iptal işlemlerinde Misafire herhangi bir iade yapılmasına gerek kalmaz. Rezervasyon, check-in saatine 30 günden az bir süre kaldığında Misafir tarafından iptal edilirse herhangi bir iade yapılmaz ve %100’lük bir kesinti uygulanır. Misafir tarafından iletilen Rezervasyon tarih değişikliği talepleri ilan sahibi tarafından onaylandığı taktirde ücretsiz olarak tatildekirala.com tarafından gerçekleştirilir. İlan sahibi onaylamazsa misafir iptal koşulları doğrultusunda işlem gerçekleştirebilir. TatildeKirala.com, doğabilecek sıkıntıları önlemek ve Misafir veya ilan sahibinin memnuniyetini korumak adına dilediği zamanda tüm tutarı Misafire iade ederek rezervasyonu iptal etme hakkına sahiptir.

İlan Sahibi


Ali
İlan Sahibi: Ali
Üye olduğu tarihi: 19.02.2019
Bulunduğu il: Muğla
Her zaman TatildeKirala.com aracılığıyla iletişim kurun. Ödemenizi korumak için TatildeKirala.com dışında asla para transferi yapmayın ya da iletişim kurmayın. Daha fazla bilgi için 0850 241 09 31 numaralı telefondan bizimle iletişime geçin.
Her zaman TatildeKirala.com aracılığıyla iletişim kurun. Ödemenizi korumak için TatildeKirala.com dışında asla para transferi yapmayın ya da iletişim kurmayın. Daha fazla bilgi için 0850 241 09 31 numaralı telefondan bizimle iletişime geçin.

Konumu


4 Misafir Yorumu
4.8/5


Tekne tatili
4/5
Burak Ü.

tekenede ihtiyacınız olan herşey yeterince mevcuttu hiçbir eksiğimiz yoktu.Ufak tefek aksamalar oldu ama büyük bi problem yaşamadık.Teşekkürler tatildekirala


Çılgınlık tatili
5/5
Emre G.

Bu sene bi çılgınlık yapıp kalabalık arkadaş grubumuzla böyle bir tatile karar verdik.Çok güzel koylar gördük gezdik dolaştık eğlendik yedik içtik.çok başarılı bir ekip çalışıyordu onlardanda ayrıca çok memnun kaldığımızı belirtmek isterim.


Personel başarılı
5/5
Dilara Y.

Yatın personeli çok çok başarılıydı burdan tekrar tekrar teşkkürlerimizi iletmemek istiyoruz.Ailecek kalabalık gittiğimiz bu tatilimiz hiç bir tailimize benzemiyodu.İnanılmaz keyif aldık


Övgüyle bahsediyoruz
5/5
Ayşenur K.

Sizden kiralamış olduğumuz gulet ile geçirdiğimiz bir haftalık tatil için sizlere nekadar teşekkür etsek azdır.Bize telefonda anlattıklarınızdan eksiği yok fazlası vardı,Biz ve arkadaş grubumuz sizden özvgüyle bahsediyoruz.


Benzer İlanlar