İlan No
#14458

Açıklama


Yalı
6 Kişi (en fazla)
90 m2
En az 5 Gece
4 Yatak

Uygunluk

Dolu Günler Boş Günler

Özellikler


Deniz/Plaj 10 m

Jakuzi
Küvetli Banyo
Sigara İçilebilir
Evcil Hayvan Kabul Edilir
Oda Kasası
Klima
Çocuk Havuzu
Ortak Havuz
Denize Yakın
Deniz Manzaralı
Denize Uzaklık: 10m
Oda Sayısı: 2
Banyo Sayısı: 2

Kurallar


Bebeklere Uygun (0-2)
Çocuklara Uygun (2-12)
Evcil Hayvanlara Uygun
Etkinlik Düzenlenemez
Sigara İçilebilir

Check-in: 13:00
Check-out: 12:00
Kural Tipi: Katı
Hasar Depozitosu: 500,00

İlanverenlerin rezervasyonu iptal ettiği durumlarda ödenen toplam tutarın tamamı Misafire iade edilir. Rezervasyon, check-in saatine 60 gün kalaya kadar Misafir tarafından iptal edilirse toplam rezervasyon tutarının %60’ı iade edilir ve %40’lık bir kesinti uygulanır. Rezervasyon, toplam rezervasyon tutarının %40’ının tahsil edildiği Kapıda ödeme seçeneğiyle gerçekleştiyse 60 gün kalaya kadar Misafir tarafından yapılan iptal işlemlerinde Misafire herhangi bir iade yapılmasına gerek kalmaz. Rezervasyon, check-in saatine 60 günden az bir süre kaldığında Misafir tarafından iptal edilirse herhangi bir iade yapılmaz ve %100’lük bir kesinti uygulanır. Misafir tarafından iletilen Rezervasyon tarih değişikliği talepleri ilan sahibi tarafından onaylandığı taktirde ücretsiz olarak tatildekirala.com tarafından gerçekleştirilir. İlan sahibi onaylamazsa misafir iptal koşulları doğrultusunda işlem gerçekleştirebilir. TatildeKirala.com, doğabilecek sıkıntıları önlemek ve Misafir veya ilan sahibinin memnuniyetini korumak adına dilediği zamanda tüm tutarı Misafire iade ederek rezervasyonu iptal etme hakkına sahiptir.

İlan Sahibi


Tilkicik
İlan Sahibi: Tilkicik
Üye olduğu tarihi: 17.04.2019
Bulunduğu il: Muğla
Her zaman TatildeKirala.com aracılığıyla iletişim kurun. Ödemenizi korumak için TatildeKirala.com dışında asla para transferi yapmayın ya da iletişim kurmayın. Daha fazla bilgi için 0850 241 09 31 numaralı telefondan bizimle iletişime geçin.
Her zaman TatildeKirala.com aracılığıyla iletişim kurun. Ödemenizi korumak için TatildeKirala.com dışında asla para transferi yapmayın ya da iletişim kurmayın. Daha fazla bilgi için 0850 241 09 31 numaralı telefondan bizimle iletişime geçin.

Konumu


3 Misafir Yorumu
5/5


Güzel
5/5
Nurdan H.

Özel plajı olduğu için geldik. Ev geniş ve ferah. Eşyalar tam. Gayet memnun kaldık. Tertemiz bir tatil oldu.


Memnun kaldık
5/5
Gönül H.

Manazara görmeye değer. Hersey için teşekkürler.


Teşekkürler
5/5
Fatma K.

Kahve makinesinden bulaşık makinesine kısa süreli tatilleri bile daha da güzelleştiren her eşya mevcuttu. İkramlarımız ve ev sahibimizin kibarlığı da bizi çok mutlu etti. Bundan sonra tek adresimiz. Pişman olmanız mümkün olmadığı gibi çok iyi dileklerle ayrılacağınıza eminim. Teşekkürler her şey için.


Benzer İlanlar